Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod
10.11.
Místo štěstí trapas

Žena chtěla zakrýt nevěru, rodila dřív. Na jednu věc ale nemyslela

Lékaři jsou často svědky nepříjemných překvapení. Výjimkou nejsou ani porodníci, kteří se musejí vypořádat s vystresovanými matkami i zoufalými otci. To, co zažil pár z amerického Tennessee, ale šokovalo i zkušenou gynekoložku.

Letadlo společnosti Qatar Airways
08.11.
Žárlivá scéna

Žena zjistila, že ji manžel podvádí. Letadlo muselo nouzově přistát

Kvůli žárlivé scéně muselo v neděli ráno neplánovaně přistát v indickém městě Čennaí letadlo společnosti Qatar Airways letící do indonéského Bali. Když se totiž jedna z cestujících za letu dozvěděla, že ji její manžel podvádí, ztropila takovou scénu, že se piloti raději rozhodli celou rodinu vysadit.

Zděšení, žena ve svém bytě našla zloděje
04.11.
ďábelský plán

Žena se chtěla zbavit manžela, nechtěně vyhladila čtvrtku vesnice

Aby mohla být se svým milencem, rozhodla se zabít svého manžela. Nešťastnou náhodou ale mladá Pákistánka připravila o život 17 lidí. Dalších deset vesničanů skončilo v nemocnici s vážnými zdravotními problémy.

Prásk.tv píše:

Žena poslala manželovi fotku
čtěte o tématu nevěra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

TIP NA VÁNOČNÍ DÁREK PRO NÁROČNÉ

Vánoce se blíží a vy ještě nemáte dárek? Darujte wellnes pobyt. Ale vybírejte pečlivě.

Milenci
30.10.
Rozchod není nutný

"Nevěra je zdravá," tvrdí expertka! Prý zlepšuje vztah a posiluje pouto

Nevěra nemusí být vždy špatná. Podle psycholožky a odbornice na vztahy může být podvádění zdravé. A hlavně - nemusí vždy znamenat rozvod, naopak často pouto mezi manželi posílí.

Melissa Meeks, Jeremy Meeks
21.10.
nejhezčí vězeň světa

Manželka nejkrásnějšího vězně provokuje! Takhle se vypracovala

Jeremy Meeks se proslavil jako nejkrásnější vězeň světa a už během pobytu ve vězení dostával nabídky od modelingových agentur. Když opustil vězení, začal spolupracovat se světovými návrháři a stal se z něj milionář. S narůstající slávou však přišla i touha rozšířit si obzory na poli milostného života a Jeremy byl paparazzi přistižen, jak podvádí svou ženu Melissu. Ta se stala neméně sledovanou celebritou a nedávno prozradila, jak se jí žije bez Jeremyho a jak změnila svoje tělo. Včetně chirurgického zúžení vaginy.

Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou
08.10.
královské vztahy

Camilla si začala s Charlesem kvůli pomstě, tvrdí spisovatelka

Známá autorka životopisů královské rodiny Penny Junorová napsala další knihu. Tentokrát se zaměřila na minulost Charlese a jeho manželky Camilly. Podle spisovatelky by se královský pár nikdy nedal dohromady, pokud by se Camilla nechtěla pomstít svému prvnímu manželovi.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 11
04.10.
Jana promluvila

Drsná dohra Výměny: Tom má 8 žen, v posteli to neumí, říká jeho ex

Ačkoli už od Výměny s Janou a jejími hady uběhlo několik týdnů, na povrch se teď začínají dostávat hodně pikantní detaily z natáčení. Nejenže se ukázalo, že Jana s Tomášem měla sex už během natáčení, ale z Tomáše se vyklubal pořádný zvrhlík - alespoň podle Jany a bývalé Tomášovy přítelkyně Sabiny.

Výměna manželek
03.10.
sex v náhradní rodině

Jana z Výměny promluvila: S Tomášem spali už během natáčení

Na milovnici hadů Janu z Výměny manželek jen tak někdo nezapomene. Během osmi očí způsobila pěkný poprask, když přišla opilá, seřvala druhou manželku a nakonec zfackovala přítele. Jak se ale teď ukazuje, deset dní v náhradní rodině si náramně užila.

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 1
aktualizováno 02.10.
premiérový díl

Drsná Výměna manželek: Petra nevěrného manžela škrtila páskem

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak se dokáže Petra přizpůsobit stejně temperamentnímu náhradnímu manželovi Jakubovi a zda zvládne Eva údajně zlobivé děti a vznětlivého manžela.

Výměna manželek: Pět dětí a nevěra! - 17
20.09.
jak žijí dnes

Kristýna z Výměny o nevěrném muži: Vídáme se už jen o víkendu

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste viděli, jak si poradila Kristýna v rodině s pěti dětmi. Vydržel po natáčení vztah mladé maminky a jejího nevěrného manžela?