Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Anne Blessingová (92) zastřelila syna
aktualizováno 04.07.
Vražda

92letá žena zastřelila svého syna! Nechtěla jít do domova důchodců

Dvaadevadesátiletá Američanka zastřelila v pondělí ráno svého syna (72) proto, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu pro seniory. Po činu se pokusila zabít také synovu přítelkyni (57), která se však ubránila a obě zbraně zneškodnila. Ženu soud poslal do vazby.

Dítě osprchované hadicí
aktualizováno 13.06.
Šokující fotografie

Rodiče osprchovali dítě zahradní hadicí. Utrpělo hororové zranění!

Osudovou chybu udělala Dominique Woodgerová z Arizony, která své dítě chtěla po parném dni osvěžit, a proto ho postříkala vodou ze zahradní hadice. Ta však byla naprosto vařící a devítiměsíční chlapec tak utrpěl popáleniny druhého stupně na 30 % svého těla.

Žena manželovi tvrdila, že dítě umřelo při porodu. Vše bylo jinak
19.05.
Bezohledná lež

Dítě zemřelo při porodu, tvrdila žena. Pravda ale byla úplně jiná

Celý měsíc truchlil seržant americké armády Steven Garcia pro svou novorozenou dcerku, když se dozvěděl, že dítě zemřelo při porodu. Pak ovšem zjistil hned několik šokujících věcí.

Prásk.tv píše:

Pulec Goliáš - 1
čtěte o tématu Arizona na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Psí hrdina zachránil svého kamaráda
15.05.
záchrana života

VIDEO: Psí hrdina zachránil svého kamaráda před utopením

Skutečně dobří přátelé si pomáhají a vzájemně se chrání. A neplatí to jen mezi lidmi. Dokazuje to i video z bezpečnostní kamery v Arizoně, kde se málem utopil jeden z dvojice psů. Druhý ale nezaváhal a pro svého kamaráda skočil. Dost možná mu tak zachránil život.

Brittany Zamoraová
aktualizováno 24.03.
Sexuální skandál

Krásná učitelka zneužívala žáka (13). Lechtivé SMS našla matka

Skandál hýbe základní školou Las Brisas Academy ve městě Goodyear v americkém státě Arizona. Policisté zatkli sedmadvacetiletou učitelku Brittany Zamoraovou. Podezřívají ji, že se pravidelně oddávala sexu s teprve třináctiletým studentem. Ten možná nebyl jedinou obětí chlípné učitelky.

Prachový ďábel v akci
aktualizováno 28.09.
malá tromba

To je podívaná! Arizonou se prohnal obří prašný ďáblík

Příroda umí vytvořit skutečně úchvatnou podívanou. Jeden takový zážitek si prožili obyvatelé arizonského města Tempe, kterým se prohnala ohromný prašný vír, který viděly desítky lidí. Naštěstí je tromba téhle velikosti poměrně neškodná, lidé si tak mohli užít úžasnou podívanou.

Bleskové povodně zasáhly Arizonu
aktualizováno 17.07.
smrtelný živel

Bleskové povodně se prohnaly Arizonou, nejméně 9 mrtvých

V obrovskou tragédii se změnil nedělní výlet do národního parku Tonto v americké Arizoně. Na místo, na kterém se lidé koupou v přírodních jezírcích, přišla bez varování mohutná povodňová vlna. Výsledkem je nejméně devět mrtvých.

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Podlaha z dřevěných špalíků
aktualizováno 24.05.
galerie levné a originální

Rodina si vyrobila dřevěnou podlahu úplně sama! POSTUP

Manželé si vyrobili dřevěnou podlahu z odřezků suchých stromů. Výsledkem je originální a ekologická podlážka v celém domě.

Holčičku těsně minuly vystřelené kulky
14.04.
Nespokojený zákazník

Dívka si hrála v kadeřnictví, pak jí svištěly kolem hlavy kulky. VIDEO

Teprve čtyřletá dívka málem přišla o život v kadeřnictví ve městě Chandler v americké Arizoně. V podniku, který provozuje její dědeček, si hrála. Najednou výlohou proletěly dvě kulky, které holčičce prosvištěly jen pár centimetrů od hlavy! Střílel nespokojený zákazník sousedního tetovacího salónu.