Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2106676
aktualizováno dnes 18:02
let hrůzy

Muž hodiny prděl v letadle! Stroj musel nouzově přistát ve Vídni

Cestující si prožili na palubě letadla společnosti Transavia Airlines během letu z Dubaje do Amsterdamu nechutný zážitek. Za všechno mohly zažívací problémy jednoho cestujícího s nadváhou, kvůli kterým nakonec muselo letadlo nouzově přistát.

Letoun ATR 72 íránské společnostii Aseman Airlines
aktualizováno včera 09:46
Letecké neštěstí

V Íránu se zřítilo letadlo, na palubě bylo 66 lidí! Všichni zemřeli

V centrálním Íránu se v neděli ráno zřítilo dopravní letadlo. Stroj společnosti Aseman Airlines zmizel z radarů asi 50 minut po startu. Na jeho palubě bylo podle prvních informací místních médií kolem šesti desítek lidí, státní televize uvádí 60 cestujících a šest členů posádky.

Vyšetřování pádu ruského letadla
14.02.
Letecká tragédie

Vyšetřovatelé: Za pádem letadla je chyba pilotů! Nezapnuli vyhřívání

Zřejmě lidská chyba stála za nedělním zřícením ruského letadla nedaleko Moskvy. Podle vyšetřovatelů piloti nezapnuli vyhřívání, proto zamrzly senzory a ukazatele rychlosti. Posádka se pak řídila chybnými údaji. V troskách letounu zahynulo všech 71 pasažérů.

Prásk.tv píše:

Audrey Rose - 1
čtěte o tématu letadlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Vyšetřování pádu ruského letadla
aktualizováno 13.02.
Neštěstí v Rusku

Za pádem letadla mohl být zamrzlý ukazatel. Piloti hlásili problémy

Piloti letadla, které se v neděli zřítilo nedaleko Moskvy, hlásili před startem problémy. I přesto se rozhodli vzlétnout. Podle předběžných výsledků vyšetřování mohl pád letounu způsobit poškozený ukazatel rychlosti. V troskách zemřelo 71 lidí, pátrači už objevili 1500 částí těl.

Truchlící děti po Natálii, která zahynula při leteckém neštěstí u Moskvy
13.02.
smutný příběh

Natálie zemřela v ruském letadle. Její tři dcery chtějí úřady rozdělit!

V Moskvě se večer konala pieta za oběti leteckého neštěstí v Rusku, při kterém v neděli zemřelo 71 lidí. Na místě tragédie stále pracují pátrací týmy. Na veřejnost se dostávají srdceryvné příběhy lidí, kteří přišli o své blízké.

Vyšetřování pádu ruského letadla
aktualizováno 12.02.
Na narozeniny

Muž měl sedět ve zříceném letadle, život mu zachránila náhoda!

Šťastná náhoda zachránila život Maksimovi, který měl cestovat letadlem An-148. Na palubu letounu, který se krátce po startu zřítil, nakonec nenastoupil. Věc je o to tajemnější, že Rus zrovna v den leteckého neštěstí slavil narozeniny.

Oběti leteckého neštěstí v Rusku - 1
aktualizováno 12.02.
Postupná identifikace

Při letecké tragédii zahynuly i děti! Naďa (5) umírala po boku matky

Při leteckém neštěstí nedaleko Moskvy vyhasly životy 71 lidí. Mezi oběťmi tragédie jsou i děti se svými rodinami - nejmladší holčičce bylo pět let. Úřady zemřelé postupně identifikují, některá těla jsou ale podle techniků nerozpoznatelná.

Vyšetřování pádu letadla u Moskvy
aktualizováno 12.02.
strašlivá tragédie

VIDEO: Leteckou tragédii, při které zemřelo 71 lidí, zachytila kamera!

Jako příčinu zřícení letounu Saratovských aerolinií An-148 s 71 osobami na palubě ruští vyšetřovatelé zvažují povětrnostní podmínky, lidskou chybu a selhání techniky. O možnosti terorismu se nezmínili, uvádí portál BBC.

Letadlo se zřítilo krátce po startu z Moskvy
aktualizováno 11.02.
video letecká tragédie

Letadlo s 71 lidmi se zřítilo u Moskvy! Srazilo se s vrtulníkem?

Letadlo se 71 lidmi na palubě odstartovalo z moskevského letiště a vzápětí zmizelo z radarů. Stroj se zřítil, havárii nikdo nepřežil, potvrdily úřady. Na místě už byly nalezeny trosky, první těla obětí a také černá skříňka. Objevily se dokonce informace, že letoun se ve vzduchu srazil s vrtulníkem.

Křečci mají vlastní vesnici - 6
09.02.
Nepochopitelný příběh

Dívka zabila křečka, aby mohla do letadla. Teď žaluje aerolinky!

Představte si, že potřebujete někam odletět letadlem. Nechcete ovšem cestovat sami, a tak si s sebou vezmete svého milovaného křečka. Před nástupem do letadla ovšem přijde studená sprcha - dozvíte se, že zvíře na palubu zkrátka nesmí. Co uděláte dál?