Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nález těla novorozence - 6
aktualizováno 09.03.
vražda ve stodůlkách

Smrt miminka ve Stodůlkách byla vražda. Policie už má podezřelou

Novorozenec, jehož tělíčko v igelitové tašce našli včera lidé na chodbě panelového domu v pražských Stodůlkách, zemřel násilnou smrtí. Po pitvě to ve čtvrtek potvrdili policisté. Už včera zadrželi 34letou ženu, dnes dopoledne ji obvinili z vraždy. Jestli jde o matku dítěte, ale odmítli komentovat.

Nález těla novorozence - 5
aktualizováno 08.03.
Vražda ve Stodůlkách

Chlapeček, kterého našli v igelitce, byl zavražděn! Obvinili ženu (34)

Novorozenec, kterého našli v domě v pražských Stodůlkách mrtvého, byl zavražděn. Potvrdila to nařízená soudní pitva. Policisté v souvislosti se smrtí chlapečka obvinili 34letou ženou.

Babybox
29.12.
odložené dítě

Ke konci roku našli v babyboxu miminko, dostalo jméno světce

V pátek ráno našli zdravotníci v babyboxu celkově už 162. miminko! Chlapeček odložený v Krnově byl nahý, zabalený jen do dvou přikrývek, měl by být ale v pořádku. Dostal stejné jméno, jaké má patron naší země a stejně tak štědrý podporovatel babyboxů - Václav.

Prásk.tv píše:

Hannah Law - 1
čtěte o tématu chlapeček na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Chlapeček s rakovinou - ilustrační
07.10.
zoufalá situace

Dítě trpí a krvácí, v nemocnici ho nepřijali! Běžná praxe, tvrdí mluvčí

Až na stůl ombudsmanky nemocnice Motol se dostal případ čtyřletého chlapečka, kterého měli odmítnout přijmout na tamní gastroenterologii. Dítě má přitom víc jak rok bolesti, někdy i s akutním krvácením a rodiče se bojí možného onkologického onemocnění. Podle mluvčí nemocnice je na vině nedostatek volných kapacit, lékařů i sester. Tento problém je ale celorepublikový.

Chlapec s autismem promluvil na matčiny narozeniny - 1
26.09.
Dojemný příběh

Hoch (2) nikdy nemluvil, tímhle ohromil na matčiny narozeniny!

Vychovávat dítě s autismem je pro rodiče extrémně náročné. Syna s touto nemocí má i Crystal z amerického Tennessee. Chlapeček nekomunikuje a snaží se vyhýbat jakémukoliv kontaktu. To všechno se ale před nedávnem změnilo - v den Crystaliných narozenin.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
20.09.
Shoda náhod

V autě zemřela celá rodina: Kluk před smrtí nakreslil tento obraz

Slovensko se stále vzpamatovává z nehody, při které zemřela čtyřčlenná rodina. Ředitelka školky, kam děti chodily, prozradila, co malý Milánek nakreslil těsně před smrtí. A jde z toho mráz po zádech...

Otec usnul na gauči, pes roztrhal miminko - 1
09.09.
Hororová scéna

Opilý otec usnul na gauči, pes zatím roztrhal miminko (†3 týdny)!

Třítýdenní chlapeček zemřel hroznou smrtí, roztrhal ho rodinný pes. Malý teriér miminko napadl, když ho měl hlídat otec. Ten ale vypil osm plechovek piva a usnul na gauči. Celý útok prospal, probudil ho až křik partnerky, která přišla domů.

Princezna Sofie a princ Karel Filip - 1
aktualizováno 31.08.
Radostná zpráva

Královská rodina slaví! Princezna porodila zdravého chlapečka

Švédsko má důvod k radosti! Princezna Sofie porodila 31. srpna druhého chlapečka. V oficiálním prohlášení to oznámila královská rodina s tím, že maminka i novorozeně jsou v pořádku.

Adrián vypadl z okna
aktualizováno 19.08.
drama na Slovensku

Chlapeček (3) visel na prádelní šňůře, pak spadl ze čtvrtého patra!

Teprve tříletý chlapeček ze slovenského města Nové Zámky byl ve vážném stavu převezen do nemocnice poté, co v pátek večer vypadl z balkonu ve čtvrtém poschodí. Dítěti přivolali pomoc svědci z místa, maminka malého Adriána se zhroutila.

Dítě v autosedačce
17.08.
Zapomněla na něj

Matka nechtěla budit syna (2). Zemřel v rozpáleném autě!

Sedmnáctiletá matka nechala ve třicetistupňovém vedru svého syna v autě záměrně. Nechtěla ho prý budit ze spánku. Poté se s partnerem odebrali do bytu a usnuli. Probudili se po několika hodinách a dítě už bylo mrtvé.