Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Obraz Šero v pralese
Aktualizováno 28.5. 2017 18:24
aukční síň

Nový rekord: Obraz české malířky Toyen se vydražil za 30 milionů

Obraz české malířky Toyen Šero v pralese se dnes vydražil za 30 milionů korun včetně aukční přirážky, což je autorčin tuzemský rekord a současně čtvrtý nejdráže prodaný obraz na aukcích v ČR. Galerie Kodl dnes prodala 200 uměleckých děl za celkovou částku 250 miliónů korun, čímž se její dnešní aukce stala historicky nejúspěšnější v České republice. Dosavadní rekord držela stejná aukční síň z loňského roku, kdy zaznamenala tržbu přes 142 milionů korun. ČTK to za Galerii Kodl sdělila Terezie Kaslová.

GALERIE: Nouzové přistání letadla

GALERIE: Nouzové přistání letadla

GALERIE vtipná podívaná!

HIT INTERNETU: Student zahnal nudu, terčem vtipu se stal kantor

Každý člověk se v nudných chvílích snaží zabavit jiným způsobem. Student se na přednáškách obchodního managementu nudil natolik, že kreslil svého profesora ve vtipných pozicích. Zlepšoval se každou hodinou. Jeho výtvory se nyní staly hitem internetu.

Prásk.tv píše:

Gott My Life - 1
čtěte o tématu galerie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sucho zabíjí moravské okurky!

Bude letošní „okurková sezona“ bez okurek? Pojďte si s námi o ně zasoutěžit

Retro
Aktualizováno 4.2. 2017 18:47
galerie retro nábytek frčí

Nemáte doma poklad? Tyhle věci shánějí starožitníci a sběratelé

Pamatujete? Umakartová židle v kuchyni, růžový porcelán a sektorový nábytek v obýváku. Měli jste je vy i sousedé. V té době nešlo nic jiného ani sehnat. Na mnohé věci z dob ČSSR si určitě vzpomene většina z vás. A možná, že v nich máte ukryto nečekané bohatství!

GALERIE: Požár výrobní haly v Orlové

GALERIE: Požár výrobní haly v Orlové

nevšední bydlení

Tento unikátní dům je na prodej! Celý je postavený ve skále

Nevšední nemovitost ve skále v Utahu je nyní na prodej. Bydlení je krásné, ale není vhodné pro každého. Nenajdete v něm totiž žádné internetové připojení.

galerie smutná statistika

Při focení selfie zemřelo 127 lidí! Fotky těsně před smrtí

Fenomén selfie je velmi populární, najdou se však lidé, kteří jsou kvůli fotografii dokonce ochotni riskovat i vlastní život. Za posledních dva a půl roku zemřelo 127 lidí, kteří při pořízení vlastní fotografie velmi riskovali.

Krtek
Aktualizováno 2.11. 2016 12:12
galerie krtčí hnízdo

Takhle bydlí krtci! Podívejte do jejich labyrintu pod zemí

Krtek je milovaná dětská kreslená postavička, ale taky občas nenáviděný "škůdce" trávníků či úrody. Brit, který se jejich odchytem živí, zdokumentoval, jak vypadá labyrint krtčích chodbiček hned pod vaším trávníkem...

Inspirace pro vás

Paletománie pokračuje! Vyrobte si originální a levný nábytek i vy

Toužíte si pořídit domů nevšední nábytek? V posledních letech se těší velké oblibě vybavení bytu z palet. Vyrobit si postel z běžné europalety nemusí být nic neobvyklého, ani složitého. Navíc je ekologický a levný!

Nečekané!

Neuvěříte, co se ukrývá v tomto obyčejném penzionu! NÁDHERA

Nenechte se zmást! Tento hotýlek v sobě ukrývá skutečný luxus a to ne jen tak ledajaký. Jakmile do něj vstoupíte, ocitnete se v jiném století.