Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mrtvola
07.12.
velké neštěstí

Strašlivá smrt muže (26) z Plzeňska! Při práci spadl do lisu

Známá firma z Volduch na Rokycansku se vzpamatovává z hrozivého incidentu, který se stal ve čtvrtek ráno. Jeden ze zaměstnanců zemřel po pádu do lisu. Bylo mu teprve 26 let.

Kola traktoru - ilustrační foto
aktualizováno 20.05.
tragický úraz

Traktoristu zachytil balíkovač slámy. Našli ho uvnitř

Sezóna se zemědělcům naplno rozjela a záchranáři už museli- zasahovat- u prvního- tragického úrazu. Na poli u Sopotnice na Orlickoústecku zachytil lis na trávu traktoristu. Nehodu nemohl přežít.

Muž spal v kontejneru, slisovali ho popeláři
aktualizováno 20.06.
Tragédie v Kopřivnici

Muž spal v kontejneru, popeláři si ho nevšimli. Zemřel v nemocnici

Padesátiletý muž z Kopřivnice nocoval v kontejneru na odpadky. Jenže kontejner popeláři ráno vysypali do popelářského vozu a muže přimáčkl lis. S vážným poraněním páteře ho v kritickém stavu záchranáři převezli do nemocnice, kde po chvíli zemřel.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...