Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Čerti
aktualizováno 05.12.
Předvánoční veselí

Dělat Mikuláše je řehole. Někdy běhá s čertem a andělem i půl dne

Je pátého prosince a tak ani nemusíme říkat, že k dnešku neodmyslitelně patří čert, anděl a Mikuláš. Některé družiny vyšly mezi děti už ráno a často končily až po 12 hodinách nadělování. A k nadílce se připojila i televize Nova.

Děti u stromečku
05.12.
Vánoce se blíží

Část rodičů nakupuje pro děti pod tlakem. A za víc, než by měli!

Nákup vánočních dárků je pro spoustu lidí velký stres. A pro rodiče dvojnásob - ti musejí na jedné straně žonglovat s přáními svých ratolestí a na straně druhé s rodinným rozpočtem. A často ten boj prohrají.

Black Friday
19.11.
Černý pátek

Chcete ušetřit za dárky? Někde začaly obří slevy s předstihem!

Takzvaný Černý pátek (Black Friday), tedy nákupní svátek, kdy obchodníci poskytují na svůj sortiment i osmdesátiprocentní slevy, je sice podle kalendáře až 24. listopadu, někteří prodejci nákupní horečku odstartovali s předstihem.

Prásk.tv píše:

Michal Holán kupuje dárek přítelkyni
čtěte o tématu dárek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Nakupování přes internet - ilustrační foto
15.11.
Black Friday

Sháníte dárky? Nepropásněte obří slevy a dopravu zdarma!

Vánoce se nezadržitelně blíží, dárky si rozbalíme už za 40 dnů. A pokud chcete při nákupech pro své blízké ušetřit, je právě teď ideální doba. Právě totiž vrcholí akce Den dopravy zdarma a příští týden následuje Černý pátek (Black Friday), kdy obchody nabízejí i slevy ve výši až 80 procent.

Kancelář - Ilustrační foto
07.11.
netradiční nález

Piráti zdědili kancelář po KSČM. Ve stole na ně čekalo překvapení!

Volby máme za sebou, díky tomu se proměnila i podoba Poslanecké sněmovny, stejně jako kanceláře poslanců. Piráti zdědili kancelář po poslaneckém klubu KSČM a na Ondřeje Polanského čekala ve stole dle jeho slov milá pozornost. Klíče by ještě nikoho nepřekvapily, kondomy poslanci v práci ale obvykle nepotřebují.

Královská rodina na návštěvě Polska
aktualizováno 19.07.
Byl to jen vtip?

Kate šokovala prince Williama: "Musíme mít další děti!"

Princ William a jeho manželka Kate jsou s princátky Charlotte a Georgem na návštěvě v Polsku. Při setkání s místními podnikateli se vévodkyně nechala slyšet, že si musí královský pár pořídit další děti. Důvod je opravdu úsměvný.

Žena slyšela na svatbě bít srdce svého zesnulého syna
15.07.
svatební překvapení dojemný příběh

Nejkrásnější dar od snoubence: Slyšela bít srdce mrtvého syna!

Opravdu nezapomenutelnou svatbu prožila v červenci Becky Turneyová z Aljašky. Její snoubenec Kelly chtěl pro budoucí manželku udělat něco výjimečného, pozval proto na svatbu muže, který z ní udělal tu nejšťastnější nevěstu.

Kůň pro britskou královskou rodinu stále čeká v Kladrubech
aktualizováno 07.05.
Hřebec z Kladrub

William a Kate dárek z Čech nechtějí, nevyzvednutý čeká 6 let!

Od svatby britského královského páru prince Williama a vévodkyně Kate uplynulo už šest let a dar Národního hřebčína v Kladrubech, dnes jedenáctiletý bělouš, který už dokonce složil potřebné zkoušky a může se stát plemeníkem, stále zůstává v Česku. Královská rodina se na něj dokonce už ani neptá.

Valentýn
14.02.
Inspirace pro vás

Valentýn na poslední chvíli? Tipy na nejlepší dárky i co určitě nedat!

Zanedbali jste shánění dárku pro svůj protějšek na svátek všech zamilovaných? Není ještě pozdě! Připravili jsme vám několik tipů pro případ, že byste svého přítele či přítelkyni chtěli potěšit překvapením.

Miloš Zeman
aktualizováno 25.01.
Nečekaná tečka

VIDEO: Miloš Zeman dostal dar od ženy, se kterou přišel o panictví!

Opravdu nečekaný závěr měla pro prezidenta Miloše Zemana dnešní návštěva Konstantinových Lázní. Hlava státu totiž dostala kytici růží, kterou mu poslala žena, s níž přišel před půlstoletím o panictví.