Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavražděná v Doubici
12.10.
hrůzný čin

Dvojnásobná vražda školaček. Doubice se vzpamatovává ze šoku

Obcí Doubice na Děčínsku otřásla vražda Kristýnky (14) a pokus o vraždu její kamarádky Míši (16). Podle starosty vesničky "situace jen tak neodezní." Zesnulou oplakávají její kamarádi na sociálních sítích.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
30.09.
soudní proces

Slámová o muži, který měl zabít školačku (†14): Plánoval si to!

Už to bude týden, co Doubicí na Šluknovsku otřásla velká tragédie. Policie zatkla muže, který se přiznal k vraždě dívky. Další školačka jeho útok přežila. Případ kriminalisté stále vyšetřují. Zmocněnkyně pozůstalých tvrdí, že podezřelý vše dlouho plánoval.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 27.09.
Vyšetřování pokračuje

Útočník si myslel, že je mrtvá! Proto dívka (16) v Doubici přežila

Policie dosud nezná motiv víkendové vraždy a pokusu o vraždu v Doubici na Děčínsku. Při jeho objasňování spolupracuje s mužem, který je z násilných trestných činů obviněn a soud na něj uvalil vyšetřovací vazbu.

Prásk.tv píše:

Chata Karla Gotta
čtěte o tématu Doubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 26.09.
Otřesný čin

Soud poslal do vazby muže, který měl zavraždit školačku (14)!

Děčínský okresní soud rozhodl o uvalení vyšetřovací vazby na muže, který je podezřelý z nedělní vraždy čtrnáctileté dívky v obci Doubice. Další šestnáctiletou dívku měl velmi vážně zranit. Smrti se vyhnula nejspíš tím, že se jí podařilo utéct.

Chata Karla Gotta
aktualizováno 01.11.
nečekané rozhodnutí

Gott se zbavuje nové chalupy v Doubici! Má k tomu vážný důvod

Několikanásobný Slavík Karel Gott v úterý šokoval své příznivce prohlášením, že se rozhodl prodat svou nově postavenou roubenku v Doubici. Mistrovi vadí velká publicita, na chatě chtěl prý dožít v klidu.

Karel Gott
21.08.
slavný soused

Gottova chalupa v Doubici roste! Sousedi přiznali, proč jim to vadí

Chalupa Karla Gotta v Doubici na severu Čech roste rekordním tempem. Její stavba ale výrazně ovlivnila život místních lidí. Ačkoli se tamní obyvatelé na zpěváka moc těší, z jeho popularity mají pořádný strach.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme