Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Veronika Kopřivová
aktualizováno 11.07.
Chybějící účtenky

E-shop Jágrovy Veroniky má problémy, ona to popírá

Jak jsme informovali, Česká obchodní inspekce se zabývá e-shopem přítelkyně Jaromíra Jágra Veroniky Kopřivové. A to kvůli stížnostem zákaznic na chybějící účtenky i důležité informace. Kopřivová ale vše odmítá. Dokonce i to, že ji prošetřuje inspekce.

e-shopy slavných
04.07.
Sporné reklamace

Nejen Kopřivová! Inspekce prověří také e-shop Agáty Prachařové

Veronika Kopřivová, přítelkyně Jaromíra Jágra není jedinou celebritou, která může mít problémy s úřady. Podle informací televize Nova by se česká obchodní inspekce mohla podívat i na internetový obchod modelky Agáty Prachařová. I ta si totiž podnikání na webu představuje tak trochu po svém.

e-shopy slavných
16.06.
reportáž vyzkoušeli jsme

E-shopy hvězd: Známé jméno nemusí být zárukou kvality!

Internetové obchody prodávají nejrůznější zboží, ale když se zaštítí slavným jménem, mohou ceny toho zboží vyšplhat až k nebesům. Jenže za co potom platíte? Redaktorka bulvárního pořadu Prásk Barbora Šimková se rozhodla podívat na "podivné" e-shopy hvězd!

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová - 3
čtěte o tématu e-shop na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Léky
24.05.
Podvodný prodej

Úřad varuje: Těmto obchodům s léky se vyhněte! Šidí vás

Státní ústav pro kontrolu léčiv (SÚKL) důrazně varuje před nákupem léků po internetu z podivných a neprověřených e-shopů. Tyto stránky podle SÚKL často nabízejí přípravky, u nichž není jasné, co obsahují a kdo je vyrábí.

nakupování online
aktualizováno 19.05.
na tyhle obchody pozor

Tady nenakupujte, varuje ČOI! V těchto e-shopech riskujete peníze

Nakupujete rádi přes internet? Pak byste měli zbystřit! Česká obchodní inspekce (ČOI) si posvítila na pochybné e-shopy a jejich seznam zveřejnila na svých stránkách. Zároveň radí, aby byli lidé při nákupu na těchto místech obezřetní.

Aplikace odhalí eshopy, které podváděly
aktualizováno 19.11.
bezpečný nákup

Které e-shopy podváděly? Ověřte si to v nové UNIKÁTNÍ APLIKACI

Vánoce se blíží mílovými kroky. A protože jen málokdo chce obstarávat dárky tak, že se o ně popere v přeplněném obchodě pár dní před Štědrým dnem, jsou stále oblíbenější nákupy přes internet. Díky naší nové aplikaci budete dopředu vědět, jestli měl vámi vybraný obchod někdy problémy se zákonem.

Bydlení
19.11.
Skvělý nápad

Za jediný den vydělala 25 milionů! Jak se jí to povedlo?

Stačil jednoduchý nápad a ze zoufalé ženy se stala milionářka. Za 24 hodin vydělala částku, na kterou by většině lidí nestačil ani celý život práce. Inspirujte se jejím příběhem i vy!

Kolaps internetu
aktualizováno 18.11.
Problémové e-shopy

Kupujete dárky online? Pozor na podvodníky! SEZNAM E-SHOPŮ

Blíží se Vánoce a lidé pomalu začínají shánět dárky a čím dál víc lidí objednává přes e-shop. Ještě před nákupem si ale zkontrolujte, jestli se nechystáte své peníze svěřit podvodníkovi.

Nákup přes internet
20.06.
Podivné praktiky

ČOI varuje před e-shopem: Peníze přijme, zboží ale nepošle

Česká obchodní inspekce ústy svého mluvčího velmi důrazně varuje před jedním e-shopem, který sice peníze od klientů přijme, ale zboží nepošle a hotovost nevrací.

Nakupování přes internet - ilustrační foto
11.03.
Nákupy on-line

Inspekce kontrolovala e-shopy! Výsledky byly naprosto tragické

Česká obchodní inspekce (ČOI) provedla v roce 2015 1 194 kontrol provozovatelů e-shopů. Výsledky byly doslova alarmující. V 990 případech narazili inspektoři ČOI na nějaké pochybení. Inspektoři rozdali celkem 825 pokut v celkové výši přes 4 miliony korun.