Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sedící Miloš Zeman
07.03.
způsob sezení

Zdraví prezidenta Zemana v ohrožení? Tahle věc mu škodí

Házíte při sezení nohu přes nohu? Tento způsob sezení je často považován za elegantní a především u dam působí atraktivně. Oblíbil si ho i český prezident Miloš Zeman. Jenže podle odborníků při tom hrozí vážné zdravotní potíže.

Andrej Babiš
aktualizováno 19.02.
pracovní nasazení

Babiš přiznal zdravotní problémy: Kolaps a převoz do nemocnice

Premiér v demisi Andrej Babiš bojuje se zdravotními potížemi, které podle jeho vlastních slov způsobil stres. Pracuje prý až 18 hodin denně a to se viditelně podepisuje na jeho zdraví. Trpí vysokým tlakem, praskla mu žilka v oku a musel si naordinovat zvolnění tempa a dovolenou. To vše jen krátce po večeři s prezidentem Zemanem a jeho manželkou, kterou absolvovali Babišovi v neděli večer v Průhonicích.

Miloš Zeman mrká na moderátora
21.01.
video Zeman na Nově

Pravda o Zemanově zdraví! Proč na sebe s Korantengem mrkali?

Prezident Miloš Zeman se v předvolební debatě na TV Nova snažil rozptýlit i spekulace o svém zdraví. Neurolog Martin Jan Stránský totiž upozornil, že se Zemanův stav zhoršuje, což má dokládat to, že prezident zvláštně mrká levým okem. To Miloš Zeman v debatě kategoricky odmítl a názorně předvedl, že s mrkáním nemá problém.

Prásk.tv píše:

Žena trpěla bolestmi hlavy
čtěte o tématu zdravotní potíže na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Andrej Babiš a Monika Babišová
aktualizováno 12.01.
Zdravotní problémy

Monika Babišová je v nemocnici! "Ani nebude volit," řekl premiér

Monika Babišová je v nemocnici! Premiér Andrej Babiš to oznámil novinářům poté, co odevzdal svůj hlas v prezidentských volbách. Na dotaz, proč ho manželka nedoprovodila, odpověděl, že má zdravotní problémy.

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus na předávání Českých lvů 2010
26.12.
Zdravotní problémy

Herec Oldřich Kaiser skončil na JIPce! Zradila ho krční páteř!

Oblíbený herec a komik Oldřich Kaiser měl na druhý svátek vánoční odehrát v divadle představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Místo toho skončil na jednotce intenzivní péče!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Josefa Koláře Ivanem Vyskočilem
aktualizováno 26.10.
Ivan Vyskočil

Vyskočil se po nemoci objevil v televizi. Prozradil, co bude v Ulici!

Herec Ivan Vyskočil, který kvůli bolestem břicha skončil před necelými dvěma týdny v nemocnici, je zase fit a plný energie! Populární herec byl hostem Snídaně s Novou, kde se mimo jiné rozpovídal o tom, co jeho postavu dědy Josefa Koláře čeká v seriálu Ulice.

Průjem
15.10.
Nečekané

Ženy pozor! Toaletní papír může způsobit vážné zdravotní potíže!

Při pobytu na záchodě si dáváme pozor na ledacos - aby prkýnko bylo čisté, abychom měli po ruce něco ke čtení nebo abychom měli dostatečnou zásobu toaletního papíru. Toaleťák ale může ženám způsobit řadu zdravotních potíží!

Vyskočil
aktualizováno 14.10.
Náhlé potíže

Místo představení špitál! Hvězda Ulice musela do nemocnice

Herec Ivan Vyskočil je v nemocnici. Udělalo se mu špatně, když se chystal na divadelní představení. Místo na jevišti tak musel jet za lékaři.