Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozkrok
05.02.
Jak ji tohle napadlo?

Žena přišla muži na nevěru. S jeho penisem provedla něco děsivého

Hroznou pomstu nevěrnému manželovi si vymyslela žena z Indie. Nejenže svému partnerovi kvůli vztahu se služkou uřízla přirození, jeho penis dokonce uvařila spolu s nudlemi! Svým kulinářským výtvorem se navíc pochlubila na sociálních sítích.

Napadený Alex
03.02.
Útok mečem

Žena mu objevila profil na seznamce, vzala meč a sekala

Jednatřicetiletá Emily Javierová z Washingtonu se pokusila zabít svého partnera Alexe Lovella (30) samurajským mečem potom, co objevila v jeho mobilním telefonu známou seznamovací aplikaci Tinder.

Strážníci městské policie
11.12.
odhalená nevěra

Muže vyděsilo světlo v chatce. Na strážníky uvnitř čekal šok!

Světlo v jedné z chatek zburcovalo obyvatele zahrádkářské kolonie v Přerově. Mysleli si, že sem někdo přišel loupit. Strážníci se nestačili divit, koho uvnitř našli!

Prásk.tv píše:

Jan Saudek - 1
čtěte o tématu nevěra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Střelba v Mrákově na Domažlicku
aktualizováno 13.10.
přestřelka na Domažlicku

Hádka mužů o ženu skončila střelbou! Sousedé se kryli za auty

Policie na západě Čech vyšetřuje noční přestřelku. Podle svědků mělo jít o vyřizování účtů při mezi dvěma muži, kteří se hádali o ženu. Naštěstí zraněného zasáhl jen gumový projektil.

Mapy odhalily nevěru - 3
13.10.
Peru

Mapy Google odhalily nevěrnici! Místo cesty se plánoval rozvod

Muž se rozvedl s ženou poté, co prostřednictvím služby Street View, která si umožňuje prohlédnout místa na mapě díky nafoceným snímkům, uviděl svou drahou polovičku, jak víská vlasy jinému muži.

Tomáš Klus se přiznal k nevěře
aktualizováno 09.10.
Přiznání na instagramu

Sluníčkový Klus kolem sebe šířil až moc lásky: Manželku podváděl!

Umělec, který podle svých slov rád pátrá po tajích duše, zřejmě zapátral i mimo svoji manželskou loži. "Prakticky od školky jsem konstantně podváděl všechny přítelkyně, včetně své ženy," přiznal se umělec na instagramu.

Rozkrok
04.08.
Nepříjemná noc

Muž zjistil, že mu je manželka nevěrná. A ještě mu ukousla penis

Na náboženský festival se své obci hned tak nezapomene pětapadesátiletý indický farmář Senthamarai. Při náboženském obřadu se jeho žena Jayanthi vzdálila s tím, že si potřebuje odskočit. Když se nevracela celou hodinu, šel jí manžel hledat. Načapal ji s milencem. Žena mu navíc při roztržce ukousla penis.

sex
aktualizováno 30.07.
Jak to mohl udělat?

Manželka zjistila, že ji muž (26) podvádí. Milence bylo 72 let

Velký šok čekal nejen na čtyřiadvacetiletou Lyndsey z britského Birminghamu, ale i na detektivy agentury Carter Harris Group, které si Lyndsey najala, když měla podezření, že jí její manžel podvádí. Detektivové skutečně nevěru odhalili, nechtěli ale věřit tomu, kdo je milenkou záletného manžela. Ženě, s níž se scházel v hotelu, bylo 72 let.

Nevěra
26.06.
veliké rozdíly

Kdy vám hrozí nevěra? Vědci znají nejčastější důvody u mužů i žen

Že ani manželství není zárukou věrnosti, by mohly povídat tisíce rozvedených párů. Nevěra chtě nechtě patří k životu. Proč nejčastěji podvádí muži a jaký důvod mají ženy?

Nikki Pegram s manželem - 3
17.06.
zvláštní vedlejší účinky

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.