Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

20 let si nečistil zuby
15.07.
foto + video nechutný pohled

Pro silné žaludky: Tak to dopadá, když si 20 let nečistíte zuby!

Napadlo vás někdy, jak by vypadaly vaše zuby, kdybyste si je delší dobu nečistili? Jediný pohled na Jaye (21) vám bude dostatečnou odpovědí. Mladík se o svůj chrup nestaral 20 let, ani nechodil k zubaři. Teď má v puse jedenáct zubních implantátů.

Na co jsou dobré jahody
11.06.
zázračné účinky

Jahody zlepšují sex i čistí zuby! Co ještě byste o nich měli vědět?

Jahody patří mezi nejzdravější potraviny, které si v těchto měsících můžete dát. Kromě toho, že mají zázračné afrodiziakální účinky, obsahují i důležité vitaminy a pomáhají předcházet rakovině. Přesto je třeba upozornit, že pro malé děti nejsou příliš vhodné.

Čištění zubů
17.05.
Rady odborníků

Na zubním kartáčku mohou být tisíce bakterií! Jak často ho měnit?

Zubní kartáček vyžaduje pravidelnou péči a výměnu. V opačném případě vám může uškodit - na jeho povrchu se tvoří tisíce bakterií.

Prásk.tv píše:

Pes Tobi - 1
čtěte o tématu zuby na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Proměna - 2
28.03.
úžasná proměna

Dívka se kvůli vzhledu styděla vyjít ven. Teď je z ní neskutečná kočka!

Odmalička byla Wijitpraphorn Punbu terčem posměchu ostatních dětí. Mohla za to vada, se kterou se narodila. Jedna operace jí ale změnila život od základů. Dnes je z ní neuvěřitelná kočka.

Zubař
25.03.
Úhradová vyhláška

Krásný život zubařů! Udělali méně plomb, dostali více peněz

Zubaři v minulém roce dali pacientům o desetitisíce méně plomb než v roce 2015, přesto od pojišťoven získali desítky milionů navíc. Můžou za to změny v úhradové vyhlášce. Za jednu plombu dostávají lékaři okolo 270 korun. Stomatologové ale navrhují, aby si za plomby platili pacienti.

Zubař - ilustrační
aktualizováno 15.03.
konec amalgámu

Zubaři budou opravovat kazy jen drahými plombami, nařídila EU

Od příštího roku budou děti a těhotné ženy dostávat pouze méně kvalitní zubní výplně. Rozhodl o tom Evropský parlament. Amalgámové plomby škodí životnímu prostředí, protože obsahují rtuť. Jenže podle zubařů lepší zubní výplň neexistuje. Europoslanci ale chtějí používání amalgámu postupně zakázat úplně.

Zubař
23.01.
stomatologie

Revoluce u zubaře: Už žádné plomby, zuby se opraví samy!

Blíží se revoluce v zubním lékařství, britští lékaři přišli s unikátním postupem, který stimuluje přirozenou opravu zubů. Možná tak odzvoní opakovaným zákrokům a starým plombám a zuby se budou uzdravovat samy.

Dušan Žaškovský
10.01.
Prosí o pomoc

Dušana bolely zuby, pak mu sdělili děsivou diagnózu. Bojuje o život!

Mladý Slovák nikdy neměl vážné zdravotní potíže, až před Vánoci se léčil se zánětem čelisti. V té době ještě netušil, co ho čeká za pár dní. Z toho, co vypadalo jako bolest zubů, se vyklubala strašlivá diagnóza.

Zubař
aktualizováno 22.12.
lékařské pohotovosti

Rozbolely vás o Vánocích zuby? PŘEHLED míst, kde vás ošetří

Bolest si nevybírá, a tak se může stát, že i vás začnou o Vánocích bolet zuby. Kde vám o svátcích pomohou? Podívejte se do velkého přehledu zubařských pohotovostí.

Orbit
aktualizováno 07.09.
Obchodní sdělení

Na dentální hygienu dochází stále víc Čechů

Důležitost péče o ústní zdraví opět přiblíží roadshow „Zdravý úsměv pro každého“ značky Orbit.