Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volné místo na svatbě Harryho a Meghan
aktualizováno 20.05.
video + galerie královská svatba

Záhada prázdné židle na svatbě: Experti mají dojemné vysvětlení

Mnoho pozorovatelů si na svatbě prince Harryho a Meghan Markle všimlo prázdného místa vedle ženichova bratra prince Williama. Proč zůstalo velmi čestné místo, které bylo asi nejblíže nevěsty, prázdné? Odborníci v Británii mají jasnou odpověď.

Willem Marx a Kate
13.05.
utajené vztahy

Kate není žádná světice. Vystřídala pěknou řádku chlapů! GALERIE

I když se tomu málem nechce věřit, princ William není jediným mužem, se kterým kdy Kate chodila. Během svých studentských let jich vystřídala hned několik. Jedno se jí ale odepřít nemá, vybírá si vždycky podobné typy.

Princ William a Princ Harry
10.05.
Rada nad zlato

Princ William udělal před svatbou osudnou chybu! Poučí se Harry?

Svatba britského prince Harryho s americkou herečkou Meghan Markle je na spadnutí. Přípravy vrcholí a snoubenci už se určitě velkého dne nemohou dočkat. Harry by se ale měl poučit z obřadu svého bratra Williama a neudělat stejnou chybu.

Prásk.tv píše:

William, Meghan, Harry
čtěte o tématu Princ William na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Královna Alžběta II. a princ Louis
29.04.
Hezké gesto

Novorozený princ vůbec neměl být princ! Královna změnila pravidla

Třetí potomek prince Williama a vévodkyně Kate plní přední strany deníků po celém světě už od narození. Královská rodina oznámila, že bude znám jako princ Louis. Titul princ mu přitom vůbec neměl patřit. Jeho prababička královna Alžběta II. ale změnila nařízení.

Kate a William se radují z třetího potomka - 5
aktualizováno 27.04.
Louis Arthur Charles

Odhalili tajemství jmen malého prince! Každé má zvláštní význam

Louis Arthur Charles. Tak zní jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate, na které celý svět čekal čtyři dny. Každé z jmen má přitom vlastní význam a královští rodiče jimi vzdávají hold svým předkům.

Kate a William se radují z třetího potomka - 4
aktualizováno 27.04.
Malý princ

A je to venku! Kate a William zveřejnili jméno třetího potomka

Třetí potomek prince Williama a vévodkyně Kate se jmenuje Louis Arthur Charles. Na twitteru to oznámil Kensingtonský palác, kde rodina žije. Na odhalení jména čekali lidé od pondělního dopoledne, kdy se princátko narodilo.

Meghan Markle
27.04.
FOTKY Svatba se blíží

Meghan se ukázala ve svatebním! Princ William plánuje pomstu

Už za tři týdny si britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle řeknou svá ano. Meghan už má podobnou situaci několikrát za sebou - ať už ve vlastním životě či v seriálu, kde si nevěstu zahrála v posledním díle. Podívejte se, jaké šaty oblékla.

Princ William usíná na mši
aktualizováno 26.04.
VIDEO Hit internetu

Unavil prince Williama novorozený syn? Usínal na nevhodném místě!

Novorozené princátko zřejmě dává rodičům zabrat. Princ William, který se dva dny po příchodu třetího potomka účastnil první veřejné akce, nemohl udržet oči otevřené. Video, na kterém poklimbává, viděly na sociálních sítích tisíce lidí.

Princ Harry, Princ William a Laura Lopes - 1
26.04.
královská svatba

Princ Harry vybral: Za svědka mu na svatbě půjde bratr William!

Britský princ Harry si už vybral, kdo mu v květnu půjde na svatbě s herečkou Meghan Markle za svědka. Syn princezny Diany o to požádal svého bratra prince Williama. A následník britského trůnu bez váhání souhlasil. Oba bratři si tak vymění role z roku 2011, kdy šel Harry za svědka Williamovi na svatbě s Kate Middleton.

Kate a William ukázali druhého syna
25.04.
Princ Albert?

Budou se princi vysmívat? Britové varují Kate před tímto jménem

Co nevidět se svět dozví jméno třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Mezi favority, které sázkaři vybírali nejčastěji, je i jméno Albert. Britové ale rodiče malého prince před tímto jménem varují, chlapci by mohlo způsobit celoživotní posměch! Princ Albert se totiž říká i jednomu druhu piercingu penisu!