Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Paroubek
aktualizováno 06.09.
Nová verze

Paroubek už miliony v sejfu nemá. Měla mu je ukrást jeho žena

Bývalý premiér Jiří Paroubek dnes nepřímo obvinil svou ženu Petru z krádeže pěti milionů korun z rodinného bankovního sejfu. Přístup k němu měli mít jen oni a Paroubek tvrdí, že on peníze, mezi nimiž měly být i dolary v přepočtu za 3 a půl milionu korun půjčených od podnikatele Michka, nevybral.

Jiří Paroubek
05.09.
Burzovní operace

Paroubek měl mít v sejfu miliony. Chtěl jsem je investovat, tvrdí

Bývalý premiér Jiří Paroubek, kterého nařkla manželka Petra z nelegálních příjmů, měl mít ve svém trezoru dolary v hodnotě tří a půl milionu korun. Podle Radiožurnálu šlo o peníze, které chtěl investovat s prostějovským podnikatelem Petrem Michkem.

Trezor
aktualizováno 26.06.
unikát na prostějovsku

Žena zdědila po manželovi trezor. Co našla uvnitř, jí vyrazilo dech!

Policisté na Prostějovsku získali trezor plný nelegálně držených zbraní. Ty zdědila žena po svém zesnulém manželovi. Trezor ukrýval samopal, revolver a několik pistolí, které teď propadnou státu.

Prásk.tv píše:

Muž a hotelový trezor
čtěte o tématu trezor na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tahle žena ví, jak zajistit podnikatelům úspěch

Networkerka Gabriela Mrkvicová se podělila o své zkušenosti z podnikatelského světa.

Pátrání po svědcích krádeže ve Švandově divadle
aktualizováno 19.04.
hledají se svědci

Švandovo divadlo přepadli lupiči. Svázali vrátného a ukradli trezory!

Kriminalisté už několik měsíců marně pátrají po pachatelích, kteří vyloupili Švandovo divadlo v Praze. V prosinci si z něj odvezli dva trezory, ve kterých byly desítky tisíc korun. Během toho ještě přepadli vrátného, kterého připoutali ke sloupu na jevišti. Policie nyní hledá dva svědky, kteří mohli pachatele zahlédnout.

Přepadení na plaveckém stadionu
13.04.
Trezor odolal

Maskovaní lupiči přepadli hlídače bazénu. Utekli, když přijel pekař

Pražští kriminalisté pátrají po dvojici neznámých lupičů, kteří si v noci na pátek pro své zločinné rejdy vybrali opravdu netradiční cíl - plavecký areál v pražském Podolí.

Zloděj
05.03.
úspěšná loupež

Zloděj otevřel trezor, ten byl prázdný. Peníze našel ukryté jinde!

Zatím neznámý pachatel se vloupal do areálu firmy v obci Zakřany na Brněnsku. Při krádeži se mu zpočátku nedařilo – otevřel trezor, který byl prázdný. Peníze nakonec našel schované ve psacím stole. Poté chtěl odjet zaparkovanou dodávkou, ta ale byla porouchaná.

Svitavský trezor nejde otevřít
23.01.
co je uvnitř?

Záhadný trezor na svitavské radnici! Nikdo ho nedokáže otevřít

Na svitavské radnici mají sto let starý trezor po původním majiteli budovy, od kterého ale chybí klíče. Úředníky zajímalo, co se v něm skrývá, ale ani zkušený zámečník si s trojicí zámků neporadil a po třech hodinách marného snažení to nakonec vzdal. Obsah trezoru proto zůstává velkou záhadou.

Vrak z Váhu
aktualizováno 28.06.
nečekaný nález

Na dně Váhu našli vraky starých aut. Jeden skrýval velké tajemství

Skutečný poklad objevili policisté na dně Váhu nedaleko obce Krpeľany na Slovensku. Po vypuštění vody z kanálu řeky objevili osm aut. Jedno z nich ukrývalo tajemství a ani hasiči zpočátku nechtěli věřit tomu, co vidí.

Nástěnný trezor Ilustrační snímek
24.11.
Vykradený sejf

Zloději vyloupili domov důchodců, senioři přišli o statisíce

Zatím neznámí pachatelé vyloupili domov důchodců v Jablunkově nedaleko Frýdku-Místku. Z bezpečnostního sejfu v kanceláři sociální pracovnice vzali necelých dvě stě tisíc korun, které tam měli senioři schované.