Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2116644
13.03.
VIDEO 18+ Hrozí jim vězení

Turisté si to rozdávali na pláži za bílého dne! Lidé je museli rozehnat

Páreček turistů v Thajsku nemohl vydržet na hotel a rozdal si to přímo na pláži! Kdyby se sexu věnovali v noci, možná by si jich nikdo nevšiml, oni ale dostali chuť v osm ráno. Teď je hledá policie, hrozí jim mastná pokuta i vězení.

Turistka v Egyptě porodila do moře - 3
aktualizováno včera 14:13
galerie Zázrak zrození

Turistka porodila do moře, tvrdili svědci! Všechno je ale jinak

Svět obletěly fotky, které měly ukazovat, jak si šla ruská turistka v egyptském letovisku zaplavat a do vody porodila. Jenže se ukázala, že je všechno jinak. Rodina v moři koupala několik dní staré miminko, které ještě bylo spojené s placentou.

Bakterie na Mallorce
19.10.
nebezpečí na ostrově

Nebezpečná bakterie v oblíbené destinaci Čechů má první oběť!

V oblíbeném turistickém letovisku na Mallorce se šíří nebezpečná bakterie Legionella. Nakaženo bylo dosud 18 lidí, převážně turistů, jeden člověk zemřel. Bakterie se šířila nejspíše vodou nebo klimatizací.

Prásk.tv píše:

Útok v Nice Mohamedem Bouhlelem - 6
čtěte o tématu letovisko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Čeští vojáci v Mali
aktualizováno 19.06.
Drama v Mali

Radikálové zaútočili na letovisko, zneškodnili je i čeští vojáci

Malijské jednotky zabily čtyři radikály, kteří v neděli přepadli turistické středisko poblíž metropole Bamaka. Pět dalších podezřelých bylo v této souvislosti zadrženo.

Oheň
aktualizováno 19.06.
Turisté v ohrožení

Obří požár v Chorvatsku: S ohněm na Makarské bojují stovky hasičů!

V horách nad chorvatským letoviskem Podgora u Makarské vypukl rozsáhlý požár. S ohněm v oblasti oblíbené u českých turistů bojují dvě stovky hasičů, informoval server Večernji list (VL). Podgora je oblíbeným střediskem mimo jiné českých turistů.

Zemětřesení na ostrově Lesbos
aktualizováno 17.06.
Turisté v ohrožení

Další zemětřesení u oblíbeného letoviska! Otřesy cítili i v Athénách

Oblíbenou turistickou destinaci v Řecku a Turecku znovu zasáhlo zemětřesení. Epicentrum se nacházelo jižně od ostrova Lesbos - ve stejném místě jako při pondělním zemětřesení. Další zemětřesení zaznamenali u řeckého poloostrova Peloponés.

Požár na jihovýchodě Španělska - 6
aktualizováno 05.09.
Letoviska v plamenech

Turisty ve Španělsku ohrožuje obří požár! Hoří už celé dva dny!

Tisíce lidí včetně turistů muselo ve španělském resortu Javea utéct před požárem. Oheň postupuje dále k jihovýchodnímu pobřeží, zatím se ho hasičům nedaří dostat pod kontrolu.

Thajské letovisko Chua Chin
aktualizováno 11.08.
Terorismus?

V thajském letovisku vybuchly bomby v květináčích, jedna mrtvá

V thajském letovisku Chua Chin na pobřeží Thajského zálivu dnes vybuchly dvě nálože, při jejichž explozích zahynula jedna Thajka a dalších deset osob utrpělo zranění, sdělila tamní policie. Mezi zraněnými je osm zahraničních turistů, jejichž národnosti zatím nejsou známé.