Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kate Middleton
21.11.
galerie platinová svatba

Kate si půjčila náhrdelník od královny. Nosila ho i Diana

Britský královský pár oslavil diamantovou svatbu a večírek se nesl v patřičně honosném stylu. Kate Middleton si dokonce směla zapůjčit rodinný klenot, který při zvláštních příležitostech měla na krku sama královna nebo princezna Diana.

William a Kate
16.11.
královský pár

Kate prozradila tajemství Williama! Řekla, s čím kdysi bojoval

Vévodkyně Kate před několika dny navštívila centrum čerstvých rodičů. Na svého manžela prince Williama (35) tam prozradila, s čím měl v minulosti problém.

James Middleton
17.10.
mladší sourozenec

Bratr Kate a Pippy je pěkný rebel! Miluje večírky a vyrábí sladkosti

Zatímco celý svět nemůže spustit oči z Kate a Pippy, jejich mladší bratr James (29) je lehce opomínán. Možná to bude proto, že to není takový svatoušek jako jeho starší sestry. Vlastně je to spíš černá ovce rodiny. Milovník večírků, který nechal školy a později i prvního podnikání.

Prásk.tv píše:

Královská rodina na návštěvě Polska
čtěte o tématu Kate Middleton na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

2042825
08.09.

Bulvární show PRÁSK 7. 9. 2017

Michal Novotný! Pravda o jeho útoku na prodavačku a exkluzivní zpověď samotného herce. Jen pár dní od smutného výročí smrti princezny Diany rozzářila Velkou Británii radostná zpráva. Kate je už potřetí těhotná. A tak se znovu rozjíždí kolotoč šílenství kolem ještě nenarozeného šlechtice. Po celém světě se uzavírají sázky na pohlaví i jméno dítěte. A také Vás s Práskem! vezmeme na jednu luxusní párty!

Pippa, Kate a zadeček
aktualizováno 21.05.
událost roku

Souboj sester: Pippa zastínila Kate na svatbě s princem, ta jí to vrátila!

Když si před šesti lety brala Kate Middleton prince Williama, strhla pozornost médií spíš družička nevěsty, která svým pěkným zadečkem přitahovala pozonost víc než nevěsta. V sobotu jí to ale Kate vrátila. Když kráčela uličkou Pippa, strhly na sebe pozornost její děti. Hosté se rozplývali nad jejich roztomilostí.

Nevěsty Kate a Pippa Middleton. Která je hezčí?
21.05.
anketa sledovaná svatba

Kate nebo Pippa? Svět se pře, která nevěsta byla krásnější

Krásná nevěsta v nádherných šatech, šlechtická honorace a luxus kam oko pohlédne. Taková byla sobotní svatba Pippy Middleton a miliardáře Jamese Matthewse. Nadšená Británie se nyní nemůže shodnout, která nevěsta byla hezčí. Včerejší Pippa? Anebo její sestra vévodkyně Kate, která se vdala před šesti lety za prince Williama?

Kate a Pippa Middleton - 1
aktualizováno 11.04.
velkolepá svatba

Kate dostala košem! Pippa prozradila, kdo jí půjde za družičku

Už jen něco málo přes měsíc zbývá do chvíle, kdy Pippa Middletonová řekne "ano" svému snoubenci Jamesi Matthewsovi. Doposud nebylo jasné, jakou roli bude na svatbě hrát její sestra Kate s rodinou. Svým rozhodnutím ale Pippa potvrdila, že bez nich si velký den nedokáže představit.

Vánoce královské rodiny - 2
aktualizováno 12.12.
rodinné tradice

Vánoce královské rodiny: Luxusní výzdoba, fotbal a rodinná pohoda

Vánoční svátky většina lidí tráví v kruhu nejbližších. Britská královská rodina není výjimkou. Mají spoustu tradic, kterých se každoročně drží. Jak probíhají vánoční svátky v nejsledovanější rodině Velké Británie?

Pippa Middleton a James Matthews - 4
aktualizováno 05.11.
Šokující důvod

Svatba Pippy Middletonové se blíží! Kate ale za svědka nepůjde!

Pippa Middletonová, sestra britské vévodkyně Kate, se bude příští rok vdávat. O ruku ji v létě požádal milionář James Matthews, se kterým randí zhruba rok. Kate ale sestře nepůjde za svědkyni, ale ani družičku.

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
04.10.
Třetí potomek?

Je Kate zase těhotná? Sázkaři vypsali rekordně nízké kurzy

Dočká se královská rodina dalšího přírůstku? Podle sázkových kanceláří zřejmě brzy ano! Kurzy na to, že vévodkyně Kate a princ William brzy oznámí další těhotenství, výrazně poklesly. Na to, že to bude letos, spadl kurz na 4 ku 6. Na to, že těhotenství oznámí v příštím roce, pak na 4 ku 1.