Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střelba na autobus
aktualizováno 23.11.
incident v K. Varech

Střelba na autobus! Pachatel zasáhl dvě okna, uvnitř bylo 13 lidí

V Karlových Varech někdo střílel po autobuse, který vezl pasažéry. Potvrdil to soukromý přepravce z Karlovarska. Nikdo naštěstí nebyl zraněn. Řidič autobus okamžitě odstavil a přivolal policisty.

Nádraží v Kolíně nad Rýnem
aktualizováno 15.10.
Vyvázla s lehkým zraněním

Policie dopadla útočníka z Kolína nad Rýnem! Rukojmí je v pořádku

Na hlavním vlakovém nádraží v Kolíně nad Rýnem se střílelo, podle svědků padly první výstřely ve 12:50 našeho času. Podle policie držel útočník jednu ženu v lékárně na Breslauer Platz na severní straně nádraží. Podle policie už je ale pachatel pod kontrolou a rukojmí je jen lehce zraněná. Policie nevyloučila, že by se mohlo jednat o teroristický útok.

2116554
13.03.
Smrt v soudní síni

VIDEO: Muž se u soudu vrhnul na svědka, zastavily ho až výstřely!

V médiích se objevilo video, které ukazuje dramatický moment u soudu v Utahu. Jeden z obžalovaných se tam vrhnul na svědka, kterému chtěl zřejmě ublížit propiskou. Zastavily ho až čtyři kulky, kterými ho zabila důstojnice.

Prásk.tv píše:

Dívku pohřbili zaživa
čtěte o tématu výstřely na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Slovenská policie
18.06.
Policejní honička

Policisté na Slovensku zastřelili Tomáše (†17)! DETAILY tragédie

Slovenští policisté zastřelili 17letého chlapce! Jel v autě s řidičem, kterému už třikrát zakázali řídit. Při honičce ho nezastavily ani varovné výstřely, proto policisté zamířili na auto.

Střelba ve škole ve Francii - 4
aktualizováno 16.03.
Francouzské lyceum

Střelba ve škole: Žák zranil několik lidí, měl u sebe pušku i granáty!

Několik zraněných si vyžádala střelba ve škole ve francouzském Grasse. Policisté zadrželi 17letého studenta, který měl u sebe pušku, dvě pistole a granáty.

Dětský tábor - ilustrační
aktualizováno 27.08.
Pochybení?

Muž střílel na romském táboře, dětem nadával! Policie nepřijela

Nadávky, rasistické poznámky i výstřely. To všechno zažily romské děti na táboře v Jiřetíně pod Jedlovou. Muž, s jehož pozemkem areál sousedí, dětem dvakrát vyhrožoval a vystřelil před nimi do vzduchu. Policie se případem odmítla zabývat na místě, píše portál Romea.cz.

Útok v Nice - úvodní
aktualizováno 15.07.
Útok v Nice

Teroristu zastavily až desítky výstřelů! VIDEO policejní akce

Dramatický moment, kdy policie zastřelila útočníka v Nice, natočil přihlížející muž. Záběry ukazují policisty, kteří obestoupili náklaďák ze všech stran a začali střílet do kabiny. Řidiče kamionu, který vjel do davu a zabil 84 lidí, zastavily až desítky ran.