Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

pico duarte 1
17.02.
Cestujeme za teplem

Vzhůru na vrchol Karibiku! Zdolejte Pico Duarte

Dominikánská republika je snovou destinací jak pro plážové povaleče, tak pro aktivní sportovce. Na své si tu přijdou i milovníci horských túr. Odhodlejte se a překonejte své limity při několikadenním výšlapu na nejvyšší vrchol Karibiku Pico Duarte. Věřte, že na tenhle zážitek budete ještě dlouho po návratu z dovolené vzpomínat!

Red - Damajagua - 3
09.02.
exotická dovolená

Vodopády Damajagua – zažijte pořádný adrenalin na vlastní kůži

Při pojmu Dominikánská republika si většina lidí vybaví nekonečné pláže s bělostným pískem lemované kokosovými palmami. Už jen málokdo ale ví, že Dominikánská republika oplývá spoustou dalších přírodních krás, které vám zajistí také řadu dobrodružných zážitků, na které jen tak nezapomenete!

Cueva de las maravillas - 2
01.02.
tip na výlet

Jeskyně zázraků – Po stopách indiánů v Dominikánské republice

Kultura Dominikánské republiky je ovlivňována jak evropskými a africkými, tak i indiánskými vlivy. Ostrov Hispaniola, na kterém tato země leží, obývali totiž už dávno před příchodem Kryštofa Kolumba indiáni kmene Taíno a jejich dědictví přetrvává v každodenním životě místních obyvatel až dodnes. Jedním z důkazů je Cueva de las Maravillas, neboli Jeskyně zázraků.

Prásk.tv píše:

Taxi
čtěte o tématu výlet na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Punta Cana výlety
29.01.
exotická dovolená

Dovolená plná zážitků? V Punta Caně se určitě nudit nebudete

Nekončící bílé písečné pláže lemované kokosovými palmami, all inclusive resorty, zábavní centra a vodní parky pro děti, nebo líbánky snů. To všechno nabízí právě Punta Cana a nejenom to! Ať už sníte o romantické svatbě na pláži, rodinné dovolené plné zábavy, nebo pořádném dobrodružství a adrenalinu, jste na správném místě!

Rodinná dovolená DR
22.01.
Rodinná dovolená

Kam s rodinou za teplem? Do Dominikánské republiky

Pokud chcete zažít idylickou rodinnou dovolenou, je Dominikánská republika tou správnou volbou, postará se totiž o zábavu pro celou rodinu. Ať už jste milovníky pořádného dobrodružství nebo si raději poležíte v klidu na pláži, tato karibská destinace nabízí vše, na co jen pomyslíte.

Angel Exfordová
12.11.
Falešný přítel

Za peníze přítelkyně obdarovával druhou dívku! Nachystala mstu

Muž si chtěl ze své dívky udělat dojnou krávu, ta se mu však rafinovaně pomstila. Za její peníze si koupil dovolenou v Paříži pro sebe i pro svůj nový objev. Místo letušek na něj ale na letišti čekali policisté.

Bleskové povodně v Jordánsku
25.10.
Přírodní katastrofa

Bleskové záplavy zabily 18 lidí, většinou dětí. Desítky zraněných

Počet obětí při bleskových záplavách v Jordánsku u Mrtvého moře stoupl na 17 mrtvých, oběťmi jsou žáci a učitelé, kteří jeli na školní výlet. Další asi dvě desítky lidí byly zraněny. S odvoláním na jordánskou civilní obranu o tom informovaly agentury AFP a Reuters.

Rodina ztratila fotoaparát na výletě, teď ho hledá na sociálních sítích
23.10.
Dobrý konec

Přišli o vzpomínky ve foťáku, teď rodina dostala radostnou zprávu!

Čtyřčlenná rodina ztratila během výletu do Prahy fotoaparát s cennými vzpomínkami především na dětství svých dvou synků. Hledali ho všude možně, až teď se ho ale podařilo najít ve vlaku, kde ho nespíš rodina zapomněla.

Socha svatého Václava
28.09.
Svatováclavské slavnosti

Kam se vydat na svatého Václava? Máme tipy z celého Česka!

Česko dnes oslavuje Den české státnosti, kterým si zároveň připomínáme i patrona Čech a Moravy - svatého Václava. A protože má mnoho lidí v tento den pracovní volno, přinesl web kudyznudy.cz seznam těch nejlepších svatováclavských akcí, na které se dnes můžete vydat.

Lachtan napadl kajakáře
aktualizováno 27.09.
kuriózní útok

Lachtana rušili turisté na kajaku. Jednoho profackoval chobotnicí!

Slunný den na Novém Zélandu si chtěl Kyle Mulinder spolu se svými přáteli užít plavbou na kajaku. Zastihl se ovšem záludný lachtan, který po kajakářích mrskl chobotnicí.