Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zachránění chlapci na tiskové konferenci
15.01.
Pravda odhalena

Potápěči o záchraně chlapců z jeskyně lhali! Teď řekli, jak to bylo

Záchranu thajských chlapců ze zatopené jeskyně sledoval před půl rokem celý svět. Média informovala o tom, že každý z malých fotbalistů proplave spolu s potápěči ven, doopravdy to ale bylo jinak. Chlapci byli pod sedativy a navíc spoutáni.

Výměna manželek: Špatné hygienické návyky! - 6
aktualizováno 10.01.
Velký zvrat

Náhradní manžel mě špehoval, tvrdila Marie. Všechno je jinak!

Marie z nového dílu Výměny manželek v rozhovoru po natáčení všechny šokovala, když prohlásila, že ji náhradní manžel Dušan špehoval klíčovou dírkou při koupání. Nyní se ovšem ukázalo, že vše bylo jinak.

Vojáci
aktualizováno 19.10.
Falešný voják

Lačný podvodník chtěl víc! Ženu z Opavska připravil o statisíce

Policisté na Opavsku pátrají po neznámém podvodníkovi, který se na internetu vydával za amerického vojáka. Jedna žena mu naletěla. Muž totiž tvrdil, že se do ní zamiloval a vylákal z ní přes tři sta tisíc korun. Podobných případů přitom policie po celé republice řeší několik.

Prásk.tv píše:

Jak poznat lháře
čtěte o tématu lež na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Žena manželovi tvrdila, že dítě umřelo při porodu. Vše bylo jinak
19.05.
Bezohledná lež

Dítě zemřelo při porodu, tvrdila žena. Pravda ale byla úplně jiná

Celý měsíc truchlil seržant americké armády Steven Garcia pro svou novorozenou dcerku, když se dozvěděl, že dítě zemřelo při porodu. Pak ovšem zjistil hned několik šokujících věcí.

Štítky na oděvech
aktualizováno 27.04.
klamání zákazníků

ČOI řeší nový druh podvodů! Výrobci lžou ve složení oblečení

Česká obchodní inspekce se setkala s novým druhem podvodů. Výrobci oblečení i koberců a závěsů uvádějí na štítcích lživé údaje o složení. Například místo šatů, které by měly být ze 100% bavlny, si ve skutečnosti koupíte výrobek z jiného materiálu. Prodejcům takto označeného zboží hrozí pokuta až do pěti miliónů korun.

Žena na nákupu
aktualizováno 16.11.
dvojí kvalita potravin

Je Česko popelnicí Evropy? Ne vždy je pravda, co se říká

O tom, že jsou v jednotlivých evropských zemích potraviny různě kvalitní, se toho napsalo již mnoho. Češi si často stěžují, že jsme popelnicí Evropy a že někteří výrobci cíleně šidí potraviny určené pro český trh. Leckdy se ale jedná o zcela smyšlené kauzy či pomluvy.

Tomio Okamura
14.09.
Hádka kvůli hlasování

"Okamura je lhář!" tvrdí lidovci, podali na něj trestní oznámení

Tři lidovečtí poslanci Evropského parlamentu podali trestní oznámení na Tomia Okamuru. Vadí jim, že na svém facebooku sdílel text, ve kterém uvedl, že společně s dalšími devíti českými europoslanci hlasovali pro potrestání České republiky za nepřijímání migrantů. Nejenže poslanci hlasovali proti rezoluci, ta navíc o sankcích vůbec nebyla!

Miloš Zeman
aktualizováno 15.08.
údajná operace

Jak je to se zdravotním stavem prezidenta? Ovčáček promluvil

Veřejností se rozšířila zpráva o údajné operaci Miloše Zemana, která je ale podle prezidentského mluvčího lživá a má Zemana poškodit v následujících volbách. Miloš Zeman je aktuálně na dovolené v Lánech, příští týden zavítá do Českých Budějovic.

Výměna manželek - Alena a Míla
22.02.
jak žijí dnes

Tvrdé nařčení po Výměně: Míla se vyspala s partnery svých dcer!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. Míla se musela vypořádat s nemluvným manželem a tchyní, Alena zase s domácností, kde pořádek nebyl na prvním místě. Jak žijí rodiny dnes?

Zloděj
18.02.
Překvapivé rozuzlení

Vytlačili mě ze silnici a sebrali miliony! Řidič si lupiče vymyslel!

Nečekaný konec má vyšetřování nehody auta a následného loupežného přepadení, při kterém měl řidič na Liberecku příjit o miliony až desítky milionů korun. Všechno se totiž podle kriminalistů odehrálo úplně jinak.