Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Operace - ilustrační
03.02.
Děsivá nehoda

Chlapci (12) vybuchl telefon v nabíječce! Přišel o oko i prst

Teprve dvanáctiletého chlapce doživotně zmrzačila exploze jeho mobilního telefonu. Přístroj vybuchl při nabíjení a teenagerovi urval ukazováček na pravé ruce a také nevratně poškodil jedno oko.

Bombový útok v Kábulu
aktualizováno 28.01.
teroristický útok

K výbuchu v Kábulu se přihlásil Táliban: 95 obětí, 158 zraněných

Nejméně 95 mrtvých a 158 zraněných si vyžádal dnešní bombový útok v Kábulu, uvedly tiskové agentury s odvoláním na představitele ministerstva zdravotnictví. K akci se přihlásilo radikální islamistické hnutí Tálibán.

Portugalští hasiči
aktualizováno 14.01.
výbuch boileru

Portugalským komunitním centrem otřásl výbuch, 8 mrtvých

V noci na neděli otřásl portugalským komunitním centrem Vila Nova da Rainha ohlušující výbuch, který rozpoutal ohnivé peklo. Zemřelo nejméně osm lidí, dalších 35 lidí bylo zraněno. Podle starosty se jedná o nehodu, explodovat měl boiler.

Prásk.tv píše:

Alexander
čtěte o tématu exploze na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Výbuch v Průhonickém parku
aktualizováno 07.01.
nehoda

V Průhonickém parku vybuchl plyn ve stánku. Tři zranění

Tři zraněné si vyžádal výbuch propanbutanové láhve ve stánku u vstupu do Průhonického parku.

Výbuch plynu v bytě
aktualizováno 04.01.
exploze na jablonecku

Výbuch plynu zničil byt. Tlaková vlna rozmetala okna i dveře!

Ve Smržovce na Jablonecku zničil v noci na dnešek výbuch propanbutanové láhve část bytového domu. Jednoho muže s popáleninami museli odvézt záchranáři a další lidé byli evakuováni. V bytě byl v době exploze s nájemníkem i papoušek - ten skončil v péči tamního útulku.

Petardy
aktualizováno 03.01.
neštěstí na nový rok

Děti si hrály s petardami, chlapci z Karvinska jedna utrhla kus prstu!

Policisté prošetřují výbuch pyrotechniky v Orlové na Karvinsku, při kterém se v pondělí odpoledne zranili dva chlapci. Jednomu z dětí podle informací TN.cz explodovala v ruce petarda, hoch částečně přišel o prst a skončil v nemocnici.

Výbuch v supermarketu v ruském Petrohradu
30.12.
Spadla klec

Rusové chytili strůjce atentátu v Petrohradu. Výbuch zranil 13 lidí

Ruská tajná služba (FSB) zadržela strůjce a zároveň vykonavatele středečního atentátu v petrohradském supermarketu, při kterém bylo zraněno 13 lidí. Informují o tom dnes ruská média.

Výbuch bomby v supermarketu v Petrohradě
aktualizováno 28.12.
Panika v supermarketu

Výbuch v Petrohradu zranil 13 lidí! Jde o teroristický čin, tvrdí Putin

Rušným supermarketem v ruském Petrohradu otřásla ve středu vpodvečer exploze. Podle informací z místa bylo zraněno nejméně 13 lidí, přes pět desítek nakupujících museli záchranáři evakuovat. Ruský prezident Vladimir Putin označil výbuch za teroristický čin.

Bomba u soudu v Aténách
aktualizováno 22.12.
Nikdo nebyl zraněn

Výbuch v Aténách! Útočníci nastražili bombu u soudu

Výbuch otřásl v noci na pátek řeckou metropolí Aténami. Před budovou odvolacího soudu v centru města explodovala před půl čtvrtou ráno bomba. Ta naštěstí nikoho nezranila, poškodila ale vchod do budovy. Nastražili ji zřejmě stoupenci radikální levice, kterým vadí, že řecká vláda snížila ochranu dlužníků při exekučních dražbách nemovitostí.

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
14.12.
dva zranění chystá obvinění

Silný výbuch na univerzitě v Brně: Policie už ví, kdo za ním stojí!

Brněnská Masarykova univerzita už zná viníky výbuchu, který na rektorátu v září zničil dva vozy a způsobil milionové škody. Z chyby viní dělníky, kteří si sami omylem zapálili auto. Při explozi jen zázrakem nikdo nezemřel. Policie chystá obvinění.