Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Ovčáček - 6
aktualizováno 16.04.
rozbouřená diskuze

Ovčáček útočí na Twitteru na válečné veterány i Jiřího Drahoše

Úder Británie, USA a Francie vyvolal v Česku velké rozpory. Prezident Miloš Zeman označil nálet za kovbojskou akci, podporu naopak vyjádřila vláda, která za úderem vidí jasný vzkaz proti chemickým útokům. Výrazně aktivní byl na Twitteru i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který vyvolal bouři, když začal do války posílat neziskové organizace, novináře i válečné veterány.

Twitter
aktualizováno 03.04.
Smutná zpráva

Zemřela jedna z velkých osobností českého twitteru. Ve 40 letech

Českou twitterovou komunitu zasáhla tragická zpráva. Ve 40 letech zemřela jedna z nejvýraznějších osobností - muž, který vystupoval pod přezdívkou "cvrliky". Na sociální síti sdílel především příspěvky jiných lidí a pomáhal je tak zviditelnit.

Kirsty Sharmanová
23.03.
sledovaný případ

Žena nechala sprostý vzkaz záchranářům! Skončí za to na ulici

Kristy Sharmanová nechala sprostý vzkaz za oknem záchranářů, kteří zaparkovali před jejím domem. Bezohledné chování pobouřilo Británii a mladé ženě se vůbec nevyplatilo – skončila u soudu, zaplatila pokutu a navíc přijde o střechu nad hlavou.

Prásk.tv píše:

Kayleigh Mcghee - 1
čtěte o tématu twitter na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Barack Obama
16.08.
Reakce na Charlottesville

Obamův tweet nasbíral nejvíc lajků v historii! Co exprezident napsal?

"Nikdo se nenarodí s nenávistí vůči jiné osobě kvůli barvě její pleti, jejímu původu nebo víře," napsal k sobotním událostem ve Virginii bývalý americký prezident Barack Obama. Jeho vzkaz, který je výňatkem z knihy Nelsona Mandely, se stal nejoblíbenějším v dějinách twitteru.

Zpěvák zemřel ve zříceném letadle
aktualizováno 09.12.
Letecké neštěstí

Mrtvý zpěvák poslal děsivý vzkaz! Fanoušci se diví, co to znamená

Pákistán truchlí za oběti středečního leteckého neštěstí. V letadle národních aerolinií zemřel i oblíbený zpěvák, módní návrhář a také duchovní Džunaid Džamšed. Ten pár dní před svou smrtí zveřejnil na Twitteru děsivý vzkaz.