Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bolest břicha
18.06.
zákeřná nákaza

Češi na dovolené riskují zdraví: Sahají na věc špinavější než WC

Zdravotní obtíže nejsou při cestách ničím výjimečným. Lehčí komplikace musel už během letní dovolené řešit každý třetí Čech. Často se přitom nakazí úplně zbytečně, sahají totiž na věc, která je mnohonásobně špinavější než záchodové prkénko.

Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.06.
popleta

Komunista Ondráček je pro smích. Do zkaženého kebabu prý dali jed

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se velmi rázně vložil do kauzy otravy z jídla, která postihla na 60 zákazníků jednoho hradeckého bistra. Tvrdí, že do jídla mohl někdo nasypat jed!

Jiří Suchý
11.04.
zdravotní potíže

Suchý je senilní, zuří diváci. Kvůli koktejlu prášků přišel o paměť

Jako by nestačilo, že ho trápí zdravotní problémy, musí ještě Jiří Suchý řešit nepříjemné stížnosti návštěvníků divadla Semafor. Právě jeho indispozice ho totiž dostaly do trapné situace a někteří mu to dali pořádně sežrat.

Prásk.tv píše:

Toaletní papír
čtěte o tématu zdravotní potíže na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Sedící Miloš Zeman
07.03.
způsob sezení

Zdraví prezidenta Zemana v ohrožení? Tahle věc mu škodí

Házíte při sezení nohu přes nohu? Tento způsob sezení je často považován za elegantní a především u dam působí atraktivně. Oblíbil si ho i český prezident Miloš Zeman. Jenže podle odborníků při tom hrozí vážné zdravotní potíže.

Andrej Babiš
aktualizováno 19.02.
pracovní nasazení

Babiš přiznal zdravotní problémy: Kolaps a převoz do nemocnice

Premiér v demisi Andrej Babiš bojuje se zdravotními potížemi, které podle jeho vlastních slov způsobil stres. Pracuje prý až 18 hodin denně a to se viditelně podepisuje na jeho zdraví. Trpí vysokým tlakem, praskla mu žilka v oku a musel si naordinovat zvolnění tempa a dovolenou. To vše jen krátce po večeři s prezidentem Zemanem a jeho manželkou, kterou absolvovali Babišovi v neděli večer v Průhonicích.

Miloš Zeman mrká na moderátora
21.01.
video Zeman na Nově

Pravda o Zemanově zdraví! Proč na sebe s Korantengem mrkali?

Prezident Miloš Zeman se v předvolební debatě na TV Nova snažil rozptýlit i spekulace o svém zdraví. Neurolog Martin Jan Stránský totiž upozornil, že se Zemanův stav zhoršuje, což má dokládat to, že prezident zvláštně mrká levým okem. To Miloš Zeman v debatě kategoricky odmítl a názorně předvedl, že s mrkáním nemá problém.

Andrej Babiš a Monika Babišová
aktualizováno 12.01.
Zdravotní problémy

Monika Babišová je v nemocnici! "Ani nebude volit," řekl premiér

Monika Babišová je v nemocnici! Premiér Andrej Babiš to oznámil novinářům poté, co odevzdal svůj hlas v prezidentských volbách. Na dotaz, proč ho manželka nedoprovodila, odpověděl, že má zdravotní problémy.

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus na předávání Českých lvů 2010
26.12.
Zdravotní problémy

Herec Oldřich Kaiser skončil na JIPce! Zradila ho krční páteř!

Oblíbený herec a komik Oldřich Kaiser měl na druhý svátek vánoční odehrát v divadle představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Místo toho skončil na jednotce intenzivní péče!

Seriál Ulice: Chat s představitelem Josefa Koláře Ivanem Vyskočilem
aktualizováno 26.10.
Ivan Vyskočil

Vyskočil se po nemoci objevil v televizi. Prozradil, co bude v Ulici!

Herec Ivan Vyskočil, který kvůli bolestem břicha skončil před necelými dvěma týdny v nemocnici, je zase fit a plný energie! Populární herec byl hostem Snídaně s Novou, kde se mimo jiné rozpovídal o tom, co jeho postavu dědy Josefa Koláře čeká v seriálu Ulice.

Průjem
15.10.
Nečekané

Ženy pozor! Toaletní papír může způsobit vážné zdravotní potíže!

Při pobytu na záchodě si dáváme pozor na ledacos - aby prkýnko bylo čisté, abychom měli po ruce něco ke čtení nebo abychom měli dostatečnou zásobu toaletního papíru. Toaleťák ale může ženám způsobit řadu zdravotních potíží!