Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Odstávka tepla
26.09.
Odstávka energie

Lidé v Mostě zuří: Venku mrzne, kvůli teplárně si do pátku nezatopí

Prudké ochlazení nepřivítali především obyvatelé města Most. Společnost Severočeská teplárenská zahájila odstávku tepla a teplé vody, která bude trvat až do víkendu. Odstávka byla však plánovaná už na srpen.

Požár litvínovské skládky
aktualizováno 21.09.
Zásah hasičů

Stopka pro Celio, společnost kvůli požáru nesmí přijímat odpad

Hasiči až do pátečního rána hasili požár skládky na drcení odpadu firmy Celio na Mostecku, hala začala hořet už ve středu kolem jedné hodiny odpoledne. Ústecký kraj kvůli po rozsáhlém požáruzakázal této litvínovské firmě přijímat další odpad k mechanické úpravě. Zákaz platí ode dneška až do doby, dokud kraj neprověří, zda firma dodržela podmínky skládkování, které musí v areálu plnit.

Požár odpadu - 4
aktualizováno 19.09.
nejvyšší stupeň poplachu

Požár skládky na drcení odpadu: Střecha se propadá, lidé se dusí!

Hala skládky Celio nedaleko Mostu hoří už od 13. hodiny. Hasiči se obávají, že se střecha propadne, proto nemohou dovnitř a halu hasí jen zvenku. Předběžná škoda se odhaduje na 100 milionů korun. Lidé nemají větrat, někteří se prý dusili zplodinami.

Prásk.tv píše:

Kojení
čtěte o tématu Most na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Matka s dítětem
16.09.
babybox

V Mostě našli holčičku zabalenou v ručníku. Dostala exotické jméno

Novorozenou holčičku někdo odložil do babyboxu u nemocnice v Mostě. Signál se rozezněl v sobotu v deset hodin večer. Podle lékařů je děťátko, které bylo zabalené do ručníku, v pořádku. Dostalo jméno Jolana.

Nemocnice v Mostě
07.08.
hygiena o ničem neví

Porodnici v Mostě zamořily štěnice! Přivlekli je pacienti, tvrdí

Naprosto nepochopitelný případ se stal v mostecké nemocnici. Gynekologicko-porodnické oddělení museli uzavřít, protože se tady objevily štěnice. Krajskou hygienickou stanici nikdo nekontaktoval. O výskytu hmyzu v porodnici informovala portál TN.cz matka jedné z rodiček, která je v nemocnici.

Tonutí
aktualizováno 27.07.
Video Nebezpečné koupání

V Mostě se topila holčička! Během týdne jde o druhý případ

Asi pětiletá holčička se včera topila ve vodní nádrži Benedikt v Mostě, musel pro ni dokonce přiletět vrtulník. Na uměle vytvořeném jezeře přitom nejde o první incident. Minulý týden se tam topil otec se synem. Starší muž událost bohužel nepřežil.

Otec zemřel při záchraně svého syna
aktualizováno 19.07.
Smrt na jezeře

Otec se u Mostu vrhl do jezera pro tonoucího synka, sám zemřel!

Tragicky skončil ve čtvrtek výlet k jezeru Benedikt na okraji Mostu pro muže a jeho malého synka. Na vodní hladině totiž došlo k nehodě, při níž se otec snažil dítě zachránit, za což sám zaplatil nejvyšší cenu.

Muž podezřelý z pedofilie
aktualizováno 22.05.
Sexuální zneužívání

Muž měl děti lákat na hračky a osahávat. "Platil" jim stravenkou

Jednašedesátiletý muž z Mostu stojí před soudem kvůli zneužívání nezletilých dětí. Pod záminkou, že jim daruje hračky, je měl podle obžaloby vlákat do bytu a tam je osahávat. Obžalován je ze znásilnění a šíření pornografie, kterou měl nezletilým dětem pouštět.

Muž na lavičce
aktualizováno 10.05.
protiústavní vyhláška

Most nechce zrušit zákaz sezení mimo lavičky. Lidé dál platí pokuty

Severočeský Most se nevzdává vyhlášky o zákazu sezení mimo lavičky, a to i přesto, že ji Ústavní soud zrušil. Lidé jsou tak dál pokutováni za vysedávání na schodech nebo okrajích chodníků. Strážníci jim mohou udělit pokutu až tisíc korun.

Soud v Mostě
aktualizováno 25.04.
Nebezpečná zásilka

Soud v Mostě evakuovali. Kvůli obálce s neznámým práškem!

Hodně rušné středeční ráno za sebou mají zaměstnanci a návštěvníci okresního soudu v Mostě. Na instituci totiž dorazila obálka, ze které se po otevření vysypal neznámý prášek. Budova tak byla preventivně evakuována.