Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nahá žena
02.11.
video měla je rozveselit

Žena předvedla kolegům sexy striptýz. Zaplatil jí za to nadřízený

Neznámá žena byla natočena na video, jak se prochází před svými kolegy v kanceláři nahá. Video pochází z Varšavy a aktérce měl za striptýz zaplatit její šéf. Chtěl prý, aby kolegy rozveselila.

Sexy dívka
22.07.
Tanec u tyče

Otevřená zpověď striptérky: Prozradila, co se děje v zákulisí!

Američanka Ruby Winchester pracovala v pánském klubu čtyři roky. Striptérkou se stala poté, co se zranila a ztratila šanci prosadit se jako tanečnice. Prozradila, jaké to bylo, tančit u tyče každý večer.

Petra v bahně ukázala prsa
aktualizováno 06.03.
galerie v zápalu boje

VIDEO: Petra na ostrově ukázala umělé čtyřky! Třela je o chlapy!

Na Robinsonově ostrově bylo v pondělí pořádně horko! Soutěžící Petra totiž při výzvě konečně ukázala to, na co koukají všichni muži na ostrově! V bahenní lázni totiž ztratila vrchní díl plavek. A ukázala svoje čtyřky!

Prásk.tv píše:

Veronika Spurná v Nova taxi
čtěte o tématu striptýz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
16.12.
KONEČNĚ PROMLUVILA

Zpověď Jágrovy Veroniky: O striptýzu u tyče i těžkém dětství

Veronika Kopřivová, přítelkyně české hokejové legendy Jaromíra Jágra poskytla TV Nova exkluzivní rozhovor. Otevřeně promluvila o své minulosti tanečnice u tyče, ale také o tom, jaký má vztah s Jarodovou maminkou.

Znásilnění - 1
24.09.
Nedobrovolný striptýz

Grázlové donutili dívku (14), aby se svlékla na ulici! A natočili to

Doslova očistcem si musela projít čtrnáctiletá dívka, pro kterou si skupina tyranů připravila opravdu odporné ponížení. Dívku donutili za bílého dne na ulici ke striptýzu a ještě si všechno natáčeli.

Striptérka
aktualizováno 27.05.
anketa školní večírek

Zvrhlá "profesorka" tančila žákovi na klíně! Učitelé koukali! VIDEO

Učitelé Luitpoldova gymnázia v Mnichově dovolili žákům uspořádat pomaturitní večírek - a to přímo ve škole a po svém. Maturanti si velmi "zodpovědně" přivedli "profesorku práv". Místo přednášky ale tančila studentům na klíně! A učitelé neřekli ani slovo.

Striptérka pro malého kluka k narozeninám
01.04.
VIDEO Co ji to napadlo?

Nezodpovědná matka: Synovi (8) najala k narozeninám striptérku!

Většina rodičů se snaží své děti uchránit erotiky a sexu, jak jen je to možné. Tahle maminka je ale očividně jiná a za svou "nekonvenčnost" si vysloužila vlnu kritiky. Na oslavu 8. narozenin totiž synovi objednala striptérku.

MDŽ
09.03.

VÍKEND: Oslavy MDŽ v porcelánce! Ženy dostaly striptéra

Mezinárodní den žen - jedni ho slaví, druzí stále cítí pachuť při vzpomínce na socialistické karafiáty a opilé muže. Přitom je to původně americký svátek. Slavit se dá různými způsoby, třeba v jedné fabrice plné žen i striptýzem. Nejen tam, ale i na to proč se MDŽ říká ukradený svátek a kdy se zrodil, se podívala Adéla Klingorová.

Sexy školačka Ilustrační snímek
aktualizováno 01.02.
Místo sportu striptýz

Dívka (14) se svlékala před kamerou. Navedl jí fotbalový kouč!

Na "mladé maso" dostal chuť šestatřicetiletý fotbalový trenér. Proto přemluvil o dvaadvacet let mladší dívku, aby se pro jeho potěchu svlékala před webkamerou.

Výsledky voleb ohlašují nahé moderátorky - 5
aktualizováno 14.12.
GALERIE Proč ne?

Výsledky voleb uváděly úplně nahé moderátorky! Chlapi šílí!

Politika spoustu obyčejných lidí nebaví, některým je dokonce odporná. Existuje ovšem způsob, jak k ní přitáhnout minimálně mužskou část populace. Stačí, když se moderátorky svléknou.