Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Carrie Fisher - 4
01.08.
Hvězdné války

Carrie Fisher si zahraje v novém filmu Star Wars i po své smrti

Herečka kultovní ságy Star Wars Carrie Fisherová, která ztvárnila roli princezny Leiy, zemřela v roce 2016 o Vánocích. Její herecká kariéra však žije nadále. Tvůrci prozradili, že si posmrtně zahraje v poslední epizodě Hvězdných válek.

Spaní ve stylu Star Wars
aktualizováno 12.03.
GALERIE stylové spaní

Splněný sen: Otec vyrobil synovi postel ve stylu Star Wars!

Po tomhle touží snad každý malý kluk! A možná i leckterý dospělý. U stropu zavěšená postel ve stylu kosmické lodi ze slavných Star Wars, to je pro každého fanouška hvězdných válek splněný sen!

Carrie Fisher - 1
aktualizováno 03.01.
Netradiční pojistka

Disney se pojistil na smrt princezny Leiy. Dostane miliardu!

Společnost Disney dostane po smrti představitelky princezny Leiy, herečky Carrie Fisherové, v přepočtu přes miliardu korun. To je nejvyšší pojistná událost v dějinách filmu.

Prásk.tv píše:

Optický kvíz - 1
čtěte o tématu Star Wars na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Debbie Reynoldsová (vlevo) s dcerou Carrie Fisherovou
aktualizováno 29.12.
Další ztráta

Matka princezny Leiy z Hvězdných válek dceru přežila o jediný den

Smrtka má v posledních dnech neuvěřitelné žně a filmový svět hlásí další velkou ztrátu. Zemřela Debbie Reynoldsová, proslavená filmem Zpívání v dešti. Dceru Carrie Fisherovou přežila o jediný den.

Carrie Fisher - 1
aktualizováno 27.12.
Hvězdné války

Ztráta ve STAR WARS: Zemřela Carrie Fisher, hrála krásnou Leiu

Ve věku šedesáti let zemřela v úterý americká herečka Carrie Fisherová, která se proslavila rolí princezny Leiy v kultovní filmové sci-fi sérii Hvězdné války. S odvoláním na mluvčího rodiny to uvedl americký časopis People. Fisherová v pátek utrpěla během letu z Londýna do Los Angeles infarkt.

Carrie Fisher - 1
24.12.
galerie náhlý kolaps

Princezna Leia ze Star Wars bojuje o život! Přestala dýchat v letadle

Představitelka legendární princezny z Hvězdných válek je v kritickém stavu a bojuje o život. Carrie Fisher (60) dostala při letu z Londýna do Los Angeles infarkt. Na palubě letadla ji museli oživovat pasažéři.

Harrison Ford a Carrie Fisher měli při natáčení Hvězdných válek románek
20.11.
Velké překvapení

Tajná láska ve Hvězdných válkách! Princezna po 40 letech promluvila

Trvalo to 40 let, ale až nyní vyšlo najevo, proč to mezi Hanem Solem a princeznou Leiou v prvních Hvězdných válkách tak jiskřilo. Herci se totiž k sobě tulili nejen na filmovém plátně.

Kenny Baker R2-D2
14.08.
Malý velký herec

Zemřela hvězda Star Wars, představitel robota R2-D2

Fanoušci Hvězdných válek smutní. V sobotu zemřel herec, který k filmové sáze neodmyslitelně patřil, ačkoliv jeho obličej se na filmovém plátně nikdy neobjevil a hlas nikdy nezazněl. Kenny Baker totiž hrál malého robota R2-D2.

Světelný meč
02.01.
Plyn místo laseru

VIDEO: Kutil a fanoušek Star Wars si sestrojil vlastní světelný meč

Ohánět se světelným mečem chce každý pořádný fanda Hvězdných válek. A když nemáte laser, krystal k jeho usměrnění a dostatek energie, pomůže alespoň výkonný zapalovač.

Mistr Yoda z Hvězdných válek
18.04.
Jak je to možné?

Hvězdné války ve 14. století? Kresba vypadá jako hrdina filmů!

Fandové filmové ságy Hvězdné války už se několik hodin kochají novou upoutávkou na sedmý film a odpočítávají čas do prosincové premiéry. Teď se ovšem objevila zpráva, která otřese jejich světem.