Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž spadl ze střechy
12.07.
Trik s okapy

Šmejdi zase útočí! Přijedou až na zahradu a oberou vás o peníze

Policie varuje před falešnými řemeslníky - naposledy se objevili na Strakonicku, kde čtyři muži nabízeli výměnu okapů. Za práci vystavili předraženou a navíc falešnou fakturu. Takových případů teď policisté evidují několik.

Lety do středomoří
27.06.
jednoduchý trik

Dopřejte si pohodlí v letadle, aniž byste připláceli za třídu

Nechcete o své místo bojovat s někým, kdo chrápe na celé kolo, a chcete si pořádně protáhnout nohy? K pohodlnému cestování stačí jeden jednoduchý trik, který může mnohdy pomoci k velmi luxusnímu místu, aniž by člověk musel utratit jmění za dražší letenku.

David Copperfield
aktualizováno 20.04.
prozrazené tajemství

Konec tajemství! Copperfield musel prozradit svůj známý trik

Známý iluzionista David Copperfield zažil to, co nechce žádný kouzelník. Musel totiž prozradit tajemství jednoho ze svých velkých triků. Nařídil mu to soud poté, co se při triku zranil jeden z účinkujících diváků a začal se s ním soudit.

Prásk.tv píše:

Meghan Markle - 1
čtěte o tématu trik na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Hubnutí
15.04.
Zkusíte to?

Jednoduchý trik pomáhá hubnout. Nejde o jídlo ani cvičení!

Diety, cvičení, změny denního režimu. Pokud se rozhodnete zhubnout, musíte často udělat drastické a hodně bolestivé změny, abyste dosáhli cíle. Přitom existuje jednoduchý trik, který vám shazování kil dokáže velmi usnadnit.

Elektronická karta
aktualizováno 16.03.
šikovná finta

Elektřina v hotelovém pokoji i bez karty? Existuje jednoduchý trik!

Už se vám stalo, že jste si nutně potřebovali nabít telefon na hotelovém pokoji, ale zároveň jste museli i s pokojovou kartou odejít pryč? Problém je vyřešen! Místo hotelové karty totiž můžete do zařízení vložit jakoukoliv jinou. Klidně průkazku na autobus, pokud se tam vejde.

Série různých žárovek
aktualizováno 15.03.
nekalé praktiky

Šmejdi mají novou taktiku, na tohle by si měli dát lidé pozor

Podle odborníků, kteří se zabývají ochranou spotřebitelů, se takzvaným šmejdům stále daří klamat zákazníky. Své praktiky totiž přizpůsobili a tradiční předváděcí akce v restauracích nahradili například nabídkami po telefonu. Lidé často naletí i kvůli tomu, že si nepřečtou pozorně smlouvy.

Muž a lahev vína
17.02.
návod uvnitř

Jak otevřít lahev vína bez vývrtky? Tenhle TIP vás dostane! VIDEO

Možná se vám to už někdy stalo. Máte lahev dobrého vína, rádi byste si s přáteli dali skleničku, ale nemáte vývrtku. Máme pro vás skvělý tip, jak lahev otevřít i bez ní. A ještě je efektní!

Herní automaty - ilustrační foto
17.12.
sehraná dvojice

Pár vykrádal výherní automaty. Jejich trik jim dlouho procházel

Policisté zadrželi muže a ženu, kteří vykrádali herní automaty. Opakovaně se vraceli na stejné místo a postupovali vždy stejně. Dopadnout se je podařilo až za tři měsíce

Muž předstíral vraždu
aktualizováno 08.11.
nájemný vrah

Aby dokázal, že ho chce žena zabít, fingoval muž vlastní smrt

Fotografie zakrváceného těla, odposlech a spolupráce s detektivy, to vše podnikl boxerský trenér Ramon Sosa z Texasu, aby dokázal, že si jeho žena na jeho likvidaci najala nájemného vraha. Udělala jednu velmi zásadní chybu, jako zabijáka si vybrala muže, se kterým se Sosa znal.

Noční můry
28.10.
dýchací metoda

Nemůžete usnout? Díky tomuto triku zaberete do jedné minuty

Stává se vám, že večer nemůžete usnout? Zíráte do tmy a počítání oveček nezabírá? Vědci z Harvardské univerzity nedají dopustit na metodu "4-7-8", díky níž byste měli usnout do jedné minuty.