Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princ George a princezna Charlotte
14.02.
Tvrdá pravidla

Myslíte si, že princátka můžou všechno? S tímhle si hrát nesmějí!

Někdo by si mohl myslet, že potomci britské královny mohou mít všechno. Pro prince George a princeznu Charlotte to ale určitě neplatí. Rodiče jim zakazují především jednu věc, s níž si vůbec nesmí hrát.

Sestra prince Williama a Harryho
aktualizováno 09.02.
Zapomenutá sestra

Utajená nevlastní sestra Williama a Harryho: Proč se o ní nemluví?

Celá Británie se nemůže dočkat královské svatby prince Harryho s jeho snoubenkou Meghan Markle. Hostů na svatbě bude opravdu hodně. Podle zdrojů z okolí královské rodiny by se jí měla zúčastnit i nevlastní sestra prince Harryho a Williama. O koho se jedná a proč ji královská rodina tají?

Královská rodina na návštěvě Polska
01.02.
Královská rodina

Princ William chce děti vychovávat jinak! Co George a Charlotte čeká?

Prince George a princeznu Charlotte zřejmě čeká změna výchovy. Jejich rodiče na státní návštěvě Švédska pochytili zejména jednu metodu, kterou budou chtít zavést i doma. Princ William to naznačil v proslovu na večerní recepci.

Prásk.tv píše:

Princ William a Kate - 1
čtěte o tématu Princ William na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Většina Čechů šetří nesmyslně, pod rukama jim protečou tisíce ročně. Víme, kde!

V posledních měsících se rozmohl takový nešvar. Tištěná i online média pravidelně alespoň jednou týdnu slavnostně hlásají: „Ekonomika je na vzestupu, platy ve státních a soukromých sektorech raketově vzrostly, všechno je tu zkrátka boží.“

Princ Harry a princ William
29.01.
Královská pleš

Harry nechce skončit jako bratr. Nechá si upravit svou chloubu!

Britský princ William způsobil nedávno poprask, když se na veřejnosti objevil s oholenou hlavou. Nový sestřih zvolil proto, aby lépe zamaskoval svoji pleš. Jeho bratr Harry údajně nechce dopustit, aby se něco podobného stalo i jemu, a tak podstoupí transplantaci vlasů.

2097620
aktualizováno 26.01.

Bulvární show PRÁSK 25. 1. 2018

Zneužití jmen slavných! Podvodník vymámil stovky tisíc na bývalém bytě Luby Skořepové. Naletěla další herečka! Dostal z ní přes třicet tisíc. Máme aktuální zprávy o zdravotním stavu Jiřího Pomeje po operaci rakoviny krku. Život se mu dramaticky mění!

Princ Harry a Meghan Markle
01.01.
Královské předpovědi

Vědma: Vím, jak dopadne manželství prince Harryho!

Známá vědma prozradila, co v příštím roce čeká a nemine britskou královskou rodinu. A pochopitelně se zaměřila na prince Harryho a Williama a jejich partnerky. Oba páry totiž v roce 2018 čekají zásadní události.

William a Kate
16.11.
královský pár

Kate prozradila tajemství Williama! Řekla, s čím kdysi bojoval

Vévodkyně Kate před několika dny navštívila centrum čerstvých rodičů. Na svého manžela prince Williama (35) tam prozradila, s čím měl v minulosti problém.

Princ William a královna Alžběta
aktualizováno 24.10.
kvůli povinnostem

Ostrá hádka mezi Alžbětou a Williamem! Královna kritizuje Kate

S třetím těhotenstvím a nevolnostmi, které ho doprovázejí, se vévodkyně Kate (35) na veřejnosti ukazuje o něco méně. Manželka prince Williama plánuje omezit účast na veřejných akcích i po porodu. Její plány ale vyvolaly napětí v rodině – královna Alžběta s Kate nesouhlasí.

Princové William a Harry
aktualizováno 24.08.
20 let od tragédie

Emotivní zpověď: Harry a William promluvili o smrti princezny Diany

Na veřejnost se dostaly emotivní výpovědi britských princů Williama a Harryho o smrti jejich matky Diany. V rozhovoru pro televizi BBC Harry kritizoval jednání bulvárních fotografů, kteří před dvaceti lety v Paříži princeznu pronásledovali.

Princové Harry a William telefonují
23.07.
Litují dodnes

"Vždy si to budu vyčítat!" Princové popsali poslední hovor s Dianou

Princové William a Harry promluvili o poslední chvíli, kdy slyšeli hlas své matky. Princezna Diana jim zavolala chvíli před smrtí, synové si ale zrovna hráli s kamarády, a tak chtěli rychle zavěsit. Teď si to prý budou do konce života vyčítat.