Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Na internetu se objevují obrázky nového letadla Air Force One
20.07.
prezidentská letadla

Trump chce přebarvit Air Force One, vtípky lidí přišly velmi rychle

Prezident Donald Trump chce přemalovat svůj letecký speciál Air Force One. Prý je málo státnický a nelíbí se mu modré barvy, které jsou na prezidentských letadlech od dob Johnna Kennedyho. Tato plánovaná změna samozřejmě vyvolala vlnu kritiky a na internetu se také objevily vtipné koláže, jak by mohl speciál vypadat.

Při pádu letadla zemřeli v JAR dva lidé
18.07.
Děsivé záběry

Pasažér natočil pád letadla! "Proč se to tak třese?" ptali se lidé

Dramatický moment, kdy začalo hořet křídlo, natočili cestující na palubě mobilem. Letadlo sebou divoce házelo, než se zřítilo nedaleko Pretorie. Dva lidé zemřeli a dva piloti zůstávají v kritickém stavu.

Letiště v Pardubicích - 3
aktualizováno 18.07.
Problém s letadlem

Lidé strávili noc na letišti ve Varně. Letadlo Travel Service nepřiletělo

Cestující letu Travel Service z bulharské Varny do polských Katowic strávili noc z úterý na středu na letišti. Na vině byla údajně porucha letounu přepravce. Lidé se domů nedostanou ani dnes.

Prásk.tv píše:

Na poli se objevila nečekaná věc
čtěte o tématu letadlo na Prásk.tv
Na letišti v Bratislavě přistálo malé letadlo se zataženým podvozkem
aktualizováno 18.07.
Nepovedený manévr

Letadlo v Bratislavě přistálo bez podvozku, za kniplem byl Čech!

Na letišti v Bratislavě ve středu dopoledne přistálo kolem desáté hodiny malé letadlo se zataženým podvozkem. V pilotním křesle seděl český podnikatel.

Letiště v Pardubicích - 2
16.07.
lety na krétu

Za zpoždění letadla dostanou lidé 10 tisíc! Kdy žádat o odškodné?

V přepočtu více než 10 tisíc korun dostanou jako odškodění turisté, kteří začátkem července uvízli kvůli porouchaným letadlům společnosti Travel Service na Krétě. Na letišti strávili desítky hodin.

Jonathan Rhys Meyers v Tudorovcích
09.07.
Filmová a seriálová hvězda

Známého herce zadržela policie! Opilý vyváděl v letadle

Velký problém řeší irský herec Jonathan Rhys Meyers. Podle amerického bulvárního webu TMZ jej v sobotu zadrželi policisté na letišti v Los Angeles. Měla tomu předcházet dramatická hádka s vlastní manželkou a také to, že si Meyers zapálil elektronickou cigaretu.

Euan Holden a jeho láska
08.07.
romance na palubě

Ženy se vyměnily v letadle. Celý svět řeší neskutečný příběh lásky!

Když Rosey Blairová poprosila neznámou ženu, aby si s ní vyměnila místo v letadle, ani ve snu by ji nenapadlo, že se stane svědkem neskutečného příběhu, který brzy bude dojímat lidi po celém světě. Cizinka si s novým sousedem skvěle notovala a z jejich seznámení se stala zanedlouho hotová senzace.

Zavazadlo
aktualizováno 06.07.
velký přehled balení zavazadel

Notebook, pití, kosmetika: Co si můžete vzít do letadla, a co už ne?

Cestování letadlem může být někdy pořádný oříšek. S přepravou cestujících se totiž pojí řada bezpečnostních pravidel, mezi která patří kromě jiného i kontrola zavazadel. Lidé často špatně balí do odbavených zavazadel například elektroniku, a riskují tak, že zmeškají let, nebo je ochranka na palubu vůbec nevpustí. Víte, co s sebou můžete mít, a co ne?

Letiště v Pardubicích
aktualizováno 06.07.
Galerie + video Šílená dovolená

Konečně doletěli! Klienti Travel Service popsali otřesné zážitky

Stovky lidí, kterých se dotkly večerejší problémy se zpožděnými lety společnosti Travel Service, už jsou konečně ve svých dovolenkových destinacích nebo doma. Cestující se pro TN.cz podělili se svými zážitky s několikahodinovými zpožděními a otřesným chováním personálu letišť i samotné společnosti.

Letadlo Travel Service
aktualizováno 05.07.
problémy s letadly

Stovky lidí uvízly na Krétě! Travel Service má desítky hodin zpoždění

V noci na dnešek přijalo TN.cz několik rozzuřených telefonátů lidí, kteří měli letět se společností Travel Service (TS). Dvě letadla společnosti - do Brna a do Prahy - měla odletět už včera večer do ČR. Informace o o tom, zda letadlo do Prahy už odletělo se liší, nicméně brněnští cestující zůstávají v Herakliónu. Naopak na Krétu už se přes deset hodin nemohou dostat cestující z Pardubic.