Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Královská rodina
dnes 05:45
Zvláštní jména

I Alžběta II. má přezdívky! Jak si říká královská rodina v soukromí?

Na veřejnosti se sice členové královské rodiny musejí oslovovat svými tituly, za zavřenými dveřmi to ale vypadá jinak. A někdy jde o opravdu zvláštní přezdívky. Zatímco královně její blízcí říkají "klobáso" nebo "Gary", Meghan zase přezdívají "wolfram".

Princ Charles a princezna Diana - 2
aktualizováno včera 18:52
Zapeklitý případ

Princ Charles musí na policii kvůli sexuálnímu zneužívání dětí

Princ Charles musel poslat na policii svoji písemnou výpověď. Figuruje jako svědek v případu sexuálního zneužívání 18 chlapců, kterého se po tři desetiletí měl dopouštět bývalý biskup Peter Ball. Právě s ním měl Charles kdysi poměrně úzký vztah.

Vítěz loterie
18.07.
nečekaná výhra

Žena ho u kasy pustila před sebe, díky tomu je teď z muže milionář!

Obrovskou dávku štěstí měl muž, který se rozhodl na poslední chvíli v britském hrabství West Yorkshire vsadit tiket v loterii Lotto Raffle. Nebýt ochotné ženy, která spěchajícího Arrona Walshawa pustila ve frontě před sebe, přišel by o milion liber (téměř 30 milionů korun). Přesně takové bohatství mu totiž přinesla jeho podaná sázenka.

Prásk.tv píše:

Sophie Gradon a Aaron Armstrong - 3
čtěte o tématu Velká Británie na Prásk.tv
Bratři Darryl a Dylan - 1
18.07.
Vlna sebevražd

Bratři se oběsili jen tři týdny po sobě! Zabili se i jejich kamarádi

Během několika dní musela rodina pohřbít dva bratry. Oba se oběsili, přátelili se navíc s dvojicí, která si také vzala život. Obyvatelé městečka jsou z přibývajících sebevražd otřesení.

Donald Trump a královna Alžběta II.
aktualizováno 17.07.
Nenápadné popíchnutí

Královna si utahovala z Trumpa! Všimli jste si toho také?

Královna by se neměla vyjadřovat k politickému dění, při setkání s americkým prezidentem se ale zřejmě neubránila. Svůj názor podle odborníků na etiketu vyjádřila pomocí luxusních broží, připnutých na kostýmcích nebo kabátech.

Meghan - 1
aktualizováno 17.07.
Neuvěřitelná částka

Meghan pořádně rozhazuje! Za šaty utratila jmění, kdo to platí?

Vévodkyně Meghan střídá šaty jako na běžícím pásu, a tak není divu, že ji nový šatník stál pořádné jmění. Za 16 outfitů, které měla od svatby při oficiálních akcích na sobě, zaplatila v přepočtu téměř pět milionů korun!

Otrávení Britové novičokem
16.07.
Otrava v Británii

Novičok byl v lahvi s parfémem! Má jednu oběť, muž stále bojuje

Nervově paralytická látka novičok, která má v Británii jednu oběť, se našla v lahvičce od parfému. Oznámil to bratr otráveného muže, který stále zůstává v nemocnici. Policie zatím informaci nepotvrdila.

Nové oficiální fotografie královské rodiny - 4
aktualizováno 16.07.
Krásné snímky

Královská rodina zveřejnila fotky ze křtu. Charlotte všechny dojala

Týden po křtinách prince Louise zveřejnila královská rodina nádherné fotky. Pořídil je fotograf právě po křtu nejmladšího dítěte Williama a Kate. Malé princátko na nich spokojeně spinká v maminčině náručí.

David Clark s manželkou, kterou ubodal
aktualizováno 16.07.
Dostal doživotí

Manželka muži řekla, že má malý penis. Chladnokrevně se pomstil

Doživotí - tak zní verdikt pro realitního makléře Davida C. (49), který ve Velké Británii ubodal svou manželku Melanii (44) po hádce v opilosti. Kromě toho, že muže rozzuřil ženin výrok o velikosti jeho přirození, mu vadila i její lesbická aférka.

Žena sedící u postele nemocného
aktualizováno 15.07.
Hororová smrt

V nemocnici se mu smáli. Udělali ale fatální chybu a muž zemřel!

Nemocnice v britském městě Staffordshire řeší problém. Otec mladičké maminky Alexandry (19) totiž zemřel po neuvěřitelném pochybení lékařů. Nechali mu v hrudníku katétr a poslali ho domů, do rány se ale dostala infekce a 47letý Darren Wilshaw zemřel.