Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Malé dítě
aktualizováno dnes 10:24
Miminko z Pelhřimova

Šok v babyboxu! Ležel v něm rok a čtvrt starý chlapeček, umí i chodit

V noci z pátku na sobotu babybox v Pelhřimově "pokřtilo" první miminko. Tamní lékaře překvapilo, že chlapeček je starý už zhruba patnáct měsíců.

Pippa Middleton se svým miminkem
aktualizováno 31.12.
vyjeli za teplem

Pippa Middleton poprvé ukázala své miminko na veřejnosti!

Pětatřicetiletá Pippa Middleton září štěstím! Poprvé od porodu v říjnu 2018 se ukázala na veřejnosti s celou rodinou, včetně jedenáctitýdenního syna. Při rodinné dovolené u moře ve slunném Karibiku byl malý Arthur okamžitě středem pozornosti. Novopečení rodiče zářili štěstím.

Harry a Meghan na pláži
21.10.
Holčička nebo chlapeček

Harry prozradil, jaké pohlaví dítěte by si přál. Splní se mu to?

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou stále na oficiální návštěvě v Austrálii, kde se účastní různých akcí. Součástí je i setkávání se s fanoušky, kteří za nimi někdy cestují i zdaleka. Nedávno jedné z fanynek princ Harry prozradil, jaké jméno by se mu pro prvního potomka líbilo. Teď zase nechtěně uvedl, které pohlaví si přeje. Chce raději holčičku nebo chlapečka?

Prásk.tv píše:

Hannah Law - 1
čtěte o tématu chlapeček na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Kuba s maminkou Dagmar - 4
19.09.
Lékaři nepochybili

Kuba dostal šest klystýrů a zemřel mámě v náručí. Verdikt ji zdrtil

Devět měsíců čekala zoufalá maminka na verdikt úřadů, zda bude za smrt jejího syna někdo potrestaný. Dagmar tvrdí, že ani ne dvouletému Jakubovi dali lékaři v Dolním Kubíně na Slovensku šest klystýrů. Podle rozhodnutí ale nepochybili.

Žena porodila v autě po cestě do nemocnice
aktualizováno 18.09.
Asistoval tatínek

Maminka popsala porod v autě: "Najednou jsem uviděla hlavičku!"

Rodička na západě Čech nestihla včas dojet do nemocnice. Tatínek musel zastavit v půli cesty a než stačil přivolat záchranáře, dítě bylo na světě! Maminka i novorozený chlapeček jsou naštěstí v pořádku.

Dřevěná socha zabila dítě
aktualizováno 04.09.
nemohli mu pomoct

Tragédie ve Svitavách: Na dítě (†4) spadla socha, na místě zemřelo

Obrovská tragédie se odehrála v pondělí navečer na fotbalovém stadionu ve Svitavách. Na malé dítě tam spadla socha a způsobila mu smrtelná zranění.

Babybox
29.07.
zachráněné miminko

V babyboxu v Břeclavi našli Pavla! Vážil dvě kila a byl podchlazený

Další miminko vyzvedli z babyboxu lékaři. Tentokrát to bylo v Břeclavi, kde se jedná o první případ. Chlapečka našli v neděli ráno a dostal jméno Pavel.

Rodiče nechali v Trenčíně v autě dítě
18.06.
rozhodují vteřiny

Chlapečka nechali v rozpáleném autě! Hasič popsal jeho záchranu

Někteří rodiče jsou prostě nepoučitelní. I přes častá varování lékařů a otřesný případ, při kterém zemřela dvouletá Sabinka, stále nechávají děti v rozpáleném autě. Naposledy museli slovenští hasiči zachraňovat ročního chlapečka. Zásah teď popsal hasič Petr.

Bytovka v Prievidzi
aktualizováno 18.06.
slovenská policie

Chlapeček (1,5) vypadl z okna ve druhém patře, rodiče měli být opilí

Malý chlapeček (1,5) může v budoucnu hovořit o tom, že se znovu narodil. V neděli totiž ve slovenském městě Prievidza vypadl z druhého patra v jedné z bytovek, po strašlivém pádu se mu ale jako zázrakem nic nestalo. Rodiče byli v době incidentu pod vlivem alkoholu, uvádí portál TVNoviny.sk.

Muž umrzl v lese
aktualizováno 02.06.
policejní akce

V lese se ztratilo dítě (4)! Poblíž je trať, pátrání navíc zbrzdily bouřky

Policie více než dvě hodiny usilovně pátrala po čtyřletém chlapci, který se ztratil rodině v lese na Českokrumlovsku. Celou situaci komplikovalo zejména počasí, kvůli kterému nemohl být nasazen ani vrtulník. Nedaleko byla navíc silnice, stejně tak železniční trať.