Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Seriál Ulice: Co přinesou nové díly?
aktualizováno dnes 15:38
dřív než v tv

Exkluzivní UKÁZKA: V Ulici dojde na facky! Kdo to pořádně schytá?

Tento týden bude v seriálu Ulice stát za to! Lucka Weberová se totiž dostane do pořádného maléru. A znovu kvůli Matějovi.

Jaroslava Obermaierová
03.01.
hvězda Ulice

Herečka Obermaierová je stále v nemocnici. Řekla, jak tráví čas

Jaroslavu Obermaierovou, která patří k nejoblíbenějším českým seriálovým herečkám, v poslední době pronásledovala smůla. Stále leží v nemocnici poté, co si na podzim naštípla obratel a zlomila kotník. Štáb televize Nova se za ní byl exkluzivně v nemocnici podívat.

Seriál Ulice: Bedřich přistihne Anču s Evženem
aktualizováno 02.01.
seriálové jaro

Ulici čekají velké zvraty, prozradila autorka! Další žádost o ruku i smrt

Po vánoční pauze se na obrazovky televize Nova vrací oblíbený seriál Ulice. A i jarní sezóna bude stát za to. Ve Snídani s Novou o tom, co hrdiny čeká, mluvila kreativní producentka seriálu Silvia Klasová a herec Martin Finger, který ztvárňuje Evžena Šmýda.

Prásk.tv píše:

Ulice - facka od Webera
čtěte o tématu Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Aneta Krejčíková ukázala v bazénu výstavní prsa
aktualizováno 30.12.
foto uvnitř foto z bazénu

Pohled pro bohy: Sexy Krejčíková z Ulice ukázala prsa v celé kráse!

Aneta Krejčíková září v nováckém seriálu Ulice, nedávno se předvedla v show Tvoje tvář má známý hlas a nyní ukázala, že to není žádná stydlivka. Na dovolené v bazénu odhodila horní díl plavek a vznikla krásná vkusná fotografie.

Tomáš Dastlík tatínkem - 3
aktualizováno 27.12.
foto uvnitř má synka

Hvězda Ulice hrdým tatínkem: "Prďolka byl nejkrásnější dárek!"

Je tomu už pět dnů, co se z Tomáše Dastlíka alias Martina Maléře z Ulice stal hrdý tatínek, a svou novou roli si náramně užívá. Na sociálních sítích se pochlubil fotkami svého synka Ondráška, už se i rozpovídal o tom, jaký byl vlastně porod.

Vánoce v Ulici
aktualizováno 21.12.
seriálové svátky

Velké překvapení v Ulici! Takové Vánoce tady ještě nikdy nezažili

Ačkoliv Ježíšek letos chodí v neděli, do Ulice zavítá už v pátek. Na tuhle jeho návštěvu se bude ještě dlouho vzpomínat. Takovou vánoční výzdobu totiž staří známí v jejich ulici ještě neměli! Co oblíbené postavy během Vánoc čeká?

Ulice na jaře 2018 - 7
19.12.
Na co se těšit

Co čeká hrdiny v Ulici? Svatba, podraz i odchod oblíbené postavy

Seriál Ulice se po vánoční přestávce vrátí na obrazovky hned 1. ledna a diváci se mají na co těšit! S hrdiny oblíbeného seriálu TV Nova budou prožívat už 13. jaro. Co všechno přinese?

Ordinace jaro 2018
aktualizováno 18.12.
Nové díly

Ulice a Ordinace budou mít přes Vánoce pauzu. Víme, kdy se vrátí

Už na začátku ledna se diváci mohou těšit na další díly oblíbených seriálů a dalších pořadů TV Nova. Ty se po vánoční přestávce vrátí hned v prvních dnech roku 2018.

Seriál Ulice: Robert žádá Adrianu o ruku - 8
aktualizováno 18.12.
Seriál Ulice

Vezme si Adriana Roberta? Herečka prozradila, co bude v Ulici

Hostem Snídaně s Novou byla v pondělí Šárka Vaculíková, která v oblíbeném seriálu Ulice hraje postavu Adriany Peškové. Herečka divákům prozradila, jak se Adriana postaví k žádosti o ruku, kterou ji šokoval její partner Robert Bláha.

Hádky v Ordinaci a Ulici
aktualizováno 28.11.
temné týdny v seriálech

Drama v Ordinaci i Ulici: Osudný výstřel a tajemství, které ublíží

Následující týdny v oblíbených seriálech televize Nova budou stát za to. V Ordinaci zažije hotové peklo Zdena Suchá, v Ulici zase čeká hodně nepříjemné prozření na Věrku. A bude toho daleko víc!