Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 23.04.
Vážná srážka

Nehoda na šest hodin zcela uzavřela D1 směrem na Prahu

Vážná nehoda tří nákladních aut v pondělí dopoledne přerušila provoz na dálnici D1 na Vysočině ve směru na Prahu. Dálnice byla šest hodin zcela neprůjezdná, policisté proto odkláněli dopravu u exitu Měřín.

Dívku (9) srazilo auto
11.04.
Tragédie u Jihlavy

Dívka (9) spěchala do školy, na přechodu ji smetlo auto!

V Dobroníně na Jihlavsku se ráno stala vážná nehoda - na přechodu pro chodce tam auto srazilo malou dívku, kterou pak záchranáři převezli s vážnými zraněními do nemocnice.

Dukovany
aktualizováno 11.04.
Neplánovaná odstávka

Elektrárna v Dukovanech odstaví jeden blok, potrubí čeká kontrola

Jaderná elektrárna Dukovany ve čtvrtek neplánovaně odstaví čtvrtý výrobní blok kvůli podrobné kontrole potrubí v sekundární nejaderné části. ČTK to dnes řekl mluvčí elektrárny Jiří Bezděk.

Prásk.tv píše:

Marta Ondráčková
čtěte o tématu Kraj Vysočina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Oprava dálnice D1 - ilustrační foto
07.04.
chaos na silnicích

POZOR: Provoz na D1 se zastaví, dálnici čeká úplná uzavírka

Na dálnici D1 se ze soboty na neděli chystá velká uzavírka mezi 90. a 112. kilometrem kvůli demolici dvou nevyhovujících nadjezdů. Provoz bude uzavřen v obou směrech. Řidiči se tak musí připravit na dlouhou objížďku přes Havlíčkův Brod.

Liška
27.03.
nebezpečná nemoc

Na Jihlavsku řádí psinka! Psy očkujte nebo nepouštějte ven

Na Jihlavsku se objevilo ohnisko psinky, tedy nebezpečné nakažlivé nemoci zvířat, kterou roznášejí lišky. Ohroženi jsou hlavně psi a nákaza pro ně většinou končí smrtí. Odborníci varují majitele psů v okolí Jihlavy, aby je nechali očkovat, nebo raději vůbec nepouštěli ven

Policejní kontrola
25.03.
Nepoučitelný

Zákaz řízení ještě 8 let a alkohol. Policisté muže chytili hned dvakrát

Dobrý den si dělá ze zákonů osmadvacetiletý muž, kterého policisté na Žďársku chytili opilého za volantem dvakrát v rozmezí dvou hodin. A jako kdyby to nestačilo, výtečník má zákaz řízení až do roku 2026.

Vodní nádrž
23.03.
vyšetřování policie

Hrůzný nález na Jihlavsku: Z vodní nádrže vytáhli mrtvolu muže

Strašlivý nález čekal na obyvatele obce Velký Beranov v kraji Vysočina. V časných ranních hodinách v tamní vodní nádrži našli tělo muže. Tomu už bohužel nebylo pomoci. Policie nyní prošetřuje, jak se muž do nádrže dostal a příčinu jeho smrti.

Zátah policie na kamioňáky
aktualizováno 21.03.
Rozdávali pokuty

Stojí, kde nemají. Policie trestala kamioňáky, ti se zlobí!

Dálniční policisté na Vysočině rozjeli ještě v noci rozsáhlou kontrolní akci, při které na odstavných parkovištích kolem dálnice D1 odchytávali, pokutovali a také vykazovali desítky špatně parkujících šoférů kamionů.

Nehoda sexuologa Weisse
21.03.
Smrtelná nehoda

Soud sexuologa Weisse za nehodu nepotrestal, případ vrátil "na start"

Za tragickou nehodu, při které zemřeli dva lidé, zatím známý český sexuolog Petr Weiss potrestán nebude. Odvolací soud v Táboře mu zrušil podmíněný trest i dvouletý zákaz řízení, které mu dříve vyměřil okresní soud v Pelhřimově.

Hromadná nehoda na D1
aktualizováno 21.03.
Dopravní komplikace

V zúženém úseku D1 u Jihlavy se srazilo šest aut, tvořily se kolony

Je to sotva pár dní, co se na několik úseků dálnice D1 po zimní přestávce vrátili dělníci, aby mohli nejstarší české dálnici nový "kabátek". Už to řidičům komplikuje cestu. Ve středu odpoledne se navíc v zúženém úseku stala hromadná nehoda.