Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Proměny SuperStar
aktualizováno 11.10.
galerie oblíbená soutěž

Superstar je zpátky! Jak se proměnili vítězové minulých kol?

Nejúspěšnější československá pěvecká soutěž se vrací na televizní obrazovky a s ní i šance pro pěvecké talenty. Pokud si myslíte, že máte na to, stát se novou československou superstar, neváhejte se přihlásit a zkusit své štěstí. Mezitím se můžete podívat, jak se změnily hvězdy předchozích ročníků a co dělají dnes.

Emma Drboná se Štěpánem Urbanem randí v Londýně
04.07.
intimní video

Emma Drobná zamilovaná až po uši! Se Štěpánem randí v Londýně

Lovestory z poslední československé Superstar pokračuje i po dvou letech. Vítězka show Emma Drobná zveřejnila intimní fotky z romantického rande se Štěpánem Urbanem, s nímž se sblížila právě při finálových kolech pěvecké soutěže.

Emma Drobná má nový singl - 3
aktualizováno 23.09.
Líbí se vám?

Emma Drobná překvapila: Takový klip byste od ní nečekali! VIDEO

Vítězka Československé SuperStar Emma Drobná představila nový klip k písni Smile, kterou sama složila. Její zářivé úsměvy ale nečekejte. Píseň je tajemná a působí depresivně. Co vy na to?

Prásk.tv píše:

Dominik Luks
čtěte o tématu ČeskoSlovenská SuperStar na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Věra z Výměny manželek
aktualizováno 28.05.
Výměna manželek

Špindíra Věra chtěla být jako Ewa Farna. Šokovala i v SuperStar!

Věrka z Výměny manželek není na televizních obrazovkách žádnou začátečnicí. Předtím, než se díky této reality show "proslavila" jako špindíra, kterou obtěžuje čistit si zuby, chtěla se vydat na dráhu zpěvačky. Štěstí totiž zkoušela před šesti lety v první řadě Česko Slovenské SuperStar.

Takhle zpíval Lukáš Bečka v Superstar
aktualizováno 01.06.
oběsil se

VIDEA: Takhle zářil Lukáš Bečka v Superstar, když měl pro co žít!

Lukáš Bečka, který před několika dny spáchal sebevraždu, sice Superstar nevyhrál, ale zanechal v ní nesmazatelnou stopu. Podívejte se na videa, jak zpíval, jak ho hodnotili porotci a jak se radoval z postupu.

Lukáš Bečka ze Superstar se oběsil
aktualizováno 01.06.
nevěra?

Lukáš ze Superstar si vzal život kvůli této dívce? O sebevraždu se pokoušel už dříve

V neděli ráno všemi otřásla zpráva o sebevraždě Lukáš Bečky, nadějného zpěváka a hudebníka, který o sobě dal vědět světu v novácké show Superstar. Oběsil se pravděpodobně kvůli problémům s přítelkyní.

Smrt Lukáše Bečky ze Superstar
aktualizováno 01.06.
zmařený život

Lukáš (28) ze SUPERSTAR se oběsil! Nechal po sobě roční dcerku

Nadějný muzikant se oběsil v lese u Skalice na Slovensku. Podle jeho známých to nebylo poprvé, kdy si chtěl sáhnout na život. Vše udělal prý kvůli přítelkyni. Zbyla tu po něm roční dcera Amy.