Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pippa Middleton, Harry a Meghan
aktualizováno včera 07:02
očekávané události

Šílenství kolem královské rodiny? Porodem Kate to letos nekončí!

Velká Británie se momentálně raduje z narození třetího potomka prince Williama a vévodkyně Kate. Tím však celý letošní humbuk kolem královské rodiny teprve začíná. Celý svět už netrpělivě očekává další dvě mimořádné události - květnovou svatbu prince Harryho s herečkou Meghan Markle, a také porod Pippy Middleton.

Princ William, vévodkyně Kate a děti v Kanadě
aktualizováno 13.04.
kluk, nebo holka?

A je to venku! Princ William nechtě prozradil pohlaví třetího dítěte

Princ William možná nechtěně propálil pohlaví třetího dítěte, které se má jemu a manželce Kate co nevidět narodit. V euforii během fotbalového zápasu totiž prohlásil, že své dítě pojmenuje podle střelce vítězné branky.

Kate Middleton
21.11.
galerie platinová svatba

Kate si půjčila náhrdelník od královny. Nosila ho i Diana

Britský královský pár oslavil diamantovou svatbu a večírek se nesl v patřičně honosném stylu. Kate Middleton si dokonce směla zapůjčit rodinný klenot, který při zvláštních příležitostech měla na krku sama královna nebo princezna Diana.

Prásk.tv píše:

Princ William a Kate Middleton - 1
čtěte o tématu Kate Middleton na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

William a Kate
16.11.
královský pár

Kate prozradila tajemství Williama! Řekla, s čím kdysi bojoval

Vévodkyně Kate před několika dny navštívila centrum čerstvých rodičů. Na svého manžela prince Williama (35) tam prozradila, s čím měl v minulosti problém.

James Middleton
17.10.
mladší sourozenec

Bratr Kate a Pippy je pěkný rebel! Miluje večírky a vyrábí sladkosti

Zatímco celý svět nemůže spustit oči z Kate a Pippy, jejich mladší bratr James (29) je lehce opomínán. Možná to bude proto, že to není takový svatoušek jako jeho starší sestry. Vlastně je to spíš černá ovce rodiny. Milovník večírků, který nechal školy a později i prvního podnikání.

2042825
08.09.

Bulvární show PRÁSK 7. 9. 2017

Michal Novotný! Pravda o jeho útoku na prodavačku a exkluzivní zpověď samotného herce. Jen pár dní od smutného výročí smrti princezny Diany rozzářila Velkou Británii radostná zpráva. Kate je už potřetí těhotná. A tak se znovu rozjíždí kolotoč šílenství kolem ještě nenarozeného šlechtice. Po celém světě se uzavírají sázky na pohlaví i jméno dítěte. A také Vás s Práskem! vezmeme na jednu luxusní párty!

Pippa, Kate a zadeček
aktualizováno 21.05.
událost roku

Souboj sester: Pippa zastínila Kate na svatbě s princem, ta jí to vrátila!

Když si před šesti lety brala Kate Middleton prince Williama, strhla pozornost médií spíš družička nevěsty, která svým pěkným zadečkem přitahovala pozonost víc než nevěsta. V sobotu jí to ale Kate vrátila. Když kráčela uličkou Pippa, strhly na sebe pozornost její děti. Hosté se rozplývali nad jejich roztomilostí.

Nevěsty Kate a Pippa Middleton. Která je hezčí?
21.05.
anketa sledovaná svatba

Kate nebo Pippa? Svět se pře, která nevěsta byla krásnější

Krásná nevěsta v nádherných šatech, šlechtická honorace a luxus kam oko pohlédne. Taková byla sobotní svatba Pippy Middleton a miliardáře Jamese Matthewse. Nadšená Británie se nyní nemůže shodnout, která nevěsta byla hezčí. Včerejší Pippa? Anebo její sestra vévodkyně Kate, která se vdala před šesti lety za prince Williama?

Kate a Pippa Middleton - 1
aktualizováno 11.04.
velkolepá svatba

Kate dostala košem! Pippa prozradila, kdo jí půjde za družičku

Už jen něco málo přes měsíc zbývá do chvíle, kdy Pippa Middletonová řekne "ano" svému snoubenci Jamesi Matthewsovi. Doposud nebylo jasné, jakou roli bude na svatbě hrát její sestra Kate s rodinou. Svým rozhodnutím ale Pippa potvrdila, že bez nich si velký den nedokáže představit.

Vánoce královské rodiny - 2
aktualizováno 12.12.
rodinné tradice

Vánoce královské rodiny: Luxusní výzdoba, fotbal a rodinná pohoda

Vánoční svátky většina lidí tráví v kruhu nejbližších. Britská královská rodina není výjimkou. Mají spoustu tradic, kterých se každoročně drží. Jak probíhají vánoční svátky v nejsledovanější rodině Velké Británie?