Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2111148
02.03.

Bulvární show PRÁSK 1. 3. 2018

Vydali jsme se po stopách romantické pohádky Orlanda Blooma a jeho staro-nové lásky Katy Perry. Vyzpovídali jsme také jejich fanoušky, kteří před bytem pravidelně čekají. Prozradíme, proč doufají, že se s nimi potkají.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 24.02.
Smrt školačky

Vražda v Doubici: Podezřelého obvinili i ze šíření dětského porna!

Vyšetřovatelé rozšířili trestní stíhání 36letého muže z Doubice na Děčínsku, který měl na podzim zavraždit 14letou dívku a pokusit se také o vraždu její kamarádky. Kromě vraždy a pokusu o vraždu je teď nově stíhaný také za šíření dětské pornografie. Skončil ve vazbě a hrozí mu doživotní trest.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 30.01.
Rekonstrukce vraždy

Otřesná vražda v Doubici! Útočník dívky škrtil provazem pět hodin

Vyšetřování vraždy čtrnáctileté školačky v Doubici na Děčínsku se chýlí ke konci. Deník MF Dnes zveřejnil v úterním vydání podrobnosti, jak podle vyšetřovatelů otřesný čin proběhl. Z vyšetřování vyplývá, že Martin Ch. škrtil dívky provazem dlouhých pět hodin. Vraždit měl proto, aby zažil, jaké to je.

Prásk.tv píše:

Nemoc Karla Gotta
čtěte o tématu Doubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 26.10.
jedna přežila

Detaily z vražd v Doubici: Muž si připravil výbavu na mučení!

Martin Ch. se přiznal k vraždě Kristýny (14) a pokusu o vraždu její kamarádky Michaely (16). Tvrdil, že zabíjet nechtěl, ale na své hrůzné jednání si pořídil vybavení, například paralyzér. Rodiny svých obětí dokonce navštívil, vydával se za otce jedné z nich.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 25.10.
brutální čin

Vyšetřování vražd v Doubici: Na místo přivedli dívku, která přežila

Policisté stále vyšetřují vraždu čtrnáctileté dívky a pokus o vraždu její šestnáctileté kamarádky v Doubici na Děčínsku. Na místě činu ve středu provedli rekonstrukci tragické události. Na soud ve vazbě čeká pětatřicetiletý muž.

Chalupa Karla Gotta
21.10.
foto+video rekreační sídlo

OBRAZEM: Chalupa zpěváka Karla Gotta už je téměř hotová!

Stavba chalupy populárního zpěváka Karla Gotta obrátila severočeskou obec Doubice naruby. Nechtěná popularita dokonce dovedla několikanásobného slavíka k rozhodnutí chalupu prodat. Tento plán je však, zdá se, zažehnaný a na stavbě překrásné roubenky se již finišuje.

Zavražděná v Doubici
aktualizováno 25.10.
hrůzný čin

Dvojnásobná vražda školaček. Doubice se vzpamatovává ze šoku

Obcí Doubice na Děčínsku otřásla vražda Kristýnky (14) a pokus o vraždu její kamarádky Míši (16). Podle starosty vesničky "situace jen tak neodezní." Zesnulou oplakávají její kamarádi na sociálních sítích.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
30.09.
soudní proces

Slámová o muži, který měl zabít školačku (†14): Plánoval si to!

Už to bude týden, co Doubicí na Šluknovsku otřásla velká tragédie. Policie zatkla muže, který se přiznal k vraždě dívky. Další školačka jeho útok přežila. Případ kriminalisté stále vyšetřují. Zmocněnkyně pozůstalých tvrdí, že podezřelý vše dlouho plánoval.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 27.09.
Vyšetřování pokračuje

Útočník si myslel, že je mrtvá! Proto dívka (16) v Doubici přežila

Policie dosud nezná motiv víkendové vraždy a pokusu o vraždu v Doubici na Děčínsku. Při jeho objasňování spolupracuje s mužem, který je z násilných trestných činů obviněn a soud na něj uvalil vyšetřovací vazbu.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici - jednání o vazbě
aktualizováno 26.09.
Otřesný čin

Soud poslal do vazby muže, který měl zavraždit školačku (14)!

Děčínský okresní soud rozhodl o uvalení vyšetřovací vazby na muže, který je podezřelý z nedělní vraždy čtrnáctileté dívky v obci Doubice. Další šestnáctiletou dívku měl velmi vážně zranit. Smrti se vyhnula nejspíš tím, že se jí podařilo utéct.