Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Špatné hygienické návyky! - 6
aktualizováno 10.01.
Velký zvrat

Náhradní manžel mě špehoval, tvrdila Marie. Všechno je jinak!

Marie z nového dílu Výměny manželek v rozhovoru po natáčení všechny šokovala, když prohlásila, že ji náhradní manžel Dušan špehoval klíčovou dírkou při koupání. Nyní se ovšem ukázalo, že vše bylo jinak.

Messenger
06.04.
Další přiznání

Facebook špehuje i zprávy v Messengeru. Rady, jak se chránit

Největší sociální síť světa stíhá rána za ranou. Začalo to skandálem se zneužitím dat desítek milionů uživatelů pro předvolební kampaně, pokračovalo slovy o tom, že osobní údaje většiny ze dvou miliard uživatelů se mohly dostat do nesprávných rukou.

Facebook
24.08.
Velký bratr

Facebook nás špehuje, i když jsme offline! Ví o nás všechno!

Řada lidí si asi neuvědomuje, že tím, že na Facebook píší detaily ze svého soukromého a pracovního života, dávají sociální síti obrovské množství informací. Co všechno Facebook sleduje, teď sám prozradil!

Prásk.tv píše:

Kate Middleton - 1
čtěte o tématu špehování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Jihlavský šmírák Luboš Vondrák
aktualizováno 13.02.
Vyklouzl

Luboš šmíroval nahé nájemníky v koupelně: Trestu ale uniknul!

Luboš Vondrák, majitel bytu, který kamerou v koupelně natáčel své nájemníky, nebude potrestán. Původně sice dostal podmínku, ale odvolací soud ho dnes zprostil obvinění, protože chybějí důkazy. Policistům se nepodařilo najít přijímač od skryté kamery a pásky s natočenými nájemníky jako důkaz neuspěly, protože jsou několik let staré.

Jana Nagyová
15.01.
Zvrat v kauze

Svědek: Radku Nečasovou nedala sledovat Nagyová, ale manžel!

Tak tohle nečekal asi nikdo! Dosud prezentovaná verze o sledování exmanželky bývalého premiéra Petra Nečase Radky dostala hodně tvrdý zásah! Akci si totiž prý neobjednala Nečasova milenka Jana Nagyová!

Jihlavský šmírák Luboš Vondrák
aktualizováno 19.11.
chlípný pronajímatel

Špehoval nájemníky při sexu! Dostal 2,5 roku a zaplatí 130 tisíc!

Jihlavský soud znovu vynesl rozsudek nad 54ti-letým Lubošem Vondrákem, který je obžalován, že šmíroval a natáčel v koupelně bytu nájemníky při intimních hrátkách. Vondrákovi dnes soud potvrdil podmíněný dvou a půl letý trest. Navíc musí podnájemníkům zaplatit více než 100 tisícové odškodné.

Telefonování
aktualizováno 07.06.
Telefonní kauza

Špehují nás! Úřady se můžou napojit na každého, prozradil operátor

Vládní úřady v šesti nejmenovaných zemích používají síť britské společnosti Vodafone k odposlouchání a zaznamenávání hovorů jejích zákazníků. Druhý největší mobilní operátor světa oznámil, že někde jsou úřady schopny získat přímý přístup k síti, aniž by žádaly o povolení.

Kamera, krádež
02.06.
jen přestupek?!

Chlípný zootechnik šmíroval dojičky ve sprchách kamerou!

Špehování s pomocí kamery v dámských šatnách a sprchách si užíval zootechnik zemědělského družstva v Morkovicích na Kroměřížsku. Jedna z žen však kameru objevila...

Barack Obama
14.03.
Ostrá kritika

Obama na koberečku! Zuckerberg mu telefonoval kvůli špehování INTERNETU

Šéf internetové společnosti Facebook Mark Zuckerberg ve čtvrtek ostře kritizoval praktiky americké vlády při sledování internetu. Zuckerberg na své facebookové stránce uvedl, že kvůli tomu telefonoval i americkému prezidentovi Baracku Obamovi.