Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

František Bůžek - Televizní noviny
09.07.

Ranní Televizní noviny 9. 7.

Ranní Televizní noviny s Františkem Bůžkem.

Vaše téma - s Jiřím Čunkem
aktualizováno 21.11.
nový hejtman

VAŠE TÉMA: Jiří Čunek prozradil, co plánuje ve Zlínském kraji

Hostem pořadu Vaše téma na portálu TN.cz byl nově zvolený hejtman Zlínského kraje Jiří Čunek. S moderátorem Františkem Bůžkem mluvil o kumulaci funkcí, ale i o tom, jaké má další politické ambice a plány ve Zlínském kraji.

Vaše téma - s Tomášem Prouzou
aktualizováno 10.10.
Vaše téma

Prouza: Britům nesmíme ustoupit! Budou na nás tlačit, jak jsou vlivní

Hostem pořadu Vaše téma byl tentokrát státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza. Z otázek migrace, brexitu a české pozice v EU ho zpovídal František Bůžek.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Vaše téma: Ivan Strachoň
aktualizováno 20.09.
VAŠE TÉMA

Znám problémy kraje, říká Strachoň (KSČM). Uchází se o dvě funkce

Hostem pořadu Vaše Téma byl dnes Ivan Strachoň z KSČM. Jeden z politiků, kteří zároveň kandidují do Senátu a do krajského zastupitelstva. Je vůbec možné zvládnout obě pracovní pozice? Kandidáta z Moravskoslezského kraje vyzpovídal redaktor František Bůžek.

Vaše téma - s Petrem Braným
aktualizováno 08.09.
vaše téma

Braný: Získání kontaktů s Čínou pro kraj není nic překvapivého

Hostem pořadu Vaše téma byl lídr KSČM v Jihočeském kraji a kandidát na hejtmana Petr Braný. Moderátora Františka Bůžka zajímal především názor Braného na současnou politiku Jihočeského kraje i jeho budoucí vizi.

Vaše téma - s Petrem Tisem
aktualizováno 02.09.
VAŠE TÉMA

Lepší mzdu pro zdravotní sestry, chce kandidát TOP 09 Petr Tiso

Hostem pořadu TN.cz Vaše téma byl tentokrát kandidát za hejtmana ve Středočeském kraji za TOP 09, lékař, porodník a náměstek ředitele v ústavu pro péči o matku v Praze Podolí Petr Tiso. S moderátorem Františkem Bůžkem debatoval například o své kandidatuře za TOP 09 a také například o zdravotnictví.

Vaše téma - s Janem Kubáčkem
aktualizováno 25.08.
VAŠE TÉMA

Politolog: Merkelová zná českou duši, protesty ji nepřekvapily

Prahu navštívila německá kancléřka Angela Merkelová, jejíž postoje vyvolávají mezi lidmi kontroverzní reakce. Dopady na českou politickou scénu dnes v diskusním pořadu Vaše téma rozebíral politolog Jan Kubáček.

Vaše téma - s Lumírem Kantorem
aktualizováno 09.08.
Vaše téma

Primář Kantor: "Zemanovo směřování na východ je problém!"

Hostem pořadu Vaše téma na TN.cz byl primář Novorozeneckého oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci Lumír Kantor, který kandiduje do Senátu za KDU-ČSL

Vaše téma - s Jeronýmem Klimešem
aktualizováno 04.08.
Vaše téma

Klimeš: Lidé tíhnou k ISIS kvůli nespokojenosti se společností

Hostem pořadu Vaše téma byl ve čtvrtek známý psycholog Jeroným Klimeš. Jeho specializací jsou psychologie rodiny a církevně-pastorální psychologie. Divákům pořadu Vaše téma se pokusil vysvětlit, proč se mladí lidé přidávají k Islámskému státu.

Vaše téma - s Alexandrou Udženija
aktualizováno 16.06.
Vaše téma

Co s krizí v policii? Udženija: Má být nezávislá! Šlo o Babišovo ego!

Hostem pořadu Vaše téma je první místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija. Řeč byla především o krizi ve vládě a reorganizaci policie. A jak Udženija - snad i překvapivě - potvrdila, ODS stojí za premiérem Sobotkou i ministrem Chovancem.