Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

První vystoupení Karla Gotta po propuštění z nemocnice - 1
aktualizováno 02.03.
zdravotní problémy

Změnila Gotta vážná nemoc? První foto po propuštění z nemocnice!

Karel Gott se poprvé po téměř čtrnáctidenní hospitalizaci objevil na veřejnosti. Ve čtvrtek se účastnil slavnostního večera v Obecním domě, kde se Nadačnímu fondu pro zdraví dětí předával šek na milion korun. A Gott na předávání zazpíval.

2111148
02.03.

Bulvární show PRÁSK 1. 3. 2018

Vydali jsme se po stopách romantické pohádky Orlanda Blooma a jeho staro-nové lásky Katy Perry. Vyzpovídali jsme také jejich fanoušky, kteří před bytem pravidelně čekají. Prozradíme, proč doufají, že se s nimi potkají.

Karel Gott
aktualizováno 26.02.
zdravotní problémy

Karel Gott stále není úplně fit. Ze špitálu poslal fanouškům vzkaz

Karel Gott stále není úplně fit. Zůstává v nemocnici, kde před více než týdnem skončil kvůli chřipce. A lékaři jsou nadále obezřetní, vyšetření totiž podle Blesk.cz poukázaly na další problémy.

Prásk.tv píše:

Karel Gott a Marek Ztracený - 1
čtěte o tématu Karel Gott na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
aktualizováno 23.02.
těžká nemoc

Gott promluvil o své nemoci. Odřekl Česko-Slovenský ples

Zpěvák Karel Gott i nadále zůstává v nemocnici, a musí tak rušit svá vystoupení naplánovaná na příští dny. Už v sobotu měl být hostem na prestižním Česko-Slovenském plese v pražském Obecním domě.

Karel Gott Ivana Gottová
aktualizováno 20.02.
mistr ve vážném stavu

Gotta plánují propustit v pátek. Manželka je u něj několikrát denně

Karel Gott již čtvrtým dnem bojuje ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze s vážnou formou chřipky, ale pomalu se zotavuje. Podle interních informací z nemocnice by Mistr měl být v pátek propuštěn, pokud se jeho zdravotní stav nezhorší. Gottova manželka Ivana ho do nemocnice odvezla těsně po svém návratu z dovolené.

Karel Gott - 4
aktualizováno 20.02.
Těžká chřipka

Karlu Gottovi lékaři nasadili kapačky! Ve špitále je už čtyři dny!

Karel Gott i nadále bojuje se silnou chřipkou, která ho skolila v sobotu. Už čtvrtý den je Mistr v péči lékařů a ruší plánovaný program na další dny.

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
aktualizováno 19.02.
slavík v ohrožení

Vážné problémy Karla Gotta! Kvůli nemoci skončil znovu ve špitále

Mnohonásobný český Slavík Karel Gott skončil v nemocnici. Podle lékařů má vážnou chřipku. Už v sobotu musel zrušit plánové vystoupení.

Karel Gott má za sebou koncert na Slovensku
26.01.
velký úspěch

Karel Gott má za sebou ohromný koncert, vystoupily i dcery! VIDEO

Zpěvák Karel Gott má za sebou koncert na Slovensku. V Bratislavě zpíval své nejznámější písně před desetitisícovým publikem. A první velký koncert u našich sousedů po zdolání zákeřné nemoci si náramně užíval - stejně jako jeho dcery i hosté.

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
aktualizováno 13.01.
Zpěvák se ohradil

Zeman v projevu lhal! "Nikoho jsem nepodpořil," vzkázal Gott

Miloš Zeman v projevu po prvním kole prezidentských voleb poděkoval za podporu - jmenovitě zmínil premiéra Andreje Babiše a zpěváka Karla Gotta. Jenže Zlatý Slavík nikdy Zemanovi podporu nevyjádřil.

Karel Gott a Vánoce
aktualizováno 25.12.
Vánoce

Karel Gott či Madonna. Víme, co našly celebrity pod stromečkem!

České i světové hvězdy šoubyznysu se na sociálních sítích už pochlubily, co dostaly od Ježíška nebo Santa Clause. Pozadu nezůstala královna popu Madonna, herec Will Smith nebo český zpěvák Karel Gott.