Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Poslední rozloučení s hercem Juliem Neumannem
aktualizováno 02.10.
Skoro se nevešli do sálu

Smutek v Ulici! Herci se loučili s kolegou Julkem Neumannem (†65)

České osobnosti se v úterý rozloučily s hercem Juliem Neumannem, který zemřel minulý týden ve věku 65 let. Na pohřeb dorazily důležité osobnosti včetně Julkových hereckých kolegů z Ulice.

Martin Pošta, Julek Neumann, Milan Šimáček
aktualizováno 26.09.
tragické události

Černý týden pro seriál Ulice: Dva herci zemřeli, jeden se otrávil

Seriál Ulice má za sebou skutečně černý týden. Dva herci, kteří se před lety v oblíbeném seriálu objevili, zemřeli. Třetí se otrávil houbami a skončil ve vážném stavu v nemocnici.

Seriál Ulice: Svatba Terezy a Davida - 5
aktualizováno 26.09.
velké komplikace

Svatba v Ulici málem nebyla! Na poslední chvíli měnili scénář

Už tento týden budou diváci Ulice svědky jedné velké události. Tereza a David si řeknou své ano. Svatba se ale málem vůbec nekonala, a to nejen kvůli komplikacím, které hercům předepsali scénáristé, ale také těm, které nastal v reálném světě.

Prásk.tv píše:

Aneta Krejčíková - 1
čtěte o tématu Ulice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Julius Julek Neumann
aktualizováno 25.09.
odchod legendy

Zemřel číšník ze seriálu Ulice! Herci Neumannovi bylo 65 let

Dlouholetý člen divadla Studio Ypsilon Julius Neumann (†65), známý též jako Julek, zemřel minulou neděli. Neumann byl hercem, překladatelem a textařem. Televizní diváci jej mohou znát z filmů Milenci z roku jedna, Den pro mou lásku nebo ze seriálu Ulice, kde hrál číšníka.

Do Ulice vstupuje Jitka Smutná - 5
20.09.
jitka smutná

EXKLUZIVNÍ UKÁZKA: Nová postava v Ulici způsobí poprask!

Do Ulice dnes přichází nová postava, která pořádně zamává životem rodiny Peškových. Jitka Smutná coby Marie Vránová chce urovnat vztahy se svým bratrem Vlastou Peškem. Podaří se jí to?

Den s Novou v hostivařských ateliérech - 1
aktualizováno 15.09.
Den s Novou

Brány ateliérů Hostivař se otevřely divákům. Přivítaly je hvězdy Novy

Po roce mají diváci TV Nova opět možnost navštívit ateliéry, v nichž se natáčí seriály Ulice a Ordinace v růžové zahradě 2. V ateliérech v pražské Hostivaři na diváky čeká bohatý program a možnost setkání s hvězdami, které znají z televizní obrazovky. Vstupenky jsou vyprodané.

Život ve hvězdách - 2
aktualizováno 02.10.

Život ve hvězdách 30. 8. 2018

Podívejte se na exkluzivní rozhovor s manželkou premiéra Monikou Babišovou. Zjistili jsme i to, jak trávily léto celebrity a splnili jeden vytoužený sen.

Novinky v Ulici - Blanka Voláková a Marie Vránová
aktualizováno 30.08.
nové postavy

Do Ulice vstupuje sestra Peška: Prozradila, proč se přestali vídat!

Do děje oblíbeného seriálu Ulice už dnes vstoupí dvě nové postavy. Jitka Smutná a Linda Rybová pořádně zamíchají životem rodiny Peškových. O tom, jaký bude jejich seriálový osud, mluvily ve Snídani s Novou.

Novinky v Ulici
aktualizováno 20.08.
premiérová sezóna

Ulice se vrací už dnes! Producent prozradil největší zvraty nové řady

Už dnes večer se na obrazovku televize Nova vrací oblíbený seriál Ulice. Letos vstupuje do své 14. sezóny. Na co se na podzim můžete těšit, prozradil ve Snídani s Novou kreativní producent seriálu Matěj Podzimek a představitelka Věrky Marečkové Milena Steinmasslová.

Míša Tomešová a Roman Tomeš - 1
19.08.
řekla i jméno

Míša Tomešová má druhého syna! Hvězda Ulice se pochlubila fotkou

Herečka Míša Tomešová (27), kterou diváci TV Nova znají jako Bětku z Ulice, se stala v neděli dvojnásobnou maminkou! S hrdým tatínkem, zpěvákem Romanem Tomešem, mají už druhého syna. Chlapeček dostal jméno Jonáš.