Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Princezna Eugenie a Jack Brooksbank
dnes 14:18
Princezna Eugenie

Další svatba v královské rodině! Zasnoubila se Alžbětina vnučka

Britská královská rodina připravuje další svatbu! Po princi Harrym se zasnoubila také jeho sestřenice princezna Eugenie. S dlouholetým přítelem Jackem Brooksbankem se zasnoubili v Nikaragui.

Kýchnutí
včera 17:05
vážný úraz

Muž si roztrhl hrdlo, když zadržel kýchnutí. Může se to stát i vám

Čtyřiatřicetiletý muž z Leicesteru v Anglii přišel na pohotovost s tím, že se mu špatně polyká. Ukázalo se, že si roztrhl hrdlo, když zadržoval kýchání. Lékaři nyní varují, aby lidé raději kýchání nezadržovali. Může se to totiž stát každému.

Migranti, kteří se dostali přes plot v Ceutě
19.01.
nákladná opatření

Británie dá Francii na posílení hranice před migranty 1,3 miliardy

Británie zaplatí Francii 44,5 milionu liber (1,3 miliardy korun) za posílení bezpečnostních opatření v oblasti severofrancouzského města Calais, která chrání britské území mimo jiné před ilegální imigrací. Finanční podpora je součástí širší dohody o správě společné hranice, kterou podepsali ve vojenské akademii v Sandhurstu nedaleko Londýna ministři vnitra obou zemí.

Prásk.tv píše:

Kamera natočila ducha
čtěte o tématu Velká Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Jana Holubová
18.01.
tragédie v Sheffieldu

Tělo Janky vezou na Slovensko. Rodina odhalila detaily k pohřbu

Rodina malé Janky připravuje dívčin pohřeb. V těchto dnech probíhá přeprava tělíčka z Anglie na Slovensko. Ta není vůbec jednoduchá. Vše zařizuje muž, kterého romská komunita nyní považuje za hrdinu. Pro rodinu v nouzi, která by si jinak vše jen těžko mohla dovolit, vybral tolik potřebné peníze a vše zorganizoval.

Brexit - Theresa Mayová
17.01.
Brexit

Konec nadřazenosti práva EU! Britové odhlasovali důležitý zákon

Poslanci Dolní sněmovny britského parlamentu dnes v souvislosti s chystaným odchodem z Evropské unie odsouhlasili právní odluku od Bruselu. Klíčový zákon o ukončení nadřazenosti unijního práva nad britskými zákony, který upraví podmínky takzvaného brexitu, nyní směřuje k projednání do Sněmovny lordů.

The Cranberries - Dolores O
16.01.
vyšetřování pokračuje

Jak zemřela Dolores z Cranberries? Policie promluvila

Zpěvačka skupiny The Cranberries Dolores O'Riordanová zemřela náhle v pondělí ráno. Přitom ještě před půlnocí volala producentovi Danovi Waiteovi a nechala mu na záznamníku veselý vzkaz. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jen za pár okamžiků mohla být po smrti. Právě její úmrtí stále zůstává záhadou. Policie prozradila k případu první informace.

Princezna Charlotte ve školce
16.01.
šikovná holčička

Princezna Charlotte školku zvládá! Učitelky popsaly její chování

Princezna Charlotte má za sebou první zkušenosti se školkou, do které začátkem ledna nastoupila. Učitelky prozradily, jak se nejmladší členka královské rodiny chovala. Velkou změnu zvládla statečně, stejně jako její starší bratr George.

Maddie Mccann
14.01.
Vyšetřuje to policie

Detektiva, který hledal Maddie, našli mrtvého! Dům byl od krve

Detektiva Kevina Halligena, který hledal i ztracenou Maddie McCannovou, našli mrtvého. Bezvládné tělo objevili v jeho domě, zdi i podlaha byly údajně celé od krve. Policie označila smrt za podezřelou a začala ji vyšetřovat.

Bethany Walker - 5
13.01.
strach v Británii

Krásnou Bethany zabila chřipka. Smrtící virus má už 93 obětí

Velkou Británii v posledních týdnech děsí smrtící typ chřipky. Na svědomí má život už bezmála sta lidí, další stovky nakažených skončily v nemocnici.

Camilla a Charles se svými dětmi
aktualizováno 12.01.
Camillin syn

Šok v královské rodině: Po 12 letech se rozpadlo manželství!

Není to její vina, na popularitě jí to ale nepřidá! Manželství Camillina syna Toma Parkera Bowlese je v troskách. Po dvanácti letech svazku se měl slavný šéfkuchař od ženy odstěhovat. Manželka prince Charlese a Tomova matka patří k nejméně oblíbeným členům královské rodiny.