Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Katalánsko
aktualizováno 10.10.
názor experta vyhlásí nezávislost?

Katalánsko chce odtržení! Ovlivní to dovolené Čechů ve Španělsku?

Zraky celého světa se teď upírají na Katalánsko - tamní premiér večer vystoupí v parlamentu a oficiálně promluví o výsledcích referenda. Už několikrát zopakoval, že vyhlásí nezávislost na Španělsku, které ale hlasování neuznává. Co by to znamenalo pro Čechy a jejich cesty třeba do Barcelony?

Dovolená u moře
16.08.
bez kompromisů to nejde

Last minute zájezdy rychle mizí! Vybrali jsme pro vás ty nejlepší

Pokud jste si brousili zuby na výhodný last minute zájezd, měli byste si pospíšit. Nabídek dovolených na poslední chvíli je totiž čím dál méně a některé cestovní kanceláře už mají vyprodáno úplně.

Plavčík
15.07.
mohli je zachránit?

Může za smrt žen v Bulharsku plavčík? Odborník řekl, jak to je

Tragická smrt ženy a jedenáctileté holčičky v Bulharsku lidmi otřásla. A všichni se ptají, kdo za jejich smrt vlastně může. Kde v tu dobu byli plavčíci a proč příjezd záchranářů trval tak dlouho? Odborníci se ale shodují na tom, že koupání ve večerních a nočních hodinách je nebezpečné.

Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Fotografie po tureckém referendu
aktualizováno 18.04.
dovolená v turecku

Turecko po referendu: Pro turisty je bezpečno jen někde, říká expert

Vývoj v Turecku - tedy napětí po posílení pravomocí prezidenta i prodloužený výjimečný stav - hrozí ovlivnit i tamní turistiku. Bude ale letos v Turecku levněji nebo naopak dráž? A bude tam vůbec bezpečno? Stane se proto země letos cílem otrlých českých turistů? Dopady vývoje pro TN.cz hodnotil místopředseda Asociace cestovních kanceláří Jan Papež.

Pokus o převrat v Turecku
aktualizováno 16.07.
POKUS O VOJENSKÝ PUČ

Máte koupený zájezd do Turecka? Některé cestovky vrací peníze

Turecko je oblíbenou dovolenkovou destinací pro mnoho Čechů. Po pokusu o vojenský převrat v zemi lidé řeší, jestli tam na dovolenou mají odjet, případně, jestli jim cestovní kanceláře nabídnou náhradu, nebo stornují zájezd a vrátí všechny peníze. Přístup jednotlivých cestovních kanceláří se liší.

Turecko - vlajka
aktualizováno 29.06.
Dovolená v Turecku

Chystáte se do Turecka? Tohle byste teď neměli podcenit

Atatürkovým letištěm v Istanbulu otřáslo v úterý večer několik explozí. Teroristický útok si vyžádal 36 obětí. Turecko přitom patří mezi nejčastější destinace, kam se Češi vydávají na dovolenou. Co teď dělat, pokud jste si již zájezd do Turecka koupili?