Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vánoční tradice
aktualizováno 24.12.
návod

Češi zapomínají na klasické vánoční tradice. Připomeňte si je

Dodržujete staré vánoční zvyky? Anketa TN.cz ukázala, že na tom nejsme moc dobře. Pojďte si ty nejkrásnější vánoční tradice našich předků připomenout.

Duch v Evanstonu
aktualizováno 27.10.
vyfotil ducha?

Záhada: Na plotě se objevil lidský stín, poblíž ale nebylo živáčka!

Zrovna kouřil, když jeho oči spatřily něco neuvěřitelného. Jen kousek od něj se na zídku posadila silueta muže. Jenže poblíž kromě pozorovatele nebylo živáčka. Chtěl mu snad duch něco sdělit?

Duch
25.08.
VIDEO Nevysvětlitelné úkazy

Záhadný stín na stěně. DŮKAZ, že duchové existují!? VIDEO

Ve Velké Británii existuje prý místo plné nadpřirozených bytostí a jevů. Návštěvníci však doposud neměli žádný hmotný důkaz o tom, že tomu tak opravdu je. Dnes už důkaz existuje.

Prásk.tv píše:

Nevinná fotografie - 1
čtěte o tématu stín na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

žaluzie Lomax
13.05.
Obchodní sdělení

Trendy ve stínění: elektrické pohony a online ovládání

Stínicí prvky jsou velmi důležitou součástí každého domu. Patří mezi ně především venkovní žaluzie, které kromě stínění zajišťují také funkci tepelněizolační, bezpečnostní a především estetickou.

Co dokáže stín? - 7
aktualizováno 07.06.
Stínová kolekce

GALERIE: Podívejte se, co všechno dokáže stín a náhoda

Stín může na první pohled prozradit více, než se může zdát. Podívejte se do galerie na fotografie, které vznikly náhodou, ale o to víc jsou zajímavější.