Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodiče nechali v Trenčíně v autě dítě
18.06.
rozhodují vteřiny

Chlapečka nechali v rozpáleném autě! Hasič popsal jeho záchranu

Někteří rodiče jsou prostě nepoučitelní. I přes častá varování lékařů a otřesný případ, při kterém zemřela dvouletá Sabinka, stále nechávají děti v rozpáleném autě. Naposledy museli slovenští hasiči zachraňovat ročního chlapečka. Zásah teď popsal hasič Petr.

Bytovka v Prievidzi
aktualizováno 18.06.
slovenská policie

Chlapeček (1,5) vypadl z okna ve druhém patře, rodiče měli být opilí

Malý chlapeček (1,5) může v budoucnu hovořit o tom, že se znovu narodil. V neděli totiž ve slovenském městě Prievidza vypadl z druhého patra v jedné z bytovek, po strašlivém pádu se mu ale jako zázrakem nic nestalo. Rodiče byli v době incidentu pod vlivem alkoholu, uvádí portál TVNoviny.sk.

Muž umrzl v lese
aktualizováno 02.06.
policejní akce

V lese se ztratilo dítě (4)! Poblíž je trať, pátrání navíc zbrzdily bouřky

Policie více než dvě hodiny usilovně pátrala po čtyřletém chlapci, který se ztratil rodině v lese na Českokrumlovsku. Celou situaci komplikovalo zejména počasí, kvůli kterému nemohl být nasazen ani vrtulník. Nedaleko byla navíc silnice, stejně tak železniční trať.

Prásk.tv píše:

Hannah Law - 1
čtěte o tématu chlapeček na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Smutný chlapeček
26.05.
otřesný případ

Dětská zrůda! Kluk (11) znásilnil druhého (7) za bílého dne na ulici

Otřesný případ vyšetřují v těchto dnech policisté v britském hrabství Dorset. Ve městečku Wool měl jedenáctiletý kluk znásilnit sedmiletého chlapečka.

Chlapeček zachránil rodinu před požárem
09.04.
Matka popsala hrůzu

Hrdina! Chlapeček (2) zachránil rodinu před požárem, sám uhořel

Matka z Kentucky usnula s dětmi na gauči, probudil ji až křik jejího syna, že hoří. Celý byt byl v plamenech, požární alarm selhal. Rodině se podařilo dostat ke dveřím, tam ale musela žena chlapečkovu ruku pustit, aby otevřela. A on se utekl schovat do pokoje...

Tragická nehoda v Olomouci - 3
aktualizováno 30.03.
video neštěstí v olomouci

Při nehodě zemřely 2 děti, nejhůř ze zraněných je na tom chlapeček

Policie se stále snaží objasnit okolnosti čtvrteční tragické nehody v okrajové části Olomouce, při které zemřely dvě děti. Další tři lidé skončili v nemocnici, podle informací TV Nova je na tom v současné době nejhůř chlapeček.

Nález těla novorozence - 6
aktualizováno 09.03.
vražda ve stodůlkách

Smrt miminka ve Stodůlkách byla vražda. Policie už má podezřelou

Novorozenec, jehož tělíčko v igelitové tašce našli včera lidé na chodbě panelového domu v pražských Stodůlkách, zemřel násilnou smrtí. Po pitvě to ve čtvrtek potvrdili policisté. Už včera zadrželi 34letou ženu, dnes dopoledne ji obvinili z vraždy. Jestli jde o matku dítěte, ale odmítli komentovat.

Nález těla novorozence - 5
aktualizováno 08.03.
Vražda ve Stodůlkách

Chlapeček, kterého našli v igelitce, byl zavražděn! Obvinili ženu (34)

Novorozenec, kterého našli v domě v pražských Stodůlkách mrtvého, byl zavražděn. Potvrdila to nařízená soudní pitva. Policisté v souvislosti se smrtí chlapečka obvinili 34letou ženou.

Babybox
29.12.
odložené dítě

Ke konci roku našli v babyboxu miminko, dostalo jméno světce

V pátek ráno našli zdravotníci v babyboxu celkově už 162. miminko! Chlapeček odložený v Krnově byl nahý, zabalený jen do dvou přikrývek, měl by být ale v pořádku. Dostal stejné jméno, jaké má patron naší země a stejně tak štědrý podporovatel babyboxů - Václav.

Chlapeček s rakovinou - ilustrační
07.10.
zoufalá situace

Dítě trpí a krvácí, v nemocnici ho nepřijali! Běžná praxe, tvrdí mluvčí

Až na stůl ombudsmanky nemocnice Motol se dostal případ čtyřletého chlapečka, kterého měli odmítnout přijmout na tamní gastroenterologii. Dítě má přitom víc jak rok bolesti, někdy i s akutním krvácením a rodiče se bojí možného onkologického onemocnění. Podle mluvčí nemocnice je na vině nedostatek volných kapacit, lékařů i sester. Tento problém je ale celorepublikový.