Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2063396
aktualizováno 26.10.
Tragédie v Jakartě

Výbuch a požár v továrně na rachejtle: Zatím až 47 obětí

Až 47 mrtvých a desítky zraněných si vyžádaly dnešní exploze a požár v továrně na výrobu zábavní pyrotechniky na okraji indonéské metropole Jakarty. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na místní policii a hasiče.

Smrt novinářky Dauphne Galiziové
17.10.
Maltská reportérka

Novinářku zabil výbuch bomby v jejím autě! Odkrývala korupci

Známou maltskou investigativní novinářku zabila exploze bomby v jejím autě. Dlouhá léta rozkrývala korupci v zemi. Pečlivě rozebrala například takzvané Panama Papers, tedy uniklé dokumenty právnické firmy o přesunech peněz do daňových rájů.

Výbuch v Poličce - 1
07.10.
Masivní exploze

Výbuch v Poličce: Policie stále neví, proč hala explodovala

Policie stále neví, kdo, nebo co stojí za únorovým výbuchem v hale v Poličských strojírnách, ve které se rozebírala munice. Při explozi se zranilo dvacet lidí. Krajský vyšetřovatel už sice má dva znalecké posudky, ale ještě měsíc bude minimálně trvat, než se s nimi seznámí a vynese ortel.

Prásk.tv píše:

Courtney Cosper Waldon - 1
čtěte o tématu exploze na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NADBYTEK VODY V TĚLE MŮŽE ŠKODIT.

JAK SE JÍ ZBAVIT?

Výbuch a požár na Masarykově univerzitě v Brně
aktualizováno 29.09.
strašlivá exploze

VIDEO: Děsivý výbuch v brněnské univerzitě natočila kamera!

Ohromný výbuch v areálu Masarykovy univerzity v Brně, při kterém se velmi vážně zranili dva lidé, se podařilo zaznamenat hlídce městské policie. Exploze tlakové lahve zničila několik aut a poškodila vnitroblok univerzity. Pozor, záběry obsahují citlivý materiál, který může být pro někoho nevhodný.

Výbuch muničního skladu na Ukrajině - 2
aktualizováno 27.09.
Velká evakuace

Obří výbuch muničního skladu na Ukrajině, evakuovali 24 tisíc lidí

Velkou evakuaci si vyžádala exploze muničního skladu u obce Kalinivka ve Vinnycké oblasti na střední Ukrajině. Večerní oblohu rozzářila ohromná ohnivá koule, která se ze skladů ukrajinské armády vyvalila. Podle agentury Reuters byl jeden člověk zraněn.

Zesílená bezpečnostní opatření v londýnských ulicích
17.09.
Teror v Londýně

Bomba v metru mohla zničit celý vagón, útočníků mohlo být víc

Při pátečním teroristickém útoku v londýnském metru byla použita trhavina triaceton triperoxid (TATP), kterou často při sebevražedných atentátech používají islámští radikálové. Napsal to v nedělním vydání britský deník The Independent.

Výbuch v londýnském metru - 4
aktualizováno 16.09.
výbuch v metru

Policie zadržela možného útočníka z Londýna, v ulicích jsou vojáci

Britská policie v souvislosti s pátečním útokem v londýnském metru dnes zadržela osmnáctiletého mladíka. Podezřelého muže policisté objevili v přístavní zóně města Dover na jihu Anglie.

Výbuch v londýnském metru - 4
aktualizováno 15.09.
Výbuch v metru

K teroru v Londýně se hlásí ISIS, ulice zaplní policisté a vojáci

K výbuchu improvizované bomby ve stanici londýnského metra Parsons Green se v pátek večer přihlásil Islámský stát. Odpovědnost za útok teroristická organizace oznámila prostřednictvím své "tiskové agentury" Amaq.

Výbuch v metru v Londýně
aktualizováno 15.09.
Exploze v metru

Útok v londýnském metru: 22 zraněných, pachatel je na útěku

Policie a záchranáři zasahují ve stanici Parsons Green na západě Londýna. V soupravě linky District Line došlo k explozi. Podle cestujících se vagónem prohnala ohnivá koule, která pasažéry popálila v obličeji. Policie případ vyšetřuje jako teroristický útok. Pachatel je na útěku!

Explosia-továrna
aktualizováno 21.08.
Vyrábí tam i semtex

Exploze v pardubické továrně na výbušniny zranila několik lidí

Tři zraněné si vyžádal dopolední výbuch v pardubické továrně na výbušniny Explosia. Podle prvotních informací došlo k nehodě a následnému výbuchu ve výrobně střelného prachu. Zraněné zaměstnance převezli do nemocnice záchranáři.