Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Turci bombardovali Kurdy v Sýrii a Iráku
Aktualizováno Včera 12:44
smrtící nálet

Turecko bombardovalo Kurdy v Sýrii a Iráku, umírali i pešmergové

Turecká armáda v úterý bombardovala pozice vojáků Strany kurdských pracujících (PKK), kterou Turecko považuje za teroristickou organizaci. Cílem byly pozice v syrském Kurdistánu a iráckém pohoří Sindžár. Podle agentury Reuters zemřelo kolem 70 ozbrojenců. Irácké kurdské zdroje oznámily, že při útocích zemřeli také iráčtí pešměrgové a příslušníci syrské kurdské milice YPG.

MH370

Boeing se do moře zřejmě zřítil jinde. Vědci už tuší, kde je vrak

Pátrání po pohřešovaném malajsijském boeingu stálo přes 4 miliardy korun. Pátrači ale zřejmě hledali na úplně špatném místě. Myslí si to australští vědci, kteří analyzovali mořské proudy. Státy, které téměř tři roky financovali největší záchrannou operaci v dějinách, ale o novém pátrání nechtějí ani slyšet.

Stevard uhodil ženu s dítětem, pak hrozil cestujícímu
Aktualizováno 22.4. 2017 16:07
Další exces aerolinek

Skandální VIDEO: Stevard uhodil matku s dítětem! Pak se chtěl rvát

Spojenými státy otřásá další skandál aerolinek. Stevard American Airlines měl uhodit ženu s dítětem v náručí a vyhodit ji i její kočárek z letadla. Následně vyhrožoval cestujícímu, který se maminky zastal.

Prásk.tv píše:

Letěl bez pasu i bez letenky
čtěte o tématu letadlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

Situace na letišti Václava Havla při nouzovém přistání letadla - 5
Aktualizováno 20.4. 2017 19:24
galerie Potíže na letišti

Poplach v Ruzyni: Letadlo s 90 lidmi muselo nouzově přistát!

Na Letišti Václava Havla muselo ve čtvrtek odpoledne nouzově přistát letadlo s 90 lidmi na palubě. Přístroje totiž posádce hlásily, že někde v letounu uniká kouř.

Malé letadlo narazilo do supermarketu Lidl
Aktualizováno 17.4. 2017 15:37
Tragédie u Lisabonu

Malé letadlo narazilo do supermarketu Lidl! Pět mrtvých!

Letadlo se čtyřmi lidmi na palubě narazilo v pondělí do supermarketu Lidl u Lisabonu! Podle prvotních informací všichni na palubě letounu zahynuli, po smrti by měl být i řidič náklaďáku, na který se trosky zřítily.

Rodina zemřela při pádu letadla
Aktualizováno 15.4. 2017 09:37
Obrovská tragédie

Při pádu letadla zemřela celá rodina! Z posledních slov mrazí

Malé letadlo se čtyřčlennou rodinou na palubě se zřítilo nad americkou Alabamou. Čtveřice se vracela z dovolené, když je po cestě zastihla silná bouřka a otec, který pilotoval, ztratil nad letounem kontrolu.

United Airlines
Aktualizováno 11.4. 2017 20:37
Potřebovali místa pro posádku

ŠOKUJÍCÍ VIDEO: Nic neudělal, z letadla ho vyvlekli jak zločince

Velký skandál zasáhl americkou leteckou společnost United Airlines. Zaměstnanci aerolinek nechali na chicagském O´Hareově mezinárodním letišti vyvléct pasažéra, který se ničím neprovinil. Měl ale smůlu, že let byl plně obsazený, společnost potřebovala uvolnit čtyři místa pro své zaměstnance a počítač vylosoval právě jeho.

probíhající vyšetřování

Zřícené letadlo se rozpadlo už ve vzduchu! Pilot neměl šanci

Z malého letadla, které se 1. dubna zřítilo u Dubu na Prachaticku a jehož pilot zahynul, odpadlo během letu několik částí. Potom se stroj zřítil. ČTK to dnes řekl letový inspektor Josef Procházka z Ústavu pro odborné zjišťování příčin leteckých nehod. Zbytky letounu, který byl zničen požárem, budou převezeny ke zkoumání do Prahy. Vyšetřování příčin havárie potrvá podle inspektora měsíce.

Pád vyhlídkového letadla
Aktualizováno 1.4. 2017 23:08
Letecké neštěstí

Na Prachaticku se zřítilo malé letadlo. Jeden člověk zemřel

K leteckému neštěstí došlo v sobotu odpoledne u obce Dub ležící mezi Bavorovem a Vlachovým Březím na Prachaticku. Po pádu se dvoumístný stroj rozbil a trosky začaly hořet. Jihočeští hasiči nasadili čtyři jednotky. Osud osádky zatím není znám.

Tablet v letadle
Aktualizováno 21.3. 2017 18:51
Bez tabletu i notebooku

Do letadla bez elektroniky: Británie a USA ji při těchto letech zakázaly

Na palubu některých letadel už si nebudete moci vzít notebook nebo tablet. Platí to pro přímé lety z některých zemí Blízkého východu do Spojených států a Velké Británie. Důvodem je obava z terorismu.