Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou
08.10.
královské vztahy

Camilla si začala s Charlesem kvůli pomstě, tvrdí spisovatelka

Známá autorka životopisů královské rodiny Penny Junorová napsala další knihu. Tentokrát se zaměřila na minulost Charlese a jeho manželky Camilly. Podle spisovatelky by se královský pár nikdy nedal dohromady, pokud by se Camilla nechtěla pomstít svému prvnímu manželovi.

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 11
04.10.
Jana promluvila

Drsná dohra Výměny: Tom má 8 žen, v posteli to neumí, říká jeho ex

Ačkoli už od Výměny s Janou a jejími hady uběhlo několik týdnů, na povrch se teď začínají dostávat hodně pikantní detaily z natáčení. Nejenže se ukázalo, že Jana s Tomášem měla sex už během natáčení, ale z Tomáše se vyklubal pořádný zvrhlík - alespoň podle Jany a bývalé Tomášovy přítelkyně Sabiny.

Výměna manželek
03.10.
sex v náhradní rodině

Jana z Výměny promluvila: S Tomášem spali už během natáčení

Na milovnici hadů Janu z Výměny manželek jen tak někdo nezapomene. Během osmi očí způsobila pěkný poprask, když přišla opilá, seřvala druhou manželku a nakonec zfackovala přítele. Jak se ale teď ukazuje, deset dní v náhradní rodině si náramně užila.

Prásk.tv píše:

Dáda Patrasová jde proti Lucii Gelemové
čtěte o tématu nevěra na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Výměna manželek: Nevěra, agrese a škrcení páskem! - 1
aktualizováno 02.10.
premiérový díl

Drsná Výměna manželek: Petra nevěrného manžela škrtila páskem

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak se dokáže Petra přizpůsobit stejně temperamentnímu náhradnímu manželovi Jakubovi a zda zvládne Eva údajně zlobivé děti a vznětlivého manžela.

Výměna manželek: Pět dětí a nevěra! - 17
20.09.
jak žijí dnes

Kristýna z Výměny o nevěrném muži: Vídáme se už jen o víkendu

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát jste viděli, jak si poradila Kristýna v rodině s pěti dětmi. Vydržel po natáčení vztah mladé maminky a jejího nevěrného manžela?

Výměna manželek: Pět dětí a nevěra! - 11
aktualizováno 18.09.
výměna manželek

To je hulvát! Žena byla těhotná, tak si Lukáš začal s její kamarádkou

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak si poradí Kristýna v rodině s pěti malými dětmi, kde se navíc nedostává peněz. Pomůže Tereze pobyt v jiné rodině, aby společně s přítelem oživila jejich vztah?

Nevěra
aktualizováno 31.08.
šokující statistiky kde je hranice?

Sex na jednu noc nebo líbání? To není nevěra, tvrdí Češi! ANKETA

Nevěru přiznává třetina Čechů, hranici má ale každý úplně jinde. Zatímco někteří považují za podvádění i držení se za ruce, sex na jednu noc nevnímá jako nevěru 15 procent dotázaných Čechů!

Jiří Paroubek, Petra Paroubková
aktualizováno 11.08.
poprvé prozradil

Paroubek prolomil mlčení: Petru viní z nevěry, má novou partnerku!

Bývalý premiér Jiří Paroubek přiznal, že má problém vyrovnat se s odchodem své druhé manželky Petry. Tvrdí, že na ni stále myslí, nedokáže ale své ženě odpustit nevěru, ze které ji viní. Společnost mu nyní dělá brunetka a jak naznačil, je pro něj víc než kamarádka.

Nevěra
aktualizováno 07.08.
anketa manželská nevěra

Drsné odhalení: Tak dlouho trvá, než jeden z manželů podvede!

Ačkoli si partneři před vstupem do manželství slibují věrnost, ne všichni opravdu tento slib dodrží. Většina nevěrníků přiznala, že poprvé zhřešila do čtyř let.

Manžel napadené ženy znetvořená vroucí vodou
aktualizováno 14.07.
lituje toho

"Byl to zkrat, mrzí mě to!": Muž opařil Markétu, teď jí posílá VZKAZ

Policie ho obvinila z těžkého ublížení na zdraví, manžel opařené Markéty nyní všeho lituje. Tvrdí, že jednal v afektu a že šlo o nejhorší věc, co kdy udělal. Markéta se poté, co na ni Roman chrstnul horkou vodu, manžela bojí a návrat domů rozhodně neplánuje.