Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Craig Keogh
dnes 14:09
u soudu vše popřel

Opilý mladík (26) znásilnil babičku. Pak ji okradl a udusil polštářem

Šestadvacetiletý Craig Keogh z britského Staffordshiru pod vlivem drog a alkoholu znásilnil nemohoucí seniorku (72). Poté ji okradl a udusil polštářem. Přestože ho z činů usvědčilo několik důkazů, u soudu vše popřel a proces bude pokračovat.

Těhotenské bříško vévodkyně Kate
dnes 11:28
Třetí těhotenství

Britové řeší bříško vévodkyně Kate. Záhadu objasnila expertka

Těhotenství vévodkyně Kate je pro Brity velké téma. A tak nemohlo jejich pozornosti ujít ani to, že má manželka prince Williama větší bříško, než když čekala George a Charlotte. Expertka teď vysvětlila, proč to tak je.

Auto najelo do klubu
aktualizováno dnes 09:50
Několik zraněných

Terénní auto najelo do lidí v klubu! Hosté popsali paniku na parketu

Několik lidí se zranilo při útoku v klubu v anglickém městě Gravesend. Do zaplněného stanu vrazilo terénní auto a najelo na parket. Policie muže, který vůz řídil, zadržela pro podezření z pokusu o vraždu. Počet zraněných ani jejich stav není znám.

Prásk.tv píše:

Laura Handley si všimla zvláštní stopy na těle své dcery - 1
čtěte o tématu Velká Británie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ULTRA MUSIC festival přitáhl za dvacet let už více než dva miliony posluchačů

Dvacátý ročník festivalu elektronické hudby, ULTRA MUSIC FESTIVAL 2018, letos přesáhne návštěvnost dvou milionů posluchačů. Začátek nejočekávanější sestavy v historii akce, Phase One, byl vypuštěn právě včas, aby zahájil nadcházející prázdninovou sezónu. Festival proběhne v závěrečné fázi Miami Music Week.

Vladimír Putin na konferenci v Biškeku
aktualizováno včera 11:29
Roztržka mezi zeměmi

Rusko vyhostí britské diplomaty! Mstí se za slova o vraždě agenta

Rusko vyhostí ze země 23 britských diplomatů. Na odjezd mají týden. Ruské úřady zároveň odvolaly souhlas s fungováním britského generálního konzulátu v Petrohradu a nařídily zastavit v Rusku činnost britské organizace pro rozvoj kulturních vztahů - Britské rady.

Policisté v Londýně
včera 07:32
Souvisí spolu vraždy?

Britská policie varuje emigranty z Ruska! Dva z nich někdo zavraždil

Britská policie údajně začala kontaktovat ruské emigranty žijící v zemi kvůli jejich bezpečnosti. Reaguje tak na nedávné úmrtí Nikolaje Gluškova, které nyní kriminalisté vyšetřují jako vraždu. Gluškov zemřel jen pár dní poté, co se někdo pokusil otrávit někdejšího agenta a jeho dceru.

Sergej Skripal
16.03.
Diplomatická válka

Rusko: Nevšímáme si, co Britové říkají k otrávenému agentovi

Rusko si už nebude všímat britských prohlášení k případu otravy tajného agenta Sergeje Skripala a jeho dcery. V kazašské Astaně to dnes prohlásil ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov. Neochota Londýna spolupracovat s Moskvou při vyšetřování útoku je podle ruského ministra porušením mezinárodních dohod.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 15.03.
Svatba prince Harryho

Královna dala oficiální souhlas se svatbou! Prozradila, co neměla

Britská královna Alžběta II. dala oficiální souhlas se svatbou prince Harryho a americké herečky Meghan Markle. Podle některých médií ale nechtěně ukázala, co si o vnukově snoubence myslí. Vyplynulo to po srovnání se souhlasem svazku prince Williama a Kate Middleton.

Sergej Skripal a jeho dcera Julia
15.03.
shoda mocností

Británie, USA, Francie a Německo: Rusko je vinno za útok na agenta

Šéfové států a vlád Británie, Spojených států, Francie a Německa se ve společném prohlášení shodli, že za útokem na bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru stálo Rusko. Útok nervovou látkou v jihoanglickém Salisbury označili za útok na suverenitu Spojeného království, informovala dnes agentura Reuters. Moskvu, která jakoukoli vinu na útoku odmítá, představitelé čtyř zemí vyzvali, aby poskytla informace o látce Novičok údajně použité při otravě Skripalových.

Theresa Mayová
aktualizováno 14.03.
případ skripal

Odveta za otravu agenta: Britové vyhostí 23 ruských diplomatů!

Velká Británie vyhostí 23 ruských diplomatů. Na jednání v parlamentu to dnes oznámila premiérka Theresa Mayová. Britové tak reagují na vývoj případu otráveného agenta Skripala. Podle premiérky jsou Rusové za jeho pokus o vraždu zodpovědní.

Magdalena Malec před amputací tří končetin
aktualizováno 14.03.
Je z ní mrzák

Magda se těšila na dítě, místo toho je mrzák! Lékaři neviděli příznaky

Jednatřicetiletá Magdalena se těšila na přírůstek do rodiny, místo toho se ale musela vyrovnat s potratem. A to byla navíc jen první rána - to, co následovalo, bylo totiž ještě horší a udělalo z mladé ženy nadosmrti mrzáka.