Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrej Babiš a Monika Babišová
aktualizováno 12.01.
Zdravotní problémy

Monika Babišová je v nemocnici! "Ani nebude volit," řekl premiér

Monika Babišová je v nemocnici! Premiér Andrej Babiš to oznámil novinářům poté, co odevzdal svůj hlas v prezidentských volbách. Na dotaz, proč ho manželka nedoprovodila, odpověděl, že má zdravotní problémy.

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus na předávání Českých lvů 2010
26.12.
Zdravotní problémy

Herec Oldřich Kaiser skončil na JIPce! Zradila ho krční páteř!

Oblíbený herec a komik Oldřich Kaiser měl na druhý svátek vánoční odehrát v divadle představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Místo toho skončil na jednotce intenzivní péče!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Josefa Koláře Ivanem Vyskočilem
aktualizováno 26.10.
Ivan Vyskočil

Vyskočil se po nemoci objevil v televizi. Prozradil, co bude v Ulici!

Herec Ivan Vyskočil, který kvůli bolestem břicha skončil před necelými dvěma týdny v nemocnici, je zase fit a plný energie! Populární herec byl hostem Snídaně s Novou, kde se mimo jiné rozpovídal o tom, co jeho postavu dědy Josefa Koláře čeká v seriálu Ulice.

Prásk.tv píše:

Žena trpěla bolestmi hlavy
čtěte o tématu zdravotní potíže na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Průjem
15.10.
Nečekané

Ženy pozor! Toaletní papír může způsobit vážné zdravotní potíže!

Při pobytu na záchodě si dáváme pozor na ledacos - aby prkýnko bylo čisté, abychom měli po ruce něco ke čtení nebo abychom měli dostatečnou zásobu toaletního papíru. Toaleťák ale může ženám způsobit řadu zdravotních potíží!

Vyskočil
aktualizováno 14.10.
Náhlé potíže

Místo představení špitál! Hvězda Ulice musela do nemocnice

Herec Ivan Vyskočil je v nemocnici. Udělalo se mu špatně, když se chystal na divadelní představení. Místo na jevišti tak musel jet za lékaři.