Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 07.12.
záhada objasněna

Konec všem spekulacím! Rodina prozradila, co zabilo herce Šmída

Tajemství ohledně nedávné smrti herce Jaroslava Šmída je konečně odhaleno! Sestra slavného Doktora od jezera hrochů se rozhodla uvést na pravou míru, co se stalo a vyvrátit tak i spekulace o souvislosti s onemocněním AIDS.

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 21.11.
video + foto smuteční ceremoniál

Na pohřeb herce Šmída přišla řada hvězd v čele s Troškou! VIDEO

Náhlá smrt herce Jaroslava Šmída (†47) zdrtila jeho kolegy i blízké, v úterý se s ním přišli rozloučit na hřbitov do Třebíče. Na smuteční obřad dorazily asi tři stovky lidí, včetně známých tváří.

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 16.11.
spekulace o nemoci

Smrt herce Šmída je záhadou. Měl nádor na plicích, tvrdí kolegové

Českem včera otřásla zpráva o smrti herce Jaroslava Šmída, bylo mu pouhých 47 let. Jeho smrt přišla náhle a stále se neví, co za ní stálo. Spekuluje se ale o selhání plic.

Prásk.tv píše:

Jaroslav Šmíd - 1
čtěte o tématu Doktor od jezera hrochů na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Troška a Šmíd
aktualizováno 15.11.
rozhovor dojemná zpověď

"Byl to úžasný kamarád a člověk," vzpomíná Troška na herce Šmída

Jaroslav Šmíd byl sluníčkem, které dokázalo rozzářit den. Navíc byl skvělým kamarádem. Tak vzpomíná na zesnulého herce režisér Zdeněk Troška, kterého zpráva o jeho náhlé smrti zasáhla. Tvrdí, že měl v plánu natočit s ním ještě pokračování Doktora od jezera hrochů. Nakonec svůj záměr neuskutečnil, teď si marně láme hlavu nad tím, co se vlastně stalo.

Jaroslav Šmíd - Malvína Pachlová a Lenka Zahradnická
aktualizováno 15.11.
smutná zpráva

Smrt herce Šmída kolegy zdrtila. Jsme v šoku, přiznávají v slzách

Blízké přátele a známé herce Jaroslava Šmída ve středu hluboce zasáhla zpráva o jeho smrti. Slavnému Doktorovi od jezera hrochů bylo pouhých 47 let, proč zemřel, není jasné.

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 15.11.
Předčasný odchod

Zemřel herec Jaroslav Šmíd (47), slavný Doktor od jezera hrochů

Ve věku pouhých 47 let zemřel herec Jaroslav Šmíd, kterého si diváci mohou pamatovat jako Doktora od jezera hrochů. Objevil se ale například i v seriálu Ulice nebo pohádce O zapomětlivém černokněžníkovi.