Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 22.06.
5. den soudu

Vražda v Doubici: Před soudem zazněla výpověď přeživší dívky

Už pátý den projednává Krajský soud v Ústí nad Labem případ muže, který podle obžaloby loni v září v Doubici na Děčínsku zavraždil 14letou dívku. Její o dva roky starší kamarádka, která byla mužova přítelkyně, přežila jen zázrakem.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 21.06.
hodinové mučení

Znalci k vraždě v Doubici: Martin ví, jak to bylo, u soudu se jen baví!

Soud s Martinem Ch. obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou dívek v Doubici na Děčínsku dnes pokračuje výslechy znalců. Muž tvrdí, že nikoho zabít nechtěl, přiznal ale zvláštní sexuální choutky. Mimo jiné i svou zálibu ve svazování.

Soud vraždy a pokusu o vraždu v Doubici
aktualizováno 20.06.
třetí den soudu

Po teroru v Doubici se dívka (16) zhroutila! Pokusila se zabít

Třetím dnem pokračuje u ústeckého soudu jednání s Martinem Ch. obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou dívek (16 a †14) v Doubici na Děčínsku. V úterý u soudu vypovídali první svědci. Ti mimo jiné popsali podivné sexuální praktiky, které muž preferoval.

Prásk.tv píše:

Nemoc Karla Gotta
čtěte o tématu Doubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 19.06.
hodiny mučení

Vražda v Doubici znovu u soudu: Otřesné detaily sexuálních praktik

Druhým dnem pokračuje v Ústí nad Labem soud s mužem obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou nezletilých dívek v Doubici na Děčínsku. V pondělí před soudem vypovídal sám obžalovaný, dnes dostanou slovo svědci obžaloby.

Soud vraždy a pokusu o vraždu v Doubici
aktualizováno 18.06.
brutální vražda v doubici

Dívka nepřežila hodiny mučení. Byl to náš plán, viní muž přítelkyni

Soud s Martinem Ch., který je obžalován z vraždy a pokusu o vraždu dvou nezletilých dívek v Doubici na Děčínsku, začal v pondělí ráno v Ústí nad Labem. 14letou dívku měl udusit provazem, podobně týral také svou 16letou přítelkyni. Hrozí mu až doživotí.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 15.06.
vražda v doubici brutální smrt

Dívka (14) hodiny snášela škrcení i paralyzér! Martinovi hrozí doživotí

Až výjimečný trest (tedy doživotí) hrozí muži obžalovanému z vraždy dívky (14) a pokusu o vraždu její o dva roky starší kamarádky v Doubici na Děčínsku. Stalo se to loni v září a už v pondělí se případem začne zabývat Krajský soud v Ústí nad Labem.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 20.04.
hrozí výjimečný trest

Strašlivá vražda čtrnáctileté dívky: Byl obžalován bývalý novinář

V rámci tragického případu smrti čtrnáctileté dívky v Doubici na Děčínsku a pokus o vraždu její kamarádky, která strašlivé řádění přežila, státní zástupce podal obžalobu. Martinu Chloubovi hrozí v případě odsouzení 15 až 20 let ve vězením, případně také výjimečný trest.

2111148
02.03.

Bulvární show PRÁSK 1. 3. 2018

Vydali jsme se po stopách romantické pohádky Orlanda Blooma a jeho staro-nové lásky Katy Perry. Vyzpovídali jsme také jejich fanoušky, kteří před bytem pravidelně čekají. Prozradíme, proč doufají, že se s nimi potkají.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 24.02.
Smrt školačky

Vražda v Doubici: Podezřelého obvinili i ze šíření dětského porna!

Vyšetřovatelé rozšířili trestní stíhání 36letého muže z Doubice na Děčínsku, který měl na podzim zavraždit 14letou dívku a pokusit se také o vraždu její kamarádky. Kromě vraždy a pokusu o vraždu je teď nově stíhaný také za šíření dětské pornografie. Skončil ve vazbě a hrozí mu doživotní trest.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 30.01.
Rekonstrukce vraždy

Otřesná vražda v Doubici! Útočník dívky škrtil provazem pět hodin

Vyšetřování vraždy čtrnáctileté školačky v Doubici na Děčínsku se chýlí ke konci. Deník MF Dnes zveřejnil v úterním vydání podrobnosti, jak podle vyšetřovatelů otřesný čin proběhl. Z vyšetřování vyplývá, že Martin Ch. škrtil dívky provazem dlouhých pět hodin. Vraždit měl proto, aby zažil, jaké to je.