Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

rozhovor bouřlivý rozvod

Přišel o rodinu, ale už nechce být sám. Potřebuji ženu, říká Paroubek

Z harmonického vztahu manželů Paroubkových jsou trosky, jejich manželství už existuje prakticky jen na papíře. Přesto se expremiér nevzdává naděje a doufá, že bude mít opět celou rodinu pohromadě. Když ne s Petrou, tak s novou partnerkou.

Dům v Chuchli
Aktualizováno 22.3. 2017 21:13
bouřlivý rozvod

Přepadení u Paroubkových! Svědek popsal, co se stalo

Manželství Paroubkových existuje už jen na papíře. Blížící se rozvod dříve idylického páru provází další skandál. Minulý týden došlo mezi manželi nepřímo k potyčce, na místo vyjela i policie!

Jiří Paroubek s tchýní
Aktualizováno 1.3. 2017 20:43
vyjádření příbuzné

Petra je po rozchodu nezvěstná. Proti Paroubkovi se ozvala tchýně

Petra Paroubková opustila Jiřího Paroubka už 13. února. Od té doby není na telefonu, nekomunikuje ani na sociálních sítích. I když to vypadlo, že se skrývá jen před manželem, nekomunikuje s nikým.

Prásk.tv píše:

Jiří Paroubek
čtěte o tématu Petra Paroubková na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

návod expremiéra

Paroubek prozradil, jak zhubnul 18 kg! Co stojí za jeho proměnou?

Jiří Paroubek měl vážné zdravotní problémy. Přehodnotil kvůli tomu svůj životní styl. Za rok výrazně zhubnul, cítí se mnohem lépe a především se úplně uzdravil! Expremiér prozradil, jak skvělých výsledků docílil.

ROZCHOD PAROUBKOVÝCH

Paroubek řekl, co bude dělat o víkendu! Tím Petru asi nezíská

Petra Paroubková opustila svého manžela Jiřího Paroubka. Jedním z důvodů mělo být sblížení expremiéra s jeho bývalou ženou Zuzanou. Paroubek však přiznal, že se s první manželkou stýká i nadále a má s ní plány na víkend.

ROZCHOD PAROUBKOVÝCH

Paroubek mohl vztah zachránit. Udělal ale chybu, tvrdí psycholog

Vztah Paroubkových se zřejmě blíží ke konci. Podle psychologa měli šanci manželství zachránit. Expremiér ale udělal jednu zásadní chybu - zveřejnil jejich osobní korespondenci.

Vaše téma - s Jiřím Paroubkem
Aktualizováno 23.2. 2017 21:27
Vaše téma

Jiří Paroubek: Tohle vzkazuje manželce Petře a své dceři...

Dnešním hostem pořadu Vaše téma byl expremiér Jiří Paroubek, kterého před několika dny opustila manžela Petra. I o tom byla řeč, ale došlo pochopitelně také na politiku. A Jiří Paroubek nevyloučil velký návrat! Bývalého předsedu ČSSD zpovídala moderátorka Marcela Škábová.

rozbor dopisu

"Petra se snaží o spolupráci, Paroubek útočí," tvrdí psycholog

Vztah manželů Paroubkových se otřásá v základech. Petra od expremiéra odešla, zanechala pouze dopis s vysvětlením. Text rozebral odborník na partnerské vztahy.

Jiří Paroubek s tchýní
Aktualizováno 22.2. 2017 21:20
změna názorů

Tchyně Paroubka úplně otočila! Po drsné kritice pronesla tato SLOVA

Kolem rozchodu expremiéra Jiřího Paroubka a jeho ženy Petry je pořádně rušno. A do sporu ohledně jejich vztahu a zveřejněných dopisů už se zapojila i Paroubkova tchyně. Ta nejdřív tvrdila, že k ní expremiér posílal kněze, aby ji usměrnil v názorech. Dnes ale úplně otočila.

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
Aktualizováno 22.2. 2017 15:20
rozbor textu

Psycholog o Paroubkově dopise: Narcis, který hází vinu na ženu

Konec velké lásky manželů Paroubkových vysvětlil expremiér ve zveřejněné osobní korespondenci. Jeho reakci na manželčin odchod, který Petra Paroubková vysvětlila v dopise, rozebral psycholog na partnerské vztahy.