Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2116644
13.03.
VIDEO 18+ Hrozí jim vězení

Turisté si to rozdávali na pláži za bílého dne! Lidé je museli rozehnat

Páreček turistů v Thajsku nemohl vydržet na hotel a rozdal si to přímo na pláži! Kdyby se sexu věnovali v noci, možná by si jich nikdo nevšiml, oni ale dostali chuť v osm ráno. Teď je hledá policie, hrozí jim mastná pokuta i vězení.

Turistka v Egyptě porodila do moře - 3
aktualizováno 18.03.
galerie Zázrak zrození

Turistka porodila do moře, tvrdili svědci! Všechno je ale jinak

Svět obletěly fotky, které měly ukazovat, jak si šla ruská turistka v egyptském letovisku zaplavat a do vody porodila. Jenže se ukázala, že je všechno jinak. Rodina v moři koupala několik dní staré miminko, které ještě bylo spojené s placentou.

Bakterie na Mallorce
19.10.
nebezpečí na ostrově

Nebezpečná bakterie v oblíbené destinaci Čechů má první oběť!

V oblíbeném turistickém letovisku na Mallorce se šíří nebezpečná bakterie Legionella. Nakaženo bylo dosud 18 lidí, převážně turistů, jeden člověk zemřel. Bakterie se šířila nejspíše vodou nebo klimatizací.

Prásk.tv píše:

Útok v Nice Mohamedem Bouhlelem - 6
čtěte o tématu letovisko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Čeští vojáci v Mali
aktualizováno 19.06.
Drama v Mali

Radikálové zaútočili na letovisko, zneškodnili je i čeští vojáci

Malijské jednotky zabily čtyři radikály, kteří v neděli přepadli turistické středisko poblíž metropole Bamaka. Pět dalších podezřelých bylo v této souvislosti zadrženo.

Oheň
aktualizováno 19.06.
Turisté v ohrožení

Obří požár v Chorvatsku: S ohněm na Makarské bojují stovky hasičů!

V horách nad chorvatským letoviskem Podgora u Makarské vypukl rozsáhlý požár. S ohněm v oblasti oblíbené u českých turistů bojují dvě stovky hasičů, informoval server Večernji list (VL). Podgora je oblíbeným střediskem mimo jiné českých turistů.

Zemětřesení na ostrově Lesbos
aktualizováno 17.06.
Turisté v ohrožení

Další zemětřesení u oblíbeného letoviska! Otřesy cítili i v Athénách

Oblíbenou turistickou destinaci v Řecku a Turecku znovu zasáhlo zemětřesení. Epicentrum se nacházelo jižně od ostrova Lesbos - ve stejném místě jako při pondělním zemětřesení. Další zemětřesení zaznamenali u řeckého poloostrova Peloponés.

Požár na jihovýchodě Španělska - 6
aktualizováno 05.09.
Letoviska v plamenech

Turisty ve Španělsku ohrožuje obří požár! Hoří už celé dva dny!

Tisíce lidí včetně turistů muselo ve španělském resortu Javea utéct před požárem. Oheň postupuje dále k jihovýchodnímu pobřeží, zatím se ho hasičům nedaří dostat pod kontrolu.

Thajské letovisko Chua Chin
aktualizováno 11.08.
Terorismus?

V thajském letovisku vybuchly bomby v květináčích, jedna mrtvá

V thajském letovisku Chua Chin na pobřeží Thajského zálivu dnes vybuchly dvě nálože, při jejichž explozích zahynula jedna Thajka a dalších deset osob utrpělo zranění, sdělila tamní policie. Mezi zraněnými je osm zahraničních turistů, jejichž národnosti zatím nejsou známé.