Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád letadla v Hodkovicích - 1
Aktualizováno 25.6. 2017 20:29
Utrpěli vážné popáleniny

U Liberce se zřítilo historické letadlo, dva vážně zranění

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovali v neděli odpoledne na letišti v Hodkovicích nad Mohelkou nedaleko Liberce. Na palubě byli dva lidé, 32letý muž a o rok mladší žena, oba byli ve vážném stavu záchranáři přepraveni vrtulníky do Prahy.

Rakety místo postřiku

V Kunovicích mají unikát: Čmeláka upraveného na bombardér

Unikátní letadlo, jediné na světě, zachránili dobrovolníci z leteckého muzea v Kunovicích. Na vrakovišti v Maďarsku objevili práškovací letadlo - čmeláka, přestavěného do vojenské verze tak, aby mohl odpalovat rakety. Po renovaci letoun ukázali veřejnosti.

nečekaný dárek

Miminko se narodilo během letu, dostalo doživotně letenky zdarma!

Velmi dramatický let prožili v neděli cestující na palubě letadla indických aerolinek Jet Airways ze Saúdské Arábie do Indie. Jedna z cestujících začala rodit 11 kilometrů nad zemí. Na svět s pomocí personálu a zdravotní sestry přivedla chlapečka, který dostal od aerolinek velmi pěkný dárek.

Prásk.tv píše:

Helen Rich - 2
čtěte o tématu letadlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Konec klasických autobazarů – v Plzni se otevírá obří obchodní centrum s ojetými vozy

Obchod s ojetými automobily v České republice prochází v posledních letech výraznými proměnami.

Převoz Koně Převalského
Aktualizováno 19.6. 2017 21:31
přesun koní

Z letiště v Praze startuje armádní speciál! Veze koně do Mongolska

Na pražském letišti ve Kbelích chystají armádní speciál, který poveze čtyři klisny koně Převalského. Jedná se už o sedmý převoz z pražské zoologické zahrady. Stejně jako v předchozích letech poletí koně do rodného Mongolska, kde budou vypuštěni do přírody.

Dítě v letadle
Aktualizováno 19.6. 2017 10:00
cestování s dětmi

Pro děti platí zvláštní předpisy: Kdy mohou v letadle letět zdarma?

Cestování s dětmi prověří trpělivost každého rodiče. Musíte ale myslet i na to, že pro děti platí speciální předpisy - například co se autosedaček nebo dětských pojistek týče.

incident v Sýrii

Koalice bojující v Sýrii podle Damašku sestřelila syrské letadlo

Mezinárodní koalice, která pod velením USA bojuje v Sýrii proti radikálům, dnes sestřelila syrské armádní letadlo. Oznámila to s odvoláním na armádu syrská televize. Podle jejích informací letadlo spadlo a pilot je nezvěstný. Incident se stal na jihu provincie Rakka dnes odpoledne. Americká armáda oznámila, že americká stíhačka sestřelila syrské letadlo, které shazovalo bomby na syrské povstalce podporované Spojenými státy, upozonila agentura Reuters.

nezkrotná děva

Už se ví, kdo je tajemná blondýna! Souložila v letadle, doma má 3 děti

Ještě před týdnem ji téměř nikdo neznal, dnes je z ní hvězda internetu. I když svou slávu si nezískala zrovna lichotivým způsobem. Tracey Boltonová je blondýnou, která si to neváhala rozdat s neznámým mužem přímo na palubě letadla.

odhalený nevěrník

Zmetek! Rozdával si to v letadle, doma čekala těhotná snoubenka

Šokující dohru má incident z minulého týdne, kdy si to mladá dvojice rozdala přímo na palubě letadla před zraky ostatních cestujících. Ukázalo se totiž, že se ti dva znají pouhých pár minut a chlapík má navíc doma těhotnou přítelkyni!

strach na palubě

Letadlo Easyjet nouzově přistálo. Pilot se bál teroristů na palubě

Letadlo společnosti EasyJet v sobotu večer nouzově přistálo v Kolíně nad Rýnem na západě Německa. Důvodem byla "podezřelá konverzace" tří cestujících na téma terorismu a také podezřelé zavazadlo na palubě stroje.

sex v letadle
Aktualizováno 10.6. 2017 10:22
pouze 18+ ti se toho nebojí!

Sex přímo na palubě! Cestující linky na Ibizu nevěřili svým očím!

S leteckými společnostmi je spojované další skandální video. Při jednom z letů si to přímo na sedačkách rozdal nažhavený pár, podle cestujících si sex užíval desítky minut, nikdo z posádky s tím ale nic nedělal.