Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chorvatsko - pláž - 2
30.08.
to se vyplatí

Dovolená v Chorvatsku je teď nejlevnější! Dáte za ni pár stovek

Ačkoli se prázdniny už chýlí ke konci, období dovolených ještě zdaleka nekončí. Koupání u moře si užijete klidně ještě na konci září, a to v i v Čechy oblíbeném Chorvatsku.

Den s Novou - 6
28.08.
Den otevřených dveří

Přijďte na Den s Novou a vyhrajte zájezd do luxusního hotelu v Řecku

V rámci Dne s Novou, který se uskuteční v sobotu 15. září v ateliérech TV Nova v pražské Hostivaři, bude probíhat celodenní soutěž o spoustu zajímavých cen. Hlavní výhrou bude zájezd do luxusního hotelu Mitsis Norida Beach od cestovní kanceláře Blue Style!

Levná dovolená
22.07.
přehled zájezdů

Týdenní dovolená u moře i za tři stovky! Cestovky se perou o lidi

Češi se letos ve velkém oddávají cestování. Dokazují to i statistiky cestovních kanceláří, které dokonce musely navýšit kapacitu Last Minute zájezdů. Zájem o tzv. zájezdy na poslední chvíli je oproti loňsku o 11 procent vyšší.

Prásk.tv píše:

Televize Nova spouští unikátní soutěž Já, Robinson o zájezd na Filipíny
čtěte o tématu zájezd na Prásk.tv
Špatná dovolená
10.07.
Reklamace dovolené

Češi reklamují i slané moře! Na co si můžete stěžovat? PŘEHLED

Dovolenou si jedeme především užít, náladu ale dokáže pokazit i malá vada. Pokud jste využili služeb cestovní kanceláře, můžete zájezd reklamovat. Ne za všechno ale můžete žádat kompenzaci.

Cestovní pojištění
22.05.
rady a tipy

Pojištění na dovolenou? Někdy je zbytečné! Poradíme, jak ušetřit

Období dovolených se nezadržitelně blíží. Společně s výběrem zájezdu byste měli zvážit i vhodné pojištění. Co se vyplatí připojistit a kdy by naopak šlo o vyhozené peníze?

Levná dovolená
aktualizováno 13.04.
ochrana cestujících

Revoluce v dovolené: Při úpadku cestovky dostanou lidé peníze

K lepšímu zajištění ochrany klientů cestovních kanceláří v případech úpadku by měl sloužit nový garanční fond, jehož vznik dnes schválila Sněmovna. Cestovní kanceláře do něho budou odvádět část ročních tržeb. Novelu zákona o podnikání v cestovním ruchu ještě musejí posoudit senátoři a podepsat prezident.

Opalování
aktualizováno 15.02.
first minute

Letní zájezdy jsou téměř prodané. Teď je koupíte nejvýhodněji!

Pokud se chystáte v létě na dovolenou do zahraničí, rozhodně byste neměli otálet s jejím nákupem. Cestovní kanceláře už teď zaznamenávají mimořádný zájem. Přestože do prázdnin zbývá ještě několik měsíců, hotely v některých letoviscích jsou už téměř plné. Poptávka je navíc po destinacích, kam Češi v posledních letech tolik nejezdili.

Dominikánská republika
aktualizováno 19.09.
tisíce lidí v nejistotě

Desítky Čechů v ohrožení života: Hurikán míří k oblíbené destinaci!

Oblíbená dovolenková destinace Čechů se dostala do cesty ničivému hurikánu Maria. Ten udeřil v Karibiku a míří směrem k Portoriku. Není tedy vyloučeno, že zasáhne také sousední Dominikánskou republiku, kterou si k relaxaci na podzim vybírají desetitisíce Čechů.

Dovolená
13.09.
hodnocení sezóny

Chuť Čechů cestovat letos rostla! Ceny zájezdů příští rok porostou

Letní sezona ještě nekončí a prodej zájezdů stále pokračuje, už nyní ale lze odhadovat, že nárůst počtu prodaných zájezdů se bude pohybovat minimálně okolo 15 % a velmi pravděpodobně i více. I o termíny v září či začátkem října je totiž velký zájem.

Rodinná dovolená
01.09.
výhodné cestování

Dovolená s dětmi je nejlepší v září! Tyto zájezdy mají úplně zdarma

Čím dál více rodin s malými dětmi volí variantu cestování do zahraničí na podzim. Pláže jsou volnější a i ceny příznivější.