Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rozkrok
04.08.
Nepříjemná noc

Muž zjistil, že mu je manželka nevěrná. A ještě mu ukousla penis

Na náboženský festival se své obci hned tak nezapomene pětapadesátiletý indický farmář Senthamarai. Při náboženském obřadu se jeho žena Jayanthi vzdálila s tím, že si potřebuje odskočit. Když se nevracela celou hodinu, šel jí manžel hledat. Načapal ji s milencem. Žena mu navíc při roztržce ukousla penis.

sex
aktualizováno 30.07.
Jak to mohl udělat?

Manželka zjistila, že ji muž (26) podvádí. Milence bylo 72 let

Velký šok čekal nejen na čtyřiadvacetiletou Lyndsey z britského Birminghamu, ale i na detektivy agentury Carter Harris Group, které si Lyndsey najala, když měla podezření, že jí její manžel podvádí. Detektivové skutečně nevěru odhalili, nechtěli ale věřit tomu, kdo je milenkou záletného manžela. Ženě, s níž se scházel v hotelu, bylo 72 let.

Nevěra
26.06.
veliké rozdíly

Kdy vám hrozí nevěra? Vědci znají nejčastější důvody u mužů i žen

Že ani manželství není zárukou věrnosti, by mohly povídat tisíce rozvedených párů. Nevěra chtě nechtě patří k životu. Proč nejčastěji podvádí muži a jaký důvod mají ženy?

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
čtěte o tématu nevěra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená plná zábavy!

Dovolená u moře nemusí znamenat jen slunění na pláži, ale také sportovní aktivity, soutěže, a hlavně spoustu zábavy!

Nikki Pegram s manželem - 3
17.06.
zvláštní vedlejší účinky

Úraz hlavy způsobil ženě závislost na sexu. Hlavně s cizími muži

Nikki Pegramová (31) si přivodila úraz hlavy. Od té doby je závislá na sexu a to převážně s cizími muži. Partner to Nikki toleruje a tvrdí, že mu to nevadí.

Manželka napadla milenku svého manžela
16.06.
drsná pomsta

Podvedená žena připravila pálivou odplatu. Odnesla to milenka

Ve Vietnamu se nevěra neodpouští. O tom ví své kosmetička Giang (30), kterou si našla manželka muže, se kterým se mladá dívka scházela, a po svém si to s milenkou vyřídila.

Nevěra
aktualizováno 21.03.
VÍKEND

NEVĚRA: Víme, co nás táhne do cizí postele! Jen sex to není

Téměř polovina zadaných Čechů přiznává nevěru. V Česku kvůli ní dokonce padla vláda. Zajímalo nás, proč jsou lidé nevěrní a jak se s nevěrou vyrovnat.

Nevěra
aktualizováno 17.03.

VÍKEND: Nevěra

S nevěrou má zkušenost většina Čechů. Je to strašák, který má každý v hlavě. Otázka podvádí mě, je jednou z nejčastějších, které si ve vztahu klademe. Když se nevěra provalí, dokáže zničit všechno a za sebou nechá spálenou zemi bez štěstí a lásky. Není proto divu, že byznys okolo ní jen kvete. Paradoxně ale nejde jen o firmy, které se zabývají odhalováním nevěry. Jsou i i takové, které ji maji skrýt. Holt za peníze si jde dnes koupit opravdu všechno i dokonalé aliby. Více už v reportáži Báry Divišové.

Donald Trump a Stormy Daniels a Melania Trump
31.01.
manželská krize

Trumpovi jsou před rozvodem, tvrdí média! Fotka mluví za vše

Zatímco její manžel Donald Trump bilancoval na pódiu první rok svého prezidentského mandátu, Melania si dávala záležet na tom, aby rozdávala úsměvy na všechny strany. Měla k tomu pádný důvod – její manželství se totiž dostalo pod drobnohled bulvárních novinářů.

Melania Trump - 7
27.01.
Trump a nevěra

Naštvaná Melania Trump odešla z Bílého domu. Kvůli pornohvězdě

První dáma Melania Trump (47) se po propuknutí nevěry svého manžela rozhodla, že ho na další pracovní cestu doprovázet nebude. Sbalila sI kufry a na víkend odcestovala do West Palm Beach, kde si vytvořila vlastní program.

Charlotte a Jack
26.01.
Špatný adresát

Kráska se omylem přiznala příteli k nevěře. Našli ji oběšenou

Šarlota (17) omylem poslala přes sociální síť svému příteli zprávu, že se vyspala s jiným. Krátce nato ji našli mrtvou.