Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dovolená - ilustrační
Aktualizováno 17.6. 2017 22:06
cestovní agentury

Zkažená dovolená jde reklamovat, na tohle ale dejte pozor

Krach cestovní kanceláře, ubytování, které neodpovídá slíbenému, nebo cesta autobusem místo letadlem, i takové věci se stávají lidem na jejich cestách do zahraničí. Klienti agentur by se proto neměli zapomenout před cestou informovat i na možnosti reklamace zájezdu. Velmi často pak totiž nepostupují správně a kvůli tomu nedostanou zpátky tolik peněz, na kolik by měli nárok.

Levná dovolená
Aktualizováno 8.6. 2017 06:23
pobyt za pár stovek

Nemáte peníze na dovolenou? Tohle jsou nejlevnější zájezdy

Ne každý si může dovolit zaplatit luxusní all inclusive pobyt za desítky tisíc. Parádní dovolenou si ale můžete užít i za pár stovek. Stačí si umět vybrat.

kam letos vyrazíte

Takhle bude letos vypadat typická dovolená Čechů! Poznáváte se?

Češi už vědí, jaká bude letos jejich dovolená. Většina ji letos stráví v tuzemsku a v drtivé většině se na ni chystají jet vlastním autem. Pokud už vyjedou do zahraničí, dávají přednost lenošení u moře před poznávacími zájezdy. Hotely už tradičně vítězí nad kempy.

Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Dovolená
Aktualizováno 1.6. 2017 14:53
kam se letos chystáte?

Češi mají o letošní dovolené jasno! Opomíjejí ale důležitou věc

Již několikátý rok po sobě budou trávit Češi dovolenou v tuzemsku. V Česku jich chce o prázdninách zůstat 85 %, jen 15 % Čechů se chystá vycestovat do zahraničí. Při svých cestách ale zapomínají na jednu důležitou věc, která je může přijít hodně draho.

Dovolená
Aktualizováno 26.4. 2017 13:42
tipy na dovolenou

Dovolená v zahraničí zlevňuje! Za které destinace zaplatíme nejmíň?

Češi stále více míří do zahraničí. Jen loni podnikli přes 4 miliony cest. A analytici mají dobrou zprávu - za dovolenou letos oproti loňsku ušetříme. Pobyty ve většině destinací totiž zlevňují.

nabídka zájezdů

Letní dovolená za pár stovek! Na nákup zbývá posledních pár dní

Už jen několik dní budou cestovní kanceláře nabízet zájezdy s výraznými slevami. Právě teď totiž vrcholí období prodeje tzv. First Minute zájezdů. Letní dovolenou tak můžete pořídit už za pár stovek.

Školačka. Ilustrační<br>foto
Aktualizováno 18.11. 2016 21:01
Z Pardubic do Vídně a zpět

Autobusák riskoval životy 60 dětí! Řídil 17 hodin, brzdy byly rezavé!

Řidič autobusu, který z Pardubic do Vídně a zpět vezl zájezd šedesáti dětí, podle policie strávil 17 hodin za volantem. Policistům, kteří ho zastavili, se navíc nezdál ani technický stav jeho autobusu. Řidič ale jakékoli pochybení odmítá.

Dovolená snů

Soutěž o zájezd do Thajska zná vítěze! Kdo si užije luxus?

S mobilní aplikací TN.cz jste mohli soutěžit o luxusní zájezd do Thajska. Přinášíme vám jméno výherce a jeho první reakce.

skončil mimo silnici

Nehoda na Děčínsku: Zájezdový autobus plný lidí vletěl do příkopu!

Zájezdový autobus převážející 40 lidí v neděli dopoledne skončil v příkopu. V Růžové na Děčínsku se s ním nejspíš utrhla krajnice, nikdo z cestujících se naštěstí nezranil.

školáci zlevňují zájezdy

Dětem volno skončilo, vám začíná! Víme, kdy jsou zájezdy nejlevnější

Pokud jste ještě nestihli dovolenou, ale válení u moře či poznávání nových krajů se nechcete vzdát, teď je na to ideální doba. Konec prázdnin totiž sráží ceny zájezdů dolů a mohou za to žáci, kteří si nechtějí nechat ujít první školní den.