Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nikki Pegram s manželem - 3
včera 05:50
zvláštní vedlejší účinky

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.

Manželka napadla milenku svého manžela
16.06.
drsná pomsta

Podvedená žena připravila pálivou odplatu. Odnesla to milenka

Ve Vietnamu se nevěra neodpouští. O tom ví své kosmetička Giang (30), kterou si našla manželka muže, se kterým se mladá dívka scházela, a po svém si to s milenkou vyřídila.

Nevěra
aktualizováno 21.03.
VÍKEND

NEVĚRA: Víme, co nás táhne do cizí postele! Jen sex to není

Téměř polovina zadaných Čechů přiznává nevěru. V Česku kvůli ní dokonce padla vláda. Zajímalo nás, proč jsou lidé nevěrní a jak se s nevěrou vyrovnat.

Prásk.tv píše:

Corrina Foss - 1
čtěte o tématu nevěra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Nevěra
aktualizováno 17.03.

VÍKEND: Nevěra

S nevěrou má zkušenost většina Čechů. Je to strašák, který má každý v hlavě. Otázka podvádí mě, je jednou z nejčastějších, které si ve vztahu klademe. Když se nevěra provalí, dokáže zničit všechno a za sebou nechá spálenou zemi bez štěstí a lásky. Není proto divu, že byznys okolo ní jen kvete. Paradoxně ale nejde jen o firmy, které se zabývají odhalováním nevěry. Jsou i i takové, které ji maji skrýt. Holt za peníze si jde dnes koupit opravdu všechno i dokonalé aliby. Více už v reportáži Báry Divišové.

Donald Trump a Stormy Daniels a Melania Trump
31.01.
manželská krize

Trumpovi jsou před rozvodem, tvrdí média! Fotka mluví za vše

Zatímco její manžel Donald Trump bilancoval na pódiu první rok svého prezidentského mandátu, Melania si dávala záležet na tom, aby rozdávala úsměvy na všechny strany. Měla k tomu pádný důvod – její manželství se totiž dostalo pod drobnohled bulvárních novinářů.

Melania Trump - 7
27.01.
Trump a nevěra

Naštvaná Melania Trump odešla z Bílého domu. Kvůli pornohvězdě

První dáma Melania Trump (47) se po propuknutí nevěry svého manžela rozhodla, že ho na další pracovní cestu doprovázet nebude. Sbalila sI kufry a na víkend odcestovala do West Palm Beach, kde si vytvořila vlastní program.

Charlotte a Jack
26.01.
Špatný adresát

Kráska se omylem přiznala příteli k nevěře. Našli ji oběšenou

Šarlota (17) omylem poslala přes sociální síť svému příteli zprávu, že se vyspala s jiným. Krátce nato ji našli mrtvou.

Jakub Voráček a jeho Nicole
aktualizováno 10.01.
vztah nevydržel

Voráček odešel od ženy a dítěte, bydlí sám v centru Philadelphie

Hokejista Jakub Voráček odešel od přítelkyně Nicole a svého syna. Aktuálně nejlepší nahrávač zámořské NHL se odstěhoval do centra Philadelphie, Nicole s dítětem zůstaly v domě na předměstí.

Porod
10.11.
Místo štěstí trapas

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

Letadlo společnosti Qatar Airways
08.11.
Žárlivá scéna

Žena zjistila, že ji manžel podvádí. Letadlo muselo nouzově přistát

Kvůli žárlivé scéně muselo v neděli ráno neplánovaně přistát v indickém městě Čennaí letadlo společnosti Qatar Airways letící do indonéského Bali. Když se totiž jedna z cestujících za letu dozvěděla, že ji její manžel podvádí, ztropila takovou scénu, že se piloti raději rozhodli celou rodinu vysadit.