Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kněz pořádá oslavy na faře
aktualizováno 15.10.
Sepisování petice

Kněz pořádá na faře bujaré oslavy. Obyvatelé si na něho stěžují

Obyvatelé Dubu nad Moravou si stěžují na místního kněze a sepisují i petice. Pronajímá totiž faru pro pořádání nejrůznějších setkání, třeba oslav, konají se tam i svatby a místní se kvůli tomu často nevyspí.

Řada lidí se nakazila v berlínském klubu
aktualizováno 11.10.
Hromadná nákaza

Lidé souložili na parketu, teď se bojí zákeřné meningitidy!

Klienty berlínského Kitkatclubu, který je proslulý svou nezávaznou sexuální atmosférou, děsí nákaza smrtící bakterie. Jeden z návštěvníků divoké party byl hospitalizován v nemocnici s podezřením na nákazu bakteriální meningitidou.

Technoparty na Nymbursku
aktualizováno 30.07.
komentář policie v koutě

(Ne)zásah na technu: Policie měla svázané ruce a lidé se zlobí!

Technoparty u Poděbrad skončila bez konfliktu, ale (ne)reakce policie vyvolala mezi lidmi mnoho otázek a reakcí. Lidé se ptají, jestli je normální, že policie proti lidem, kteří okupují soukromé pozemky, prostě nezakročí a jen čeká.

Prásk.tv píše:

Míchání koktejlů
čtěte o tématu party na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Párty
11.08.
obce a noční klid

Konec zahradních oslav? Zákon vás pošle v deset do postele

Na Česko se žene podivná právní pohroma ve formě úpravy pravidel pro noční klid. Od října už prakticky nebude možné slavit i soukromě na svém pozemku třeba narozeniny po 22 hodině. Leda pod podmínkou, že vaši oslavu obec zahrne do obecní vyhlášky. Informuje o tom deník Právo.

Problémová technoparty
aktualizováno 07.08.
problémová akce

Obří technopárty provází potíže! Technaři ničí okolí a blokují silnice

Velké problémy provázejí obří technopárty u Meziříčka na Třebíčsku. Účastníci 4 denní akce totiž parkují a stanují i na nepovolených soukromých pozemcích v okolí a ničí je. Policie navíc musela kvůli bezpečnosti úplně uzavřít tamní komunikaci, kterou účastníci akce téměř zablokovali.

Požár na oslavě ve francouzském Rouen - 1
aktualizováno 06.08.
Neštěstí ve Francii

Narozeninová párty se změnila v horor! Uhořelo 13 lidí, 6 zraněných

Oslava narozenin v jednom z barů v severofrancouzském městě Rouen se změnila v hroznou tragédii. V budově vypukl požár, který si vyžádal 13 obětí, dalších 6 lidí je zraněno.