Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Chlapeček narozený v sanitě
aktualizováno 07.03.
překotný porod

Do porodnice nestíhali, dítě přišlo na svět v sanitě! Má jméno 'vítěze'

Liberečtí záchranáři se pochlubili fotkou z překotného porodu, který se odehrál ve středu ráno při převozu do nemocnice. Miminko nevydrželo čekat celou cestu a narodilo se přímo v sanitě. Chlapeček dostal jméno Štěpánek.

Novorozenec - 3
aktualizováno 13.01.
Rady operátorky

Žena rodila překotně, holčičce na svět pomohl tatínek! AUDIO

Žena začala překotně rodit, a tak její manžel zavolal záchranáře. Jenže než přijeli, holčička už se drala na svět. A tak musel s pomocí operátorky odrodit dítě sám tatínek.

Porod v autě
16.11.
emotivní zážitek

Žena začala rodit v autě, malého Šimona na svět přivedl tatínek!

Jako hrdina se ukázal ve čtvrtek odpoledne tatínek, jehož žena začala rodit cestou do hořovické nemocnice. Zachoval si chladnou hlavu a své partnerce v nouzi pomohl, synka odrodil sám přímo v autě - jen s pomocí operátorky záchranné služby.

Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Komplikovaný porod
aktualizováno 25.04.
anketa bouřlivé reakce

Porod doma skončil smrtí dítěte. Žalujte záchranku, radí Liga práv

Ze smutného porodu na Blanensku, při kterém rodiče tragicky přišli o miminko, je hon na čarodějnice, tvrdí Liga lidských práv, která se nyní do případu vložila. Podle ligy záchranáři pochybili, když mluvili s médii, nyní je proto na místě žaloba.

Těhotná žena
aktualizováno 21.04.
velký zvrat

Maminka rodila doma plánovaně, zuří záchranáři! Dítě nepřežilo

Po tragickém porodu na Blanensku, při kterém zemřelo mimimko, vyplouvají na povrch znepokojující informace. Podle všeho totiž nešlo o překotný porod, jak tvrdí Unie porodních asistentek, ale o domácí plánovaný porod, který je, jak říkají záchranáři, velmi nebezpečný. Informaci o domácím porodu potvrdila mluvčí záchranářů s tím, že miminko nebylo možné zachránit.

Sanitka
aktualizováno 31.08.
překotný porod

Drama na D5: Na odpočívadle se v autě narodil chlapeček

Malé drama se šťastným koncem za sebou mají středočeští záchranáři a jedna mladá rodina. Na odpočívadle dálnice D5 dnes ráno přišel při překotném porodu na svět malý chlapeček.

Porod na D11
aktualizováno 12.08.
chtěla na svět

Do porodnice už nedojeli. Holčička se narodila na dálnici!

Jednou to bude jistě vtipná historka při rodinných sešlostech, ale mladému páru o víkendu nebylo dvakrát do smíchu. Mířili do porodnice, ale už to nestačili. Mladá maminka porodila na dálnici, otec byl i porodníkem a policie řídila dopravu.