Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zaklíněné nákladní vozidlo - 3
15.06.
To se jen tak nevidí

Jak se mu tohle povedlo? Řidič mistrně "zaparkoval" náklaďák!

Slovenská policie na svém facebooku v pátek sdílela fotografie z těžko uvěřitelné nehody nákladního auta. Vůz naložený hlínou se totiž zřítil z krajnice tak nešíkovně, že zůstal viset nad zemí mezi svahem a opěrnou zdí.

Opilý muž uvízl v kanálu
aktualizováno 19.04.
kuriózní zásah

Opilý mladík uvízl v kanále, ven ho museli tahat strážníci! VIDEO

Kuriózní zásah řešila v noci na čtvrtek hlídka strážníků v Praze. Při běžné noční pochůzce narazili v centru města na opilého mladíka, kterému do kanálu spadl telefon a klíče. Muž však v opilosti nedokázal své věci vylovit, do kanálu vlezl hlavou napřed a uvízl v něm.

Záchrana uvězněné ženy - 7
27.03.
kuriózní záchrana

Drama na Slovensku: Žena spadla do hluboké šachty a uvízla tam!

Slovenští policisté v úterý vyjížděli ke kurióznímu případu. Na tísňovou linku se dovolala žena, která nedaleko Žiliny spadla do hluboké šachty. S poraněnou nohou se doplazila k úzkému východu, ve kterém se však zasekla. Ženu tak vyprostili až přivolaní policisté s lopatou.

Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Nehoda motorkáře
03.10.
kuriózní srážka prokopla mu helmu

Řidiči motorky skočila na hlavu laň, způsobila vážnou nehodu!

Naprosto ojedinělou srážku s lesní zvěří vyšetřují berounští dopravní policisté. Řidiči motorky skočila nedaleko obce Broumy za jízdy na hlavu laň a pak proskočila mezi ním a jeho spolujezdkyní. Způsobila tak nehodu, při které se oba zranili.

Ilustrační foto-9
aktualizováno 17.07.
vyšetřování

Kuriózní nehoda: Dítě (2) přejelo autem vlastního tatínka

Policisté se zabývají kuriózní nehodou, která se stala v neděli dopoledne v Domažlicích. V ulici Na Hvízdalce na dvoře rodinného domu přimáčklo auto muže ke zdi. Zaparkovaný vůz se rozjel kvůli tomu, že se malému chlapci (2), který si uvnitř hrál, podařilo nejspíš otočit klíčkem.

Had, krajta
06.02.
galerie nešel tam ani zpátky

Chudák žena! Had se jí zasekl v hodně choulostivém místě

Mladá Američanka Ashley Glaweová má zálibu v hadech a jednoho dokonce chová jako domácího mazlíčka. S krajtou královskou jménem Bart ale udělala hodně nepříjemnou zkušenost.

Nehoda trabantu
01.07.
Kuriózní nehoda

Trabant se převrátil na dálnici. Za nehodu mohli slimáci!

Mladý řidič Trabantu havaroval ve středu ráno na dálnici u německého Paderbornu. Jeho vůz dostal smyk a převrátil se. Když z vozidla vystoupil, nestačil se divit, co smyk způsobilo. Za havárii totiž mohl sliz od slimáků, kteří dálniční nájezd přelézali.