Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mimozemšťani - ilustrační foto
19.12.
Průlom?

Ufoni existují, tvrdí hlavoun z Pentagonu. UFO sledoval léta!

Americké ministerstvo obrany poprvé v historii přiznalo, že Spojené státy mají speciální program pro studování UFO. Za pět let trvání programu shromáždil Pentagon několik záběrů neidentifikovaných letounů a bývalý šéf programu je přesvědčený, že jsou důkazem existence mimozemské civilizace.

Manažerka
27.11.
Kamery i čtení e-mailů

Češi si stěžují na sledování v práci. Firmám hrozí tučné pokuty!

Inspektoráty práce mohou od července zaměstnavatele pokutovat za šmírování na pracovišti. A kontroly, na které se inspektoři vydávají, ukazují, že stížnosti Čechů na to, že je na každém kroku sleduje kamera nebo že jim nadřízení čtou e-maily, nejsou z velké části vymyšlené.

Meteorický roj
aktualizováno 17.11.
Leonidy

Nebe nad ČR prozáří roj meteorů. Sledovat je můžete pouhým okem!

Noc z pátku na sobotu a ze soboty na neděli je výjimečná. Oblohu po celém světě včetně Česka totiž rozsvítí meteorický roj známý jako Leonidy. Nebeské divadlo není problém sledovat i pouhým okem.

Prásk.tv píše:

Muž napsal do baru - 1
čtěte o tématu sledování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Hacker
aktualizováno 16.04.
NSA mlčí

Hackeři nabourali bankovní sítě! Microsoft doporučuje aktualizace

Skupina hackerů zveřejnila v pátek dokumenty, podle kterých se Americká Národní bezpečnostní agentura (NSA) dokázala nabourat do bankovní sítě SWIFT, která slouží k mezinárodnímu bankovnímu styku. NSA měla údajně sledovat především blízkovýchodní banky kvůli transakcím teroristů. Microsoft v reakci na bezpečnostní problém doporučil uživatelům, aby aktualizovali jeho produkty a používali pouze podporované verze.

Donald Trump
aktualizováno 20.03.
jak to bylo?

FBI řekla pravdu o odposleších Donalda Trumpa před volbami

Americký Federální úřad pro vyšetřování (FBI) ani ministerstvo spravedlnosti nemají žádné důkazy, že by tehdejší prezident Barack Obama během loňské předvolební kampaně nařídil odposlechy Donalda Trumpa. Během slyšení v Kongresu to dnes řekl šéf FBI James Comey.

Sprcha
03.03.
Neunikl jim

Šmírák v Brně: Mladík si ve sprše na kolejích natáčel studentky

Nepříjemný zážitek za sebou mají studentky, které obývají vysokoškolské koleje v brněnských Žabovřeskách. Ve sprchách se je pokoušel natáčet dvacetiletý mladík. S pomocí spolužáka jej dívky zadržely a předaly policistům.

Trumpa se Zelníčkovou sledovala stb - 2
aktualizováno 01.12.
známe obsah!

Za dítě milion: StB si o Trumpovi s manželkou vedla TAJNÉ SPISY!

O Donalda Trumpa se v 70. letech minulého století zajímala komunistická StB. Jméno budoucího prezidenta bylo dáváno hlavně do souvislosti se sňatkem s lyžařkou a modelkou Ivanou Zelníčkovou. To ale není to jediné, co v tajných spisech zahlédl reportér TV Nova.

Super měsíc
aktualizováno 15.11.
superměsíc

Východ unikátního obřího Měsíce ozářil noční oblohu. GALERIE

Milovníci noční oblohy netrpělivě očekávali pondělní večer. Na obloze se totiž objevil takzvaný superměsíc. Ten je význačný tím, že byl v úplňku a právě 14. listopadu byl nejblíže od roku 1948. Kromě toho, že byl měsíc o něco větší, byl také výrazně jasnější.

Muž sleduje prohližeč Yahoo
09.10.
narušení soukromí

Máte účet u Yahoo? Tajná služba o vás možná ví víc, než si myslíte!

Americká společnost Yahoo! měla podle všeho na pokyn tajných služeb prohledávat příchozí elektronickou poštu uživatelů služby Yahoo Mail, kterou využívájí stovky milionů uživatelů. S informací přišla zpravodajská agentura Reuters.

Policejní vozy
04.07.
skrytý dohled

Policie má nejvíc "tajných" aut v historii. Pomáhají chytat řidiče

Více než kdy dříve na českých silnicích hrozí, že vás zastaví policejní hlídka v neoznačeném autě. Policie má k dispozici vůbec nejvíce rychlých aut v historii. Potkat je můžete prakticky všude. Zároveň ale policisté říkají, že chtějí, ale je řidiči viděli. A o víkendech přijdou preventivní akce.