Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Pardubicích někdo střílel na školníka
Aktualizováno Včera 21:08
Pardubice

Školník sekal trávu, někdo na něj vystřelil! Náboj mu zůstal v hlavě

Děsivé následky měl incident v Pardubicích, kde zřejmě soused postřelil školníka, když sekal trávu na zahradě základní školy. Pravděpodobně mu vadil hluk. Po školníkovi někdo vystřelil ze vzduchovky a diabolku mu z hlavy vytáhli až v nemocnici.

Chudíř
Aktualizováno 12.7. 2017 16:03
policejní zásah

Zahradu starosty Chudíře obsadila policie: Přišli kvůli mé mámě!

Policie ve středu zasahovala na pozemku rodiny starosty Chudíře Michala Vitmajera kvůli pěstování podezřelých rostlin. Podle všeho šlo o marihuanu. Policie zatím nikoho nezadržela, maminka starosty ale byla u výslechu a tak nelze vyloučit, že květiny pěstovala ona.

nezvyklý případ

Pes ukradl koště na cizí zahradě. S lupem v zubech ohrozil cyklisty

Neobvyklého zloděje natočily kamery při činu v Červené Vodě na Orlickoústecku. Jedné obyvatelce se ztratilo ze zahrady koště. Když se podívala na kamerový záznam, zjistila, že nešlo o žádného maskovaného lapku, ale o psa. Toho nikdo v sousedství nezná a ze zahrady zmizel i s koštětem v zubech.

Prásk.tv píše:

Cherisse Mulzac - 1
čtěte o tématu zahrada na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Originální chodníčky v zahradách
Aktualizováno 22.6. 2017 15:51
Rady a tipy

Originální chodníky z kamenů, které budou ozdobou vaší zahrady

Při návrhu zahradních cest a chodníků můžete plně uplatnit svoji fantazii a tvořivost. Na výběr máte různé druhy materiálů, které se dají kreativně kombinovat. Inspiraci najdete v naší galerii.

Pergola
Aktualizováno 9.6. 2017 14:07
GALERIE Rady a tipy!

Plánujete zakoupit pergolu? Odborník řekl, na co si dát pozor!

Pergoly se staly součástí domů i okrasou zahrad. Vypadají dobře, ale také přinášejí majitelům určité soukromí a úkryt před deštěm i sluncem. Odbornice řekla TN.cz, nad čím máte před koupí přemýšlet.

VÍKEND: Nejhezčí zahrady

Dřív to byl zvyk těch nejbohatších společenských vrstev. Procházet se po zahradách a parcích, o které pečovaly zástupy zahradníků.

Mamuti
Aktualizováno 6.6. 2017 18:55
neskutečné! vzácný objev

Kopal na zahradě a našel mamuta starého 400 tisíc let! FOTO UVNITŘ

Na neskutečně vzácný objev narazil muž nedaleko města Jakutsk při sázení brambor. Při kopání objevil téměř tři metry dlouhé kly mamuta, podle odborníků jsou staré asi 400 tisíc let.

2003605
Aktualizováno 28.5. 2017 18:27
reportáž Koření

Babička (85) žije úplně sama v celé vesnici. Při životě ji drží práce

Stařenka žije sama v odlehlé vesnici. Je odhodlaná v místě dožít, i když život na opuštěném místě není jednoduchý. Žena popsala, jak její život v obci vypadá.

úžasná proměna

Muž předělal starý kontejner na krásný bazén pro rodinu! FOTKY

Plánujete, že si na léto pořídíte vlastní bazén, ale nechcete do něj investovat hodně peněz? Zkuste použít vyřazený kontejner. Inspiraci můžete najít u šikovného Američana, který tento nápad vyzkoušel na vlastní zahradě.

VÍKEND: Co Čech, to zahrádkář

Jenom v Praze jich je několik set a ani to nestačí - zájemců jsou dlouhé pořadníky. Zahrádkářské kolonie začaly v České republice růst už před sto lety a stále ještě městské obyvatele neomrzely.