Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

obrovská tragédie

Přišly o 4 minuty pozdě k lékaři, odmítl je vyšetřit. Dívka zemřela!

Otřesný případ lékařského pochybení řeší v těchto dnech v Británii. Lékařka odmítla vyšetřit pětiletou holčičku, na kontrolu totiž přišla o čtyři minuty později. Dívenka o pár hodin později zemřela na astmatický záchvat.

Brexit je tu

Chcete emigrovat do Británie? Čas už máte jen dva týdny!

A je to tady! Britská premiérka Theresa Mayová nejspíš už v polovině března oznámí, že Británie končí s volným pohybem osob z EU. A formálně tak odstartuje brexit.

VÍKEND: Smažená vepřová kůže k pivu a pršut z britské ambasády
Aktualizováno 23.2. 2017 12:26

VÍKEND: Smažená vepřová kůže k pivu a pršut z britské ambasády

Představíme vám kouzelníka v kuchyni, velkého experimentátora i milovníka tradičních pokrmů, který si na britské ambasádě plní své sny.

Prásk.tv píše:

Camilla Parker a Kate Middleton
čtěte o tématu Velká Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Expolicista promluvil

Vyšetřovatel prozradil detaily z pátrání: Maddie nikdo neunesl!

Ztracenou Maddie nikdo z hotelového pokoje neunesl. S touto teorií přišel novinář a bývalý vyšetřovatel, který tvrdí, že holčička odešla z postele sama, když hledala rodiče. Ti už si televizi, která dala policistovi prostor, stěžovali.

Zbytečná smrt

Dívka spolykala extázi, aby ji nenašli policejní psi. Zemřela

Sedmnáctiletá Emily měla celý život před sebou. Jenže ji ochromil strach, že na koncertě, kam mířila, budou policisté se psy vycvičenými na hledání drog. A tak úplně zbytečně zemřela.

Tony Blair
Aktualizováno 17.2. 2017 20:13
Třenice nekončí

Zastavte brexit, burcuje Brity expremiér Tony Blair

Podání oficiální žádosti o vystoupení Británie z Evropské unie se blíží mílovými kroky, a tak se na britských ostrovech na poslední chvíli rozjíždí kampaň namířená proti Brexitu.

Miminko v postýlce
Aktualizováno 16.2. 2017 18:31
To byl šok!

Maminka šla zkontrolovat dítě. Pod postelí ležel neznámý nahý muž

Neuvěřitelný šok zažila jedna britská maminka. Když šla v noci zkontrolovat své děti, objevila pod postelí neznámého naháče. Muž byl v bezvědomí. Z domu jej odvezlo policejní auto, které ještě stihnul pomočit.

Velká tragédie

Horor u školy: Dělník si motorovou pilou prořízl krk! Na místě zemřel

Strašlivá scéna se odehrála před kolemjdoucími v londýnské čtvrti Bermondsey. Arboristovi, který ořezával strom, se vysmekla motorová pila a prořízla mu krk. Bezvládné tělo jednatřicetiletého rumunského dělníka zůstalo viset na laně. Lékař mohl už jen konstatovat smrt.

Kaden Reddick
Aktualizováno 15.2. 2017 20:18
velká tragédie

Noční můra každé matky! Chlapec zemřel v obchodě s oblečením!

Desetiletý chlapec zemřel při tragické nehodě v obchodě s oblečením. Spadl na něj kus těžké bariéry u pokladen. Zraněné dítě bylo ihned převezeno do nemocnice, tam ale bohužel podlehlo vážným zraněním hlavy.

Obří tragédie

Máma poslala svým dětem přání, její ohořelé tělo našli na pláži

Neuvěřitelně tragického Valentýna prožívá rodina matky pěti dětí z Walesu. Žena s velkým předstihem poslala svým potomkům krásné přáníčko doplněné jejich oblíbenými čokoládami. Sama ovšem hodně podivně zahynula.