Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Elektronická karta
aktualizováno 16.03.
šikovná finta

Elektřina v hotelovém pokoji i bez karty? Existuje jednoduchý trik!

Už se vám stalo, že jste si nutně potřebovali nabít telefon na hotelovém pokoji, ale zároveň jste museli i s pokojovou kartou odejít pryč? Problém je vyřešen! Místo hotelové karty totiž můžete do zařízení vložit jakoukoliv jinou. Klidně průkazku na autobus, pokud se tam vejde.

Série různých žárovek
aktualizováno 15.03.
nekalé praktiky

Šmejdi mají novou taktiku, na tohle by si měli dát lidé pozor

Podle odborníků, kteří se zabývají ochranou spotřebitelů, se takzvaným šmejdům stále daří klamat zákazníky. Své praktiky totiž přizpůsobili a tradiční předváděcí akce v restauracích nahradili například nabídkami po telefonu. Lidé často naletí i kvůli tomu, že si nepřečtou pozorně smlouvy.

Muž a lahev vína
17.02.
návod uvnitř

Jak otevřít lahev vína bez vývrtky? Tenhle TIP vás dostane! VIDEO

Možná se vám to už někdy stalo. Máte lahev dobrého vína, rádi byste si s přáteli dali skleničku, ale nemáte vývrtku. Máme pro vás skvělý tip, jak lahev otevřít i bez ní. A ještě je efektní!

Prásk.tv píše:

Muž rozpůlil dítě
čtěte o tématu trik na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Herní automaty - ilustrační foto
17.12.
sehraná dvojice

Pár vykrádal výherní automaty. Jejich trik jim dlouho procházel

Policisté zadrželi muže a ženu, kteří vykrádali herní automaty. Opakovaně se vraceli na stejné místo a postupovali vždy stejně. Dopadnout se je podařilo až za tři měsíce

Muž předstíral vraždu
aktualizováno 08.11.
nájemný vrah

Aby dokázal, že ho chce žena zabít, fingoval muž vlastní smrt

Fotografie zakrváceného těla, odposlech a spolupráce s detektivy, to vše podnikl boxerský trenér Ramon Sosa z Texasu, aby dokázal, že si jeho žena na jeho likvidaci najala nájemného vraha. Udělala jednu velmi zásadní chybu, jako zabijáka si vybrala muže, se kterým se Sosa znal.

Noční můry
28.10.
dýchací metoda

Nemůžete usnout? Díky tomuto triku zaberete do jedné minuty

Stává se vám, že večer nemůžete usnout? Zíráte do tmy a počítání oveček nezabírá? Vědci z Harvardské univerzity nedají dopustit na metodu "4-7-8", díky níž byste měli usnout do jedné minuty.

Odběr krve - 1
22.09.
Jak to udělal?

Opilému řidiči málem vyšel podlý trik: Zaměnil krev ve zkumavce!

Zdálo se, že to bude jasný případ. Slovenští policisté chytili na dálnici muže, který překročil povolenou rychlost. Dechová zkouška navíc prokázala, že je opilý. Řidič to ale zpochybnil a chtěl, aby mu odebrali krev. Právě tím začal jeho téměř dokonalý trik...

Krádež telefonu
06.07.
video policejní pátrání

Zlodějka žebrala o jídlo, snadným trikem ukradla drahý mobil

Ženě stačil jednoduchý trik k tomu, aby se obohatila o drahý mobilní telefon za osmadvacet tisíc korun. Podezřelá těsně před krádeží požadovala jídlo, čímž odvedla pozornost a v nestřežené chvíli telefon sebrala ze stolu, celý incident zaznamenaly bezpečnostní kamery.

Registrační pokladna - ilustrační foto
aktualizováno 14.03.
legálně i nelegálně

Nákup či pivo bez účtenky? Češi se naučili obcházet EET! 6 TRIKŮ

Desítky tisíc podnikatelů mají už několik měsíců povinnost evidovat své tržby. A čím déle musejí Finanční správě své tržby hlásit, tím více kliček, jak zákon obejít, vymýšlejí. Riskují ale hodně tučnou pokutu.

Trik na řidiče: Chtěl půjčit na benzín, do zástavy dal bezcenné šperky
aktualizováno 13.03.
silniční podvod

Trik na řidiče: Půjčit na benzín, do zástavy tretky. Podvodníka chytili

Policisté po roce dopadli cizince, který od jednoho řidiče v Chrudimi vylákal deset tisíc korun. Tvrdil mu, že potřebuje půjčit peníze na benzín a do zástavy mu dal místo šperků bezcenné cetky. Policisté ho podezřívali také z toho, že okradl i řidičku s dítětem.