Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vojáci se loučí s padlými kolegy - 3
aktualizováno dnes 07:24
Armáda ČR

Odveta? V Afghánistánu zranili pět českých vojáků, jednoho vážně

Ve středu odpoledne našeho času došlo k útoku na českou patrolu v Afghánistánu. Pět vojáků utrpělo zranění, jednoho z nich museli lékaři operovat. Informaci potvrdil Generální štáb armády ČR.

Výbuch a střelba ve škole na Krymu
aktualizováno včera 21:43
Mohutná exploze

Výbuch a střelba ve škole na Krymu! Žák zabil 19 lidí, pak sebe

Hromadná vražda devatenácti lidí ve škole na anektovaném Krymu vyděsila ruskou veřejnost, která podobné zprávy spojovala spíš s často kritizovanými poměry v USA.

Muž při požáru utrpěl popáleniny na 90 % těla
14.10.
Výbuch na Svitavsku

Hrozivý výbuch v domě: Popálený muž v nemocnici zemřel

Výbuch v sobotu otřásl domem v Morašicích na Svitavsku. Popáleniny téměř na celém těle utrpěl majitel, který byl zrovna v přízemí. Hasiči ho našli až ve třetí místnosti pomocí termokamery. I přes veškerou snahu lékařů muž v nemocnici zemřel.

Prásk.tv píše:

Ženě explodoval mobil v autě
čtěte o tématu exploze na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Výbuch muničního skladu na Ukrajině - 5
aktualizováno 09.10.
Mohutná exploze

Na Ukrajině vybuchl sklad munice, úřady evakuovaly 10 tisíc lidí!

Na severu Ukrajiny poblíž města Černihiv vybuchl v úterý nad ránem muniční sklad. Oblast je uzavřená, úřady z okolí evakuovaly asi deset tisíc lidí.

Výbuch auuta s poslancem - 1
03.10.
Kauza na Slovensku

Auto s poslancem vybuchlo za jízdy! Po pěti letech mají podezřelé

Slovenská protizločinecká jednotka má na kontě další úspěch. Zadržela dva podezřelé z úkladné vraždy poslance Marka Rakovského. Před více než pěti lety vybuchlo jeho auto v Žiaru nad Hronom, Rakovský v něm zahynul.

Výbuch plynu na Prostějovsku
aktualizováno 01.10.
Exploze domu v Mostkovicích

Hasič zemřel po výbuchu domu. Přispějte na rodinu i poškozené!

Po explozi domu v Mostkovicích na Prostějovsku, při které přišel o život profesionální hasič, pořádá obec spolu s Olomouckým krajem dvě sbírky - na pomoc pozůstalým a na pomoc poškozeným v okolí výbuchu. Kam můžete přispět?

V domě na Prostějovsku vybuchl plyn - 5
aktualizováno 23.09.
Exploze na Prostějovsku

Hasiči se vrátili do domu, kde jim zemřel kolega. Zjišťují, co bouchlo

Hasiči se vrátili do domu v Mostkovicích na Prostějovsku, který v sobotu poničil výbuch. Pátrají po příčině exploze, kterou nejspíše způsobil unikající plyn. V sutinách zemřel profesionální hasič.

Muslim obviněný z plánování útoku
aktualizováno 17.09.
měl chystat útok

Obviněný muslim Dominik byl dříve ministrant. Pak se vše zvrtlo

Policisté obvinili radikálního muslima původem ze Slovenska z přípravy teroristického útoku poté, co v jeho bytě v Praze zajistili chemikálie a podrobné plány na výrobu výbušnin. Mladík pobýval v Praze několik let, před třemi roky konvertoval k islámu, předtím ale žil v přísně katolické rodině.

Na Kroměřížsku vybuchly nádrže na pohonné hmoty
aktualizováno 10.09.
velká exploze

V Čepru vybuchla cisterna! Požár způsobil škodu až 70 milionů

Rozsáhlý požár zachvátil dnes odpoledne areál společnosti Čepro v Loukově na Kroměřížsku, kde firma skladuje pohonné hmoty. Vznítila se autocisterna, od ní chytily další tři, přičemž dvě z nich vybuchly. Řidič jedné z autocisteren byl středně těžce zraněn. Na místě zasahovala stovka hasičů, vyhořely tisíce litrů pohonných hmot, způsobená škoda se podle generálního ředitele Čepra odhaduje na 50 až 70 milionů korun.

Exploze plynu v Českém Těšíně
aktualizováno 04.09.
navíc čekají miminko

Výbuch domu připravil o bydlení novomanžele, lidé nabízejí pomoc

Velká vlna solidarity se zvedla po informacích o čtvrtečním výbuchu dvojdomku v Českém Těšíně. V okamžiku exploze se uvnitř, oddělen od ní jen stěnou, nacházel mladý manželský pár a naštěstí výbuch bez následků přežil. Dům je ale poškozený natolik, že bude zřejmě stržen. Lidé na sociálních sítích nabízejí páru pomoc.