Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě poštípané z letadla
16.10.
havěť v letadle

Dívce zakázali opustit sedadlo v letadle! Brouci ji pokousali do krve

Nepříjemný let zažila sedmiletá dívka, kterou při cestě z Vancouveru do Londýna pokousali brouci do krve. I přes informování posádky, musela dívka se svou matkou zůstat na sedadlech a čelit kousancům. Podle mluvčího aerolinií se mělo jednat o štěnice.

Smrt v letadle
13.10.
cestování letadlem

Je létání bezpečné? Experti řekli, kolik lidí umírá při nehodách!

Leteckou dopravu v rámci Evropy loni využila rekordní téměř miliarda pasažérů, opravdu ale patří létání k nejbezpečnějším způsobům cestování? Podle statistik expertů z Eurostatu - ano. V roce 2016 podle nich zemřelo na území unie při nehodách šest lidí.

Na palubě letadla zemřela holčička
aktualizováno 11.10.
tragické úmrtí

Dívka (7) upadla na palubě airbusu do kómatu. Po chvíli zemřela

Cestu v obřím Airbusu A380 společnosti Emirates na trase z Dubaje do Mnichova nepřežila sedmiletá dívka. Holčička měla vysokou horečku, její stav se však po cestě zhoršil. Upadla do kómatu, ze kterého se už neprobudila.

Prásk.tv píše:

Cestující v letadle
čtěte o tématu letadlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

VÍKEND: Náročná práce řídícího letového provozu
06.10.

VÍKEND: Náročná práce řídícího letového provozu

Ačkoli nám to tak ze země možná nepřipadá, na českém nebi je pořádně rušno. Jen minulý rok nám nad hlavami prolétlo více než 800 tisíc letadel, to je přes 2000 denně.

Letadla ČSA
aktualizováno 06.10.
Velká fúze

Travel Service ovládne ČSA. Koupí podíl českého státu i Korejců

Letecká společnost Travel Service kupuje podíly aerolinií Korean Air a státního podniku Prisko ve svém největším konkurentovi, Českých aerolinií. Travel Service již v ČSA vlastnil minoritní podíl. Po dokončení akvizice bude vlastnit 98 % ČSA.

Letadlo Travel Service
aktualizováno 04.10.
Špatné počasí

Šílený let na dovolenou: Přistáli na třech jiných ostrovech. VIDEO

Zážitek, na který hned tak nezapomenou, prožili cestující, kteří letěli z Prahy na portugalský ostrov Madeira. Kvůli špatnému počasí letadlo nemohlo na ostrově přistát. Místo v pondělí odpoledne přistáli na Madeiře ve středu ráno a poté, co navštívili tři další ostrovy a kolem Madeiry udělali 33 okruhů.

Obřímu Airbusu se nad Atlantikem poškodil motor!
aktualizováno 01.10.
Nouzové přistání

Panika na palubě: Obřímu Airbusu se nad Atlantikem poškodil motor!

Letadlo společnosti Air France muselo v sobotu nouzově přistát v Kanadě. Nad Atlantikem se mu poškodil jeden z motorů. Nikdo z cestujících nebyl zraněn.

Antonov An-12
aktualizováno 30.09.
letecké neštěstí

V Kongu havaroval armádní letoun, nikdo nepřežil

V konžské metropoli Kinshase dnes havaroval armádní letoun; podle dostupných informací neštěstí nikdo nepřežil. Počet cestujících byl nejasný,

Pád malého letadla u České Lípy - 2
aktualizováno 26.09.
Letecká nehoda

U České Lípy se zřítilo malé letadlo, dva lidé pád nepřežili

U obce Noviny pod Ralskem na Českolipsku se v úterý před osmou hodinou ráno zřítilo malé letadlo. Cessna po nárazu do země začala hořet. Podle aktuálních informací jsou na místě nejméně dva mrtví.

Tragická letecká nehoda u Prievidzi - 5
16.09.
Nehoda na Slovensku

Při leteckém dni spadlo malé letadlo. Jeden mrtvý, dva zranění

U slovenské Prievidzi se v sobotu na letišti zřítilo malé letadlo. K tragédii došlo při dni otevřených dveří prievidzského letiště. Nehodě přihlíželo 200 diváků. V letadle typu Z-37 Čmelák byli kromě jednatřicetiletého pilota ještě dva pasažéři. Oba se vážně zranili.