Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda motorkáře
03.10.
kuriózní srážka prokopla mu helmu

Řidiči motorky skočila na hlavu laň, způsobila vážnou nehodu!

Naprosto ojedinělou srážku s lesní zvěří vyšetřují berounští dopravní policisté. Řidiči motorky skočila nedaleko obce Broumy za jízdy na hlavu laň a pak proskočila mezi ním a jeho spolujezdkyní. Způsobila tak nehodu, při které se oba zranili.

Ilustrační foto-9
aktualizováno 17.07.
vyšetřování

Kuriózní nehoda: Dítě (2) přejelo autem vlastního tatínka

Policisté se zabývají kuriózní nehodou, která se stala v neděli dopoledne v Domažlicích. V ulici Na Hvízdalce na dvoře rodinného domu přimáčklo auto muže ke zdi. Zaparkovaný vůz se rozjel kvůli tomu, že se malému chlapci (2), který si uvnitř hrál, podařilo nejspíš otočit klíčkem.

Had, krajta
06.02.
galerie nešel tam ani zpátky

Chudák žena! Had se jí zasekl v hodně choulostivém místě

Mladá Američanka Ashley Glaweová má zálibu v hadech a jednoho dokonce chová jako domácího mazlíčka. S krajtou královskou jménem Bart ale udělala hodně nepříjemnou zkušenost.

Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Nehoda trabantu
01.07.
Kuriózní nehoda

Trabant se převrátil na dálnici. Za nehodu mohli slimáci!

Mladý řidič Trabantu havaroval ve středu ráno na dálnici u německého Paderbornu. Jeho vůz dostal smyk a převrátil se. Když z vozidla vystoupil, nestačil se divit, co smyk způsobilo. Za havárii totiž mohl sliz od slimáků, kteří dálniční nájezd přelézali.