Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Londýnská policie vyšetřuje
aktualizováno 13.03.
politický azyl

Ruského vyhnance Gluškova našli mrtvého v domě v Londýně

V Británii byl nalezen mrtvý přítel ruského miliardáře a ostrého kritika Kremlu Borise Berezovského Nikolaj Gluškov. Napsal to dnes britský deník The Guardian. Berezovskij záhadně zemřel už před pěti lety. Případu Gluškovovy smrti se ujali detektivové protiteroristické brigády, a to z preventivních důvodů právě kvůli jeho minulosti a okolí, upozornila londýnská metropolitní policie.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
30.01.
putinův seznam

USA zveřejnily seznam lidí s úzkou vazbou na Putina. Sankce neuvalí

Americké ministerstvo financí v pondělí zveřejnilo seznam desítek ruských oligarchů a 114 politiků s úzkými vztahy na ruského prezidenta Vladimira Putina. Americká administrativa proti nim ale nové sankce neuvalí.

Oksana Berčenko přežila nehodu v Charkově
aktualizováno 22.11.
nehoda na Ukrajině

Přežila jízdu smrti dcery oligarchy. Po probuzení z kómatu zažila šok!

Oksana (27) přežila tragickou nehodu, při které Aljona Zajceva usmrtila šest lidí. Po probuzení z kómatu zjistila, že její manžel a sestra už takové štěstí neměli. Zdrcená pozůstalá promluvila o svém zármutku a obavách, aby si dcera milionáře nezajistila úplatky svobodu.

Prásk.tv píše:

Rich Kids - 1
čtěte o tématu oligarcha na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.