Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Větrná smršť v Bohuslavicích na Náchodsku - 2
aktualizováno 12.08.
Vichr v Bohuslavicích

Náchodskem se prohnala větrná smršť, poškodila desítky domů!

Velké škody napáchala v pátek vpodvečer větrná smršť, která se prohnala Bohuslavicemi na Náchodsku. Vichr tu poškodil desítky domů, z některých strhal střechy. Hasiči měli samozřejmě spoustu práce i jinde.

Nákladní vůz vjel do zákazu
aktualizováno 25.05.
"Expert" za volantem

Kamioňák vjel, kam neměl, prorazil nádrž a zničil asfalt za miliony

Několikamilionovou škodu způsobil řidič kamionu, který nejprve ignoroval zákaz vjezdu, poté si prorazil nádrž a nakonec naftou pokropil několik kilometrů silnice.

Špatné návyky - 1
19.03.
pozor na to!

To je hrůza! 6 věcí, které běžně děláme, ale škodí našemu zdraví

Dáváte nohy přes sebe, nebo usínáte na břiše? Pak zpozorněte, protože právě tyto návyky způsobují vážné zdravotní problémy. Může se jednat o bolesti zad nebo nejrůznější infekce. V některých případech ale riskujete mnohem víc.

Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Zásah horské služby - ilustrační foto
aktualizováno 08.01.
Pojištění odpovědnosti

Pojistka se na horách vyplatí! Co dělat v případě úrazu? NÁVOD

Vyrazit na lyže bez pojištění hraničí s hazardem. Každoročně totiž pojišťovny za klienty, kteří někdo na sjezdovce zraní, zaplatí miliony korun. Pokud lyžař pojištění nemá, musí vysoké náklady za léčbu či odškodné platit ze svého. Jak postupovat, když máte na horách pojistnou událost?

Dělobuchy
aktualizováno 02.01.
Výbuch pyrotechniky

Rodina odpálila ohňostroj. Raketa zničila okna, dveře i skleník

Sčítání škod po silvestrovském veselí pokračuje. V Mikulovicích na Pardubicku odpálená pyrotechnika zničila osm oken, dvoje dveře a skleník. Svědci výbuchu mluví o tlakové vlně a také o tom, že nálož mohla být vadná.

Policejní honička
aktualizováno 20.09.
nebezpečná honička

Jak to dokázal?! Řidič jízdou způsobil škodu za 200 tisíc! VIDEO

Policisté z Českého Krumlova natočili divokou noční honičku s opilým řidičem. Muž několikrát naboural, vjel do protisměru i do zákazu vjezdu a nakonec havaroval. Způsobil škodu za 200 tisíc korun.

Asfalt zastříkal auto 1
aktualizováno 18.09.
foto tip čtenáře

Silničáři se předvedli: V místě opravy asfalt poškodil desítky aut

Desítky aut poškodil stékající asfalt v Bucharově ulici v Praze. Silničáři tam vyfrézovali vozovku, v dešti se ale asfaltový prach rozmočil a nalepil se na desítky aut, která tudy v neděli odpoledne projížděla. Policisté na místě sepisují škody.

Řidič SUV naboural v Praze desítky aut
aktualizováno 18.07.
Náhrada škody

Účet za nabourané desítky aut: Expolicista se pořádně "prohne"!

Bývalý policista Karel Kadlec způsobil svou dubnovou opileckou jízdou škodu za jeden milion 650 tisíc korun. Vyplývá to z údajů České kanceláře pojistitelů, která odškodňuje majitele třiceti nabouraných aut. Kadlec neměl povinné ručení a vše bude muset pravděpodobně hradit z vlastní kapsy.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme