Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Retro
Aktualizováno 4.2. 2017 18:47
galerie retro nábytek frčí

Nemáte doma poklad? Tyhle věci shánějí starožitníci a sběratelé

Pamatujete? Umakartová židle v kuchyni, růžový porcelán a sektorový nábytek v obýváku. Měli jste je vy i sousedé. V té době nešlo nic jiného ani sehnat. Na mnohé věci z dob ČSSR si určitě vzpomene většina z vás. A možná, že v nich máte ukryto nečekané bohatství!

GALERIE: Požár výrobní haly v Orlové

GALERIE: Požár výrobní haly v Orlové

nevšední bydlení

Tento unikátní dům je na prodej! Celý je postavený ve skále

Nevšední nemovitost ve skále v Utahu je nyní na prodej. Bydlení je krásné, ale není vhodné pro každého. Nenajdete v něm totiž žádné internetové připojení.

Prásk.tv píše:

Snímky mléčné dráhy - 1
čtěte o tématu galerie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

galerie smutná statistika

Při focení selfie zemřelo 127 lidí! Fotky těsně před smrtí

Fenomén selfie je velmi populární, najdou se však lidé, kteří jsou kvůli fotografii dokonce ochotni riskovat i vlastní život. Za posledních dva a půl roku zemřelo 127 lidí, kteří při pořízení vlastní fotografie velmi riskovali.

Krtek
Aktualizováno 2.11. 2016 12:12
galerie krtčí hnízdo

Takhle bydlí krtci! Podívejte do jejich labyrintu pod zemí

Krtek je milovaná dětská kreslená postavička, ale taky občas nenáviděný "škůdce" trávníků či úrody. Brit, který se jejich odchytem živí, zdokumentoval, jak vypadá labyrint krtčích chodbiček hned pod vaším trávníkem...

Inspirace pro vás

Paletománie pokračuje! Vyrobte si originální a levný nábytek i vy

Toužíte si pořídit domů nevšední nábytek? V posledních letech se těší velké oblibě vybavení bytu z palet. Vyrobit si postel z běžné europalety nemusí být nic neobvyklého, ani složitého. Navíc je ekologický a levný!

Nečekané!

Neuvěříte, co se ukrývá v tomto obyčejném penzionu! NÁDHERA

Nenechte se zmást! Tento hotýlek v sobě ukrývá skutečný luxus a to ne jen tak ledajaký. Jakmile do něj vstoupíte, ocitnete se v jiném století.

Slovanská epopej v Národní galerii
Aktualizováno 8.9. 2016 17:57
slavný návrat

Slovanská epopej se vrátí na Moravu! Ale za určitých podmínek

Muchova Slovanská epopej se zřejmě opět podívá do Moravského Krumlova, odkud ji po dlouhých tahanicích v roce 2012 odvezli do hlavního města. Praha je ochotná epopej půjčit za předpokladu, že kontrola zámku v Moravském Krumlově, kde má být epopej vystavena, dopadne dobře.

GALERIE: Kyčerka v Beskydech

GALERIE: Kyčerka v Beskydech

Houbařský úlovek - Vimperk
Aktualizováno 6.8. 2016 17:58
fotky čtenářů plné košíky

Hřibů plná lžíce bagru?! Houby rostou všude! Pochlubte se i vy

I když počasí nebylo pro růst hub úplně ideální, najde se spoustu houbařů, kteří hlásí bohaté úlovky. A podle předpovědi se mají ještě na co těšit, teploty mají spadnout průměrných 24 stupňů, následující týden má být nejdeštivější z celého srpna. Vlhké počasí tak z mechu vytáhne další spousty hub.