Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Isaac Webster
Aktualizováno Dnes 18:29
Smrt v Hurghadě

Opakuje se případ Kramný? Malý chlapec v Egyptě záhadně zemřel!

Čtyřletý chlapec odjel s rodiči a starším bratrem na dovolenou do Hurghady. Z Egypta už se ale nevrátil. Po "tragické nehodě" upadl do komatu a při životě ho udržovaly přístroje. Nakonec boj se smrtí prohrál.

partner jí fandil

Nastoupila do autobusu s mrtvým dítětem. Pak sehrála šílenou scénu

Otřesný případ z loňského září řeší v těchto dnech britské soudy. Viní 25letou Rosalin Bakerovou a jejího 52letého partnera Jeffreyho Wiltshira ze smrti jejich malé dcerky. Snažili se přitom předstírat, že dítě zemřelo úplnou náhodou.

Zavražděný Zdeněk M.
Aktualizováno 21.4. 2017 20:45
Podivný rozsudek

Brit ubil Čecha řetězem, trestu unikl. Zaorálek se hodlá bránit

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku zpochybnit rozsudek, jímž britský soud osvobodil britského občana, který loni zabil Čecha.

Prásk.tv píše:

Napadené dítě
čtěte o tématu Velká Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hledáte kvalitní a spolehlivé ojeté auto se zárukou?

Pořízení ojetého vozu skýtá spoustu nástrah. Velmi často není známý a nijak hodnověrně doložený ani jeho původ, ani jeho historie.

rekonstrukce bydlení na lodi

Na první pohled omšelá loď, ale interiér vám vyrazí dech! GALERIE

Bydlení na lodi má své kouzlo a lidé to vědí už desítky let. V současnosti se dají na trhu pořídit luxusní designové hausbóty nabité technologiemi a jejich prodeje již nějaký pátek celosvětově stoupají. Tohle je ale jiný případ!

Otce s dcerou smetly na pláži obří vlny, oba zemřeli
Aktualizováno 19.4. 2017 19:20
Děsivá smrt

Bláznivé počasí má další oběti! Otec s dcerkou zemřeli na rybách

Česko ochromil na některých místech nečekaný příval sněhu, šílené počasí ovšem řádí i jinde. Důkazem je případ z Velké Británie, kde rodinná vycházka po pláži skončila smrtí dvou lidí.

Brexit - Theresa Mayová
Aktualizováno 19.4. 2017 21:17
Už 8. června

Předčasné volby v Británii budou, záměr schválili poslanci

Britská Dolní sněmovna dnes drtivou většinou podpořila záměr premiérky Theresy Mayové vypsat předčasné parlamentní volby na 8. června. Pro hlasovala podle očekávání i velká část opozice. Výsledný poměr hlasů činil 522 ku 13.

Theresa Mayová
Aktualizováno 18.4. 2017 20:42
Překvapivé oznámení

Británii čekají kvůli brexitu předčasné volby! Už v červnu

Britská premiérka Theresa Mayová dnes nečekaně oznámila, že chce 8. června uspořádat předčasné volby. Své rozhodnutí na mimořádném tiskovém brífinku zdůvodnila nejednotou současného britského parlamentu v otázkách chystaného odchodu Británie z Evropské unie. Dolní sněmovna by měla premiérčin záměr schválit ve středu.

Princ Harry o Dianě
Aktualizováno 18.4. 2017 21:13
šokující zpověď

Princ Harry přiznal vážné problémy! Skončil v rukou lékařů

Britský princ Harry všechny šokoval, když porušil tradici královské rodiny nemluvit na veřejnosti o duševních zdravotních potížích. V rozhovoru pro zahraniční média přiznal, že měl po smrti své matky princezny Diany vážné problémy a musel vyhledat profesionální pomoc.

Slavné jméno

Policie zatkla Harryho Pottera! Prodával na ulici marihuanu

Britští policisté v anglickém Yorku zatkli nositele slavného jména. Když zastavili teenagera na mopedu, kterého doprovázel výrazný zápach marihuany, byli velmi překvapení, když zjistili jeho jméno. Mladý dealer se jmenuje jako jedna z nejslavnějších postav britské literatury, Harry Potter.

netradiční bydlení

Růžový dům je hitem internetu! Můžete se v něm ubytovat i vy

Tento růžový dům vyvolal diskuze na sociálních sítích. Jeho interiér je propracovaný do posledního detailu a je za ním opravdu hodně práce. Někteří lidé se domem baví, jiní ho odsuzují, další ho obdivují. Jak se líbí vám?