Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž podezřelý z pedofilie
aktualizováno 22.05.
Sexuální zneužívání

Muž měl děti lákat na hračky a osahávat. "Platil" jim stravenkou

Jednašedesátiletý muž z Mostu stojí před soudem kvůli zneužívání nezletilých dětí. Pod záminkou, že jim daruje hračky, je měl podle obžaloby vlákat do bytu a tam je osahávat. Obžalován je ze znásilnění a šíření pornografie, kterou měl nezletilým dětem pouštět.

Muž na lavičce
aktualizováno 10.05.
protiústavní vyhláška

Most nechce zrušit zákaz sezení mimo lavičky. Lidé dál platí pokuty

Severočeský Most se nevzdává vyhlášky o zákazu sezení mimo lavičky, a to i přesto, že ji Ústavní soud zrušil. Lidé jsou tak dál pokutováni za vysedávání na schodech nebo okrajích chodníků. Strážníci jim mohou udělit pokutu až tisíc korun.

Soud v Mostě
aktualizováno 25.04.
Nebezpečná zásilka

Soud v Mostě evakuovali. Kvůli obálce s neznámým práškem!

Hodně rušné středeční ráno za sebou mají zaměstnanci a návštěvníci okresního soudu v Mostě. Na instituci totiž dorazila obálka, ze které se po otevření vysypal neznámý prášek. Budova tak byla preventivně evakuována.

Prásk.tv píše:

Kojení
čtěte o tématu Most na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Předávkované dítě
aktualizováno 27.03.
selhávají mu játra

Eliáš po předávkování léky bojuje o život! Maminka řekla, jak mu je

Zdravotní stav 16měsíčního chlapečka, který byl pravděpodobně omylem předávkován paracetamolem v mostecké nemocnici, se zlepšuje. Policie se začala případem zabývat po odvysílání naší nedělní reportáže. Matka chlapečka je s ním nepřetržitě na dětském oddělení nemocnice v pražském Motole. Proti mostecké nemocnici chystá právní kroky.

Předávkované dítě
26.03.
předávkovali ho

Zmrzačili ho, zuří máma malého Eliáše. Zpomaluje se mu mozek

Až desetinásobně vyšší množství paracetamolu, než měl předepsáno, dostal v mostecké nemocnici ani ne dvouletý Eliášek. Předávkování si personál všiml až po několika hodinách. Chlapci hrozí, že bude mít nevratně poškozená játra, matka se bojí, že byl zasažen také mozek.

Předávkované dítě
aktualizováno 25.03.
chyba v nemocnici

Eliáška omylem předávkovali v nemocnici v Mostě, bojuje o život

Vážný případ předávkování paracetamolem se stal v mostecké nemocnici. Chlapeček, kterému ještě nebyly ani dva roky, tam zřejmě omylem dostal dvě infuze s asi desetinásobně větším množstvím látky, než měl předepsáno. Paracetamol je látka, která se běžně používá v lécích na mírnění bolesti a snižování horečky. Předávkování ale může nenávratně poškodit játra. Chlapeček leží od včerejška na ARU fakultní nemocnice v pražském Motole.

V Mostě našli tajemnou schránku
15.02.
úžasný nález

V Mostě našli 135 let starou skříňku. Skrývala skutečný poklad

135 let starou schránku s neznámým obsahem ve čtvrtek v Mostě otevírali a zkoumali historici. Cínová schránka, která byla po letech nalezena v depozitáři v muzeu, byla původně uložena v už neexistující budově soudu.

Lupič z mostecké herny
04.12.
Noční loupež

VIDEO: Lupič v Mostě "vybílil" hernu, utekl s desítkami tisíc!

Kriminalisté ze severočeského Mostu vyšetřují loupež v herně, která se odehrála ve tři hodiny ráno v noci na dnešek. Lupič si vybral dobu, kdy v podniku kromě obsluhy nebyl nikdo další, navíc si maskoval obličej.

Policisté zachránili život šedesátiletému muži
25.10.
Policisté - hrdinové

Muži se udělalo zle a sjel s autem do nádrže. VIDEO ze záchrany

Policejní prezident vyznamenal policisty, kteří zachránili život šedesátiletému muži. Toho během firemního setkání na Polygonu v Mostě postihla zdravotní indispozice - s autem prorazil zábrany a sjel do nádrže. Měl štěstí, že na místě zrovna trénovali jízdy policisté z Prahy. Než se auto potopilo, dostali ho ven a pomohli i s jeho oživováním.

Policie v lese
19.10.
policejní manévry

Našli policisté zmizelou Míšu? Začali kopat v lesíku u Mostu

Po dlouho pohřešované osobě pátrají policisté v Mostě. Pomáhá jim při tom těžká technika. Vyhloubený výkop prohlížejí kriminalisté.