Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Krkavčí matka

Matka strašně týrala syna: Bila ho a musel uklízet použité vložky!

Krkavčí matka mlátila svého syna koštětem, nedávala mu najíst a nutila ho uklízet její hygienické potřeby. Týrání trvalo více než devět let! Otřesný případ teď řeší soud v anglickém Plymouthu.

Obří výbuch plynu v severní Anglii
Aktualizováno Včera 13:40
Mocná exploze

Městem otřásl výbuch plynu, ulice zasypaly cihly. Přes 30 zraněných

Obrovská exploze otřásla v sobotu večer městem New Ferry poblíž anglického Liverpoolu. Ulice zasypaly cihly ze zničených budov, zdravotníci museli ošetřovat více než 30 zraněných lidí.

Prozradila kamarádka

Šokující tajemství odhaleno! Princezna Diana pohřbila miminko

Co dalšího se o Dianě ještě dozvíme? Oblíbená princezna si do hrobu odnesla mnoho tajemství. Jedno z nich teď odhalila její nejlepší kamarádka Rosa Moncktonová.

Prásk.tv píše:

Královna Alžběta II
čtěte o tématu Velká Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Teror v Londýně
Aktualizováno 24.3. 2017 20:44
Po útoku

Londýn: 6 lidí zůstává v kritickém stavu, policie provádí další razie

Šest lidí zůstává po středečním teroristickém útoku u britského parlamentu v Londýně v kritickém stavu. Britská policie provedla další razie, celkem je zadržených už deset. Policisté rovněž upřesnili původní totožnost britského občana Khalida Masooda, který ve středu vraždil a jehož policie na místě zastřelila, a zveřejnila i identitu jeho čtvrté oběti.

Útok v Londýně - 11
Aktualizováno 24.3. 2017 13:07
Pátý mrtvý je útočník

Teror v Londýně má čtvrtou oběť: V nemocnici zemřel 75letý muž

Policie potvrdila čtvrtou oběť středečního teroristického útoku v Londýně. Jde o 75letého muže, kterého ve čtvrtek odpojili od dýchacích přístojů. Pátým mrtvým je sám útočník, který byl identifikován jako Khalid Masood.

Ošetřování útočníka v Londýně
Aktualizováno 24.3. 2017 13:08
Lékaři se brání

"Proč zachraňovat teroristu? Měli jste ho tam nechat!" zuří Britové

Policisté postřelí teroristu a záchranáři mu přiběhnou na pomoc. Tuhle myšlenku nemohou po středečním útoku mnozí Britové strávit. Lékaři odpovídají, že ho na pospas osudu nechat nemohli - už kvůli tomu, aby nebyli jako on.

Matka v bezvědomí

Malý hrdina! Maminka omdlela, Roman (4) zavolal záchranku

S úžasným případem se pochlubili na internetu londýnští policisté. Na tísňovou linku zavolal teprve čtyřletý chlapec, který zjistil, že jeho maminka zkolabovala. Operátorce dokázal říct, kde bydlí a záchranáři se k ženě dostali včas.

Útok v Londýně
Aktualizováno 23.3. 2017 16:45
přímý přenos Útok u Parlamentu

VŠE O ÚTOKU V LONDÝNĚ: Policie identifikovala útočníka!

Policie už ví, kdo má na svědomí teroristický útok v centru Londýna. Britská premiérka Theresa Mayová ve čtvrtek oznámila, že v Londýně vraždil muž, který se ve Velké Británii narodil. Později policisté uvedli, že se muž jmenoval Khalid Masood. Na mostě srazil několik lidí, dva zemřeli. U parlamentu pak ubodal policistu. Útočníka policisté zastřelili. K útoku se ve čtvrtek přihlásil Islámský stát.

Oběť útoku a pobodaný policista
Aktualizováno 23.3. 2017 16:05
Teroristický útok

Oběti z Londýna: Policista byl hrdina, matka šla vyzvednout děti

Mezi oběťmi teroristického útoku v Londýně je třiačtyřicetiletá matka, která šla vyzvednout ze školy své dvě malé dcerky. Na Westminsterském mostě ji ale srazilo auto, kterým terorista najel na chodník. U vstupu do budovy parlamentu pak útočník ubodal osmačtyřicetiletého policistu. Třetí obětí je čtyřiapadesátiletý americký turista Kurt Cochran, který v Londýně s manželkou slavil 25. výročí svatby.

Lékař zasahující ve Westminsteru
Aktualizováno 23.3. 2017 10:46
Útok v Londýně

Praví hrdinové! Lékaři nekoukali na vlastní bezpečí a šli pomáhat

Británie se vzpamatovává ze středečního teroristického útoku v srdci Londýna. Celou zemi dojal příběh lékařů z nedaleké Nemocnice svatého Tomáše. Když slyšeli o útoku, aniž by věděli, že už nehrozí žádné nebezpečí, utíkali lékaři na Westminsterský most pomáhat obětem útoku.