Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
aktualizováno 13.01.
Zpěvák se ohradil

Zeman v projevu lhal! "Nikoho jsem nepodpořil," vzkázal Gott

Miloš Zeman v projevu po prvním kole prezidentských voleb poděkoval za podporu - jmenovitě zmínil premiéra Andreje Babiše a zpěváka Karla Gotta. Jenže Zlatý Slavík nikdy Zemanovi podporu nevyjádřil.

Karel Gott a Vánoce
aktualizováno 25.12.
Vánoce

Karel Gott či Madonna. Víme, co našly celebrity pod stromečkem!

České i světové hvězdy šoubyznysu se na sociálních sítích už pochlubily, co dostaly od Ježíška nebo Santa Clause. Pozadu nezůstala královna popu Madonna, herec Will Smith nebo český zpěvák Karel Gott.

Karel Gott
13.12.
mistr se brání

Nechutný útok na Karla Gotta a jeho rodinu: "Už to řeší právníci!"

Karel Gott se ohradil proti útokům na svou rodinu. Ve svém velkém prohlášení na sociální síti uvedl na pravou míru spekulace o tom, že mu někdo blokuje kontakty v mobilním telefonu.

Prásk.tv píše:

Dominika Gottová a Dominika Gottová - 1
čtěte o tématu Karel Gott na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Český slavík Mattoni 2017 - 16
25.11.
pohled do šaten

Zákulisí Českého slavíka: Tohle čeká na Bílou, Kabáty nebo Ortela

Anketa Český slavík Mattoni pro rok 2017 vrcholí a štáb TN.cz se vydal zjistit, jak přípravy probíhají a co čeká na české celebrity v jejich šatnách.

Gottova vila
aktualizováno 13.11.
Rozsáhlá rekonstrukce

Gottova vila je celá v novém, zpěvák se do ní vrátí již brzy!

Vila zpěváka Karla Gotta na pražské Bertramce je po dlouhých měsících oprav konečně hotova. Má novou střechu, nové patro a nová je i barva fasády. Gottova rodina se tam má z rozlehlého bytu přestěhovat do Vánoc.

Karel Gott, Karel Štědrý
aktualizováno 07.11.
smrt karla štědrého

Karel Gott v slzách: Odešel jeden z mých nejbližších přátel, přiznal

Karla Gotta hluboce zasáhl odchod dobrého přítele Karla Štědrého. Ten zemřel dnes ve věku 80 let. S Gottem prožil podstatnou část soukromého i profesního života.

Chalupa Karla Gotta
21.10.
foto+video rekreační sídlo

OBRAZEM: Chalupa zpěváka Karla Gotta už je téměř hotová!

Stavba chalupy populárního zpěváka Karla Gotta obrátila severočeskou obec Doubice naruby. Nechtěná popularita dokonce dovedla několikanásobného slavíka k rozhodnutí chalupu prodat. Tento plán je však, zdá se, zažehnaný a na stavbě překrásné roubenky se již finišuje.

Karel Gott získal cenu Zlatá slepice - 3
aktualizováno 14.10.
velký úspěch

Gott se za písně v němčině dočkal velkého ocenění. Poslechněte si je

Karel Gott v Lipsku převzal významnou německou mediální cenu Zlatá slepice, a to za celoživotní dílo. Tisíce přítomných diváků mu tleskaly vestoje.

Karel Gott
aktualizováno 11.10.
oblíbený i za hranicemi

Karla Gotta v Německu milují! Ocení ho prestižní Zlatou slepicí

Zpěvák Karel Gott je uznávanou celebritou nejen v České republice. Velkou poklonu mu chtějí složit i v Německu, a to udělením prestižní mediální ceny.

Karel Gott - 1
aktualizováno 19.08.
zdravotní komplikace

Karel Gott ruší koncert, nemůže vystupovat! 'Mrzí mě to,' vzkazuje

Několikanásobný český slavík Karel Gott musel zrušit své sobotní vystoupení v Brně. Zpěváka prý postihly další zdravotní problémy. Tentokrát souvisely se zánětem dýchacích cest. Neléčení by mohlo mít i trvalé následky.