Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Soutěžící Zina
08.03.
Robinsonův ostrov

Hráči z Manoba se pěkně vybarvili: Překvapivá slova o Zině!

Středeční díl Robinsonova ostrova byl v mnohém přelomový. Kmen Kalinga vyhrál první soutěž a pochutnal si na sladkých vaflích. Zina dostala tajný úkol, na který ale rychle přišel Martin a snažil se ji ovlivnit. Choval se jako kamarád, přitom o ní nemá příliš dobré mínění.

Robinsonův ostrov - kmenová rada
06.03.
Robinsonův ostrov

Robinsoni šokovali: Víme, čí je který hlas! Dá se to poznat snadno

V pondělí mohli diváci sledovat další napínavý díl show Robinsonův ostrov. Kmen Kalinga musel znovu vyřadit jednoho člena a do poslední chvíle nebylo jasné, kdo půjde z kola ven. A někteří hráči překvapili i vlastní alianci!

Zina z Robinsonova ostrova
aktualizováno 05.03.
VIDEO Premiérový díl

Orgasmus na ostrově! Robinsonka zažije extázi, ostatní ji krotí

Už v pondělí večer mohou diváci sledovat další díl napínavé reality show Robinsonův ostrov. V kmeni Manobo panuje po další vyhrané soutěži skvělá nálada. Jedna ze soutěžících bude možná spokojená až moc...

Prásk.tv píše:

Martina Fialková - 1
čtěte o tématu Robinson na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Robinsonův ostrov - Nikol si vyřizuje účty s expřítelem - 4
22.02.
Robinsonův ostrov

Barbína Nikol prozradila, kdo se jí na ostrově líbil! Budete překvapení

Středeční díl druhé řady Robinsonova ostrova byl plný překvapení. Po soutěži o imunitu musel tým Kalinga, který prohrál, znovu vyloučit jednoho člena. Hráči navíc ani neměli čas poradit se o taktice, kmenová rada se totiž konala hned!

Robinsonův ostrov - Soutěžící Bára
20.02.
Robinsonův ostrov

Odstrčená Bára kope kolem sebe: Sprostá slova o ostatních hráčích!

Pondělní díl Robinsonova ostrova sice nepřinesl soutěž o imunitu ani kmenovou radu, i přesto nebylo o dramatické momenty nouze. Nejvíc "na ráně" je teď v Manobu Bára, která si zpětně neodpustila drsná popíchnutí.

Robinsonův ostrov - Rozdělení do kmenů
aktualizováno 15.02.
Robinsonův ostrov

Robinsoni z první řady nešetřili kritikou: Takhle se všem vysmáli!

Středeční díl Robinsonova ostrova byl napínavý až do konce. O prvním vyřazeném na kmenové radě rozhodl poslední hlas, na ostrov se ale okamžitě vrátil Petr. Co na taktiku soutěžících říkají účastníci první řady?

Janina z Robinsonova ostrova - 4
02.02.
Robinsonův ostrov

Janina odmítá i na ostrově jíst maso! Přivezla si záhadnou věc

Už v pondělí odstartuje nová řada reality show Robinsonův ostrov. Devatenáct soutěžících bude bojovat o titul Robinsona a také výhru 2,5 milionu korun. Mezi nimi se divákům představí i Janina - vegetariánka a feministka, která se zklamala v lásce.

Zdeněk Doubek - 1
aktualizováno 13.04.
Robinsonův ostrov

Mrzí ho, že zradil Terezu? A kdy oholí knírek? Odpovídal Zdeněk!

Zdeněk proplouval soutěží poměrně snadno a vydržel až do sloučení kmene. Paradoxně největší skandál způsobil až na Ostrově vyloučení, kde se prořekl a odhalil tak Terezin podraz. Jak na klíčovou chvíli vzpomíná? A jak mu Robinsonův ostrov změnil život?

Petra a Nika
12.04.
Robinsonův ostrov

"Hloupějšího člověka neznám," pustí se Nika do Petry! UKÁZKA

Mezi Petrou a Nikou to na Robinsonově ostrově už dlouho vře. Konflikt vyvrcholí na kmenové radě, kde Nika na adresu playmate vychrlí řadu urážek. S pochopením se ale zrovna nesetká. Stane se kvůli tomu další vyřazenou?

Marek Orlík a Tereza Mašková
aktualizováno 10.04.
Robinsonův ostrov

Prásknul Marek Terezu, aby se zachránil? Oba řekli, jak to bylo!

Vyřazení Terezy ze soutěže Robinsonův ostrov vyvolalo mezi diváky bouřlivé reakce. Zatímco podle některých si za to mohla policistka sama, další viní Marka, který moderátorovi Terezin podraz přiznal. Teď se k tomu oba vyjádřili a popsali, jak to bylo.