Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdeněk Doubek - 1
Aktualizováno 13.4. 2017 21:32
Robinsonův ostrov

Mrzí ho, že zradil Terezu? A kdy oholí knírek? Odpovídal Zdeněk!

Zdeněk proplouval soutěží poměrně snadno a vydržel až do sloučení kmene. Paradoxně největší skandál způsobil až na Ostrově vyloučení, kde se prořekl a odhalil tak Terezin podraz. Jak na klíčovou chvíli vzpomíná? A jak mu Robinsonův ostrov změnil život?

Robinsonův ostrov

"Hloupějšího člověka neznám," pustí se Nika do Petry! UKÁZKA

Mezi Petrou a Nikou to na Robinsonově ostrově už dlouho vře. Konflikt vyvrcholí na kmenové radě, kde Nika na adresu playmate vychrlí řadu urážek. S pochopením se ale zrovna nesetká. Stane se kvůli tomu další vyřazenou?

Marek Orlík a Tereza Mašková
Aktualizováno 10.4. 2017 16:20
Robinsonův ostrov

Prásknul Marek Terezu, aby se zachránil? Oba řekli, jak to bylo!

Vyřazení Terezy ze soutěže Robinsonův ostrov vyvolalo mezi diváky bouřlivé reakce. Zatímco podle některých si za to mohla policistka sama, další viní Marka, který moderátorovi Terezin podraz přiznal. Teď se k tomu oba vyjádřili a popsali, jak to bylo.

Prásk.tv píše:

Nikola Donéová - 1
čtěte o tématu Robinson na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Tereza Mašková - 1
Aktualizováno 7.4. 2017 21:47
chat Robinsonův ostrov

Tereza byla na chatu! Jak vnímala drsný konec ve hře? A lituje lží?

O Tereze, která už definitivně skončila v show Robinsonův ostrov, se teď hodně mluví. Její návrat ani konec v soutěži nebyly zrovna ideální, moderátor ji drsně vyrazil. Jak se v tu chvíli cítila? A lituje teď svého lhaní? Odpovídala na chatu.

Robinsonův ostrov: Petra je zpět ve hře - 3
Aktualizováno 31.3. 2017 19:32
Jak ji přijali soutěžící

Petra z Robinsonova ostrova po návratu do hry: Řekla, co bylo dál!

Soutěžící ze show Robinsonův ostrov Petra Palusková se v posledním díle pořadu vrátila zpět do kmene Mayon. Petra byla několik dní v nemocnici, lékaři ale rozhodli, že se může do kmene vrátit. Už na kmenové radě Mayonu bylo jasné, že ji soutěžící rozhodně nevítají s otevřenou náručí.

Robinsonův ostrov

David z Robinsona promluvil o hráčích: Koho přirovnal k ovci?

David patří v soutěži Robinsonův ostrov k nejoblíbenějším hráčů. Snaží se hrát fér a někteří soutěžící by bez něj snad ani nepřežili. Co si o nich s odstupem času myslí? A co dalšího prozradil?

Odpovídal na chatu

Míla z Robinsona: "Kvůli soutěži jsem dal výpověď!" Mluvil i o sexu

Mílovo vyloučení z Robinsonova ostrova všechny fanoušky zaskočilo. Sympatický svalovec patřil k nejsilnějším hráčům a dlouho odolával i na ostrově vyloučení. Jak mu soutěž změnila život? A jak dokázal nabrat svaly zpět? Odpověděl na chatu.

Odpovídal na chatu

David o Petřiných silikonech: Doufal jsem, že to neuvidí děkan!

Na chatu na TN.cz odpovídal David z Robinsonova ostrova. Ten patří k nejsilnějším hráčům, zároveň se ale snaží jednat poctivě. Čeho se nejvíc obával? Jak byla soutěž náročná? A jak mu účast změnila život? I na tyto otázky jste se Davida ptali!

1974845
Aktualizováno 15.3. 2017 12:11
Drsná soutěž

Petra z Robinsona se bojí, že je těhotná! Kdy měla naposled sex?

Už dnes večer pokračuje reality show Robinsonův ostrov! Soutěžící čeká kmenová rada a jeden z nich poputuje na ostrov vyloučení. O svůj krk mají strach všichni, Petra se ale bude trápit kvůli něčemu úplně jinému.

Robinsonův ostrov

Sex na Robinsonově ostrově: Soutěžící odhalili krutou pravdu!

Ostrov plný mužných mužů a přitažlivých žen - to by bylo, aby mezi nimi nepřeskočila jiskra, říkáte si? Ale jak to bylo se sexuálními potřebami soutěžících na Robinsonově ostrově ve skutečnosti? Čtěte jejich otevřenou zpověď.