Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Samopal
19.05.
alkohol a zbraně

Opilý voják postřelil samopalem kolegu. Dostal rok vězení

Okresní soud ve Vyškově dnes poslal do vězení vojáka, který se chtěl pochlubit svými zbraněmi a v opilosti postřelil v hospodě svého kolegu.

Bitka v ostravském baru
aktualizováno 19.01.
Řeže se zúčastnilo až 80 lidí

NOVÉ ZÁBĚRY z krvavé rvačky z Ostravy! Čtyřem lidem hrozí vězení

Osm zraněných. To byl účet krvavé řeže, který se odehrál v jedné z ostravských heren na konci minulého týdne. Do ní se mělo zapojit až 80 lidí! Policisté nyní obvinili čtyři muže, mezi nimiž je i teprve šestnáctiletý mladík, z těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Podívejte se na úplně nové záběry, jak bitka probíhala.

Vítěz psí soutěže
aktualizováno 08.06.
chlupatá vítězka

ZNÁME VÍTĚZE PSÍ SOUTĚŽE: Fenka Bára je psí celebritou

Česko už zná nejkrásnějšího pejska republiky. Stalo se jím čtyřměsíční štěně slovenského čuvače z Myslibořic na Třebíčsku jménem Bára. O jejím vítězství rozhodli diváci televize Nova a čtenáři webu TN.cz.

Prásk.tv píše:

Bára Hájková
čtěte o tématu Bára na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Smrt na maturitním večírku - Facebook
aktualizováno 02.12.
smrt na večírku

Policisté konečně prozradili, co zabilo Báru na maturitním večírku! Výsledky vás překvapí

Pražští kriminalisté zveřejnili výsledky vyšetřování záhadné smrti 19leté studentky Báry, která zemřela na maturitním plese v Praze.