Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Budova školy v Mostu je ve špatném stavu
10.01.
Problémy s topením

Ve škole v Mostě je taková zima, že se žáci učí v bundách!

Problémy mají žáci Střední odborné školy gastronomie a služeb v Mostě. Budova školy je ve velmi špatném stavu a je problém ji vytopit. Žáci ve škole mrznou. Na začátku týdne byla ve třídách taková zima, že žáci byli raději v bundách a zkracovalo se i vyučování. Ve čtvrtek tam dorazili pracovníci krajské hygienické stanice.

Za pokus o vraždu vlastní matky hrozí muži až 20 let
09.01.
Pokus o vraždu

Napadl matku nožem. "Chci se o něj dál starat," prosila žena soud

Až 20 let vězení hrozí 24letému Zbyňku Holubovi z Mostu za pokus o vraždu vlastní matky. Loni v září ji měl napadnout dvaceticentimetrovým nožem. Plány na vraždu v hlavě střádal roky. Prý kvůli tomu, že mu rodiče, především matka, nedávali dostatek svobody.

Jezero Most
07.01.
Stavební komplikace

Mostečtí budou v létě bez koupání, jezero se otevře až v roce 2020

Termín otevření jezera Most pro veřejnost se musí posunout. Stavbaři totiž nestíhají dokončit práce v okolí vodní plochy, která vznikla zaplavením hnědouhelného lomu.

Prásk.tv píše:

Kojení
čtěte o tématu Most na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Muž na lavičce
aktualizováno 19.12.
Kontroverzní vyhláška

Ústavní soud povolil vysedávání na ulicích. Města to nesmí zakázat

Město Most na severu Čech se bude muset vzdát vyhlášky o zákazu sezení na veřejných prostranstvích mimo lavičky. Zrušil ji totiž Ústavní soud. Podle soudu totiž sezení samo o sobě nenarušuje veřejný pořádek.

Chanovské sídliště
09.12.
REPORTÁŽ Osudy vybydlených sídlišť

Jak dnes vypadá Chanov? Město chce lidi nacpat do kontejnerů!

Podmáčené a vybydlené panelové domy bez tepla, vody a elektřiny. Takový je osud minimálně poloviny paneláků na nejznámějším sídlišti v Česku - Chanově. Místo by se ale v nadcházejících letech mohlo zásadně proměnit. Zmizí tak problémová oblast, která je pro některé obyvatele ostudou Mostu?

Autodrom Most
21.11.
druhý zásah

Po ministerstvu obsadila policie také autodrom v Mostě

Detektivové Národní centrály proti organizovanému zločinu mají zasahovat na autodromu v Mostě. Policie zasahovala také na ministerstvu pro místní rozvoj, je pravděpodobné, že spolu případy souvisí.

Za zneužití dětí dostal pět let
15.11.
dostal 5 let

Pedofil zneužil sourozence. Zamkl je a nechtěl pustit domů

Pětiletým vězením potrestal soud muže z Mostu za zneužití dvou nezletilých dětí. Podle rozsudku nutil devítiletého chlapce a jeho o dva roky starší sestru k různým sexuálním praktikám. Za ty pak dětem sliboval hračky a dal jim padesátikorunové stravenky.

Odstávka tepla
26.09.
Odstávka energie

Lidé v Mostě zuří: Venku mrzne, kvůli teplárně si do pátku nezatopí

Prudké ochlazení nepřivítali především obyvatelé města Most. Společnost Severočeská teplárenská zahájila odstávku tepla a teplé vody, která bude trvat až do víkendu. Odstávka byla však plánovaná už na srpen.

Požár litvínovské skládky
aktualizováno 21.09.
Zásah hasičů

Stopka pro Celio, společnost kvůli požáru nesmí přijímat odpad

Hasiči až do pátečního rána hasili požár skládky na drcení odpadu firmy Celio na Mostecku, hala začala hořet už ve středu kolem jedné hodiny odpoledne. Ústecký kraj kvůli po rozsáhlém požáruzakázal této litvínovské firmě přijímat další odpad k mechanické úpravě. Zákaz platí ode dneška až do doby, dokud kraj neprověří, zda firma dodržela podmínky skládkování, které musí v areálu plnit.

Požár odpadu - 4
aktualizováno 19.09.
nejvyšší stupeň poplachu

Požár skládky na drcení odpadu: Střecha se propadá, lidé se dusí!

Hala skládky Celio nedaleko Mostu hoří už od 13. hodiny. Hasiči se obávají, že se střecha propadne, proto nemohou dovnitř a halu hasí jen zvenku. Předběžná škoda se odhaduje na 100 milionů korun. Lidé nemají větrat, někteří se prý dusili zplodinami.