Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 26.10.
jedna přežila

Detaily z vražd v Doubici: Muž si připravil výbavu na mučení!

Martin Ch. se přiznal k vraždě Kristýny (14) a pokusu o vraždu její kamarádky Michaely (16). Tvrdil, že zabíjet nechtěl, ale na své hrůzné jednání si pořídil vybavení, například paralyzér. Rodiny svých obětí dokonce navštívil, vydával se za otce jedné z nich.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 25.10.
brutální čin

Vyšetřování vražd v Doubici: Na místo přivedli dívku, která přežila

Policisté stále vyšetřují vraždu čtrnáctileté dívky a pokus o vraždu její šestnáctileté kamarádky v Doubici na Děčínsku. Na místě činu ve středu provedli rekonstrukci tragické události. Na soud ve vazbě čeká pětatřicetiletý muž.

Chalupa Karla Gotta
21.10.
foto+video rekreační sídlo

OBRAZEM: Chalupa zpěváka Karla Gotta už je téměř hotová!

Stavba chalupy populárního zpěváka Karla Gotta obrátila severočeskou obec Doubice naruby. Nechtěná popularita dokonce dovedla několikanásobného slavíka k rozhodnutí chalupu prodat. Tento plán je však, zdá se, zažehnaný a na stavbě překrásné roubenky se již finišuje.

Prásk.tv píše:

Chata Karla Gotta
čtěte o tématu Doubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Zavražděná v Doubici
aktualizováno 25.10.
hrůzný čin

Dvojnásobná vražda školaček. Doubice se vzpamatovává ze šoku

Obcí Doubice na Děčínsku otřásla vražda Kristýnky (14) a pokus o vraždu její kamarádky Míši (16). Podle starosty vesničky "situace jen tak neodezní." Zesnulou oplakávají její kamarádi na sociálních sítích.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
30.09.
soudní proces

Slámová o muži, který měl zabít školačku (†14): Plánoval si to!

Už to bude týden, co Doubicí na Šluknovsku otřásla velká tragédie. Policie zatkla muže, který se přiznal k vraždě dívky. Další školačka jeho útok přežila. Případ kriminalisté stále vyšetřují. Zmocněnkyně pozůstalých tvrdí, že podezřelý vše dlouho plánoval.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 27.09.
Vyšetřování pokračuje

Útočník si myslel, že je mrtvá! Proto dívka (16) v Doubici přežila

Policie dosud nezná motiv víkendové vraždy a pokusu o vraždu v Doubici na Děčínsku. Při jeho objasňování spolupracuje s mužem, který je z násilných trestných činů obviněn a soud na něj uvalil vyšetřovací vazbu.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 26.09.
Otřesný čin

Soud poslal do vazby muže, který měl zavraždit školačku (14)!

Děčínský okresní soud rozhodl o uvalení vyšetřovací vazby na muže, který je podezřelý z nedělní vraždy čtrnáctileté dívky v obci Doubice. Další šestnáctiletou dívku měl velmi vážně zranit. Smrti se vyhnula nejspíš tím, že se jí podařilo utéct.

Chata Karla Gotta
aktualizováno 01.11.
nečekané rozhodnutí

Gott se zbavuje nové chalupy v Doubici! Má k tomu vážný důvod

Několikanásobný Slavík Karel Gott v úterý šokoval své příznivce prohlášením, že se rozhodl prodat svou nově postavenou roubenku v Doubici. Mistrovi vadí velká publicita, na chatě chtěl prý dožít v klidu.

Karel Gott
21.08.
slavný soused

Gottova chalupa v Doubici roste! Sousedi přiznali, proč jim to vadí

Chalupa Karla Gotta v Doubici na severu Čech roste rekordním tempem. Její stavba ale výrazně ovlivnila život místních lidí. Ačkoli se tamní obyvatelé na zpěváka moc těší, z jeho popularity mají pořádný strach.