Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Brittany Zamoraová
aktualizováno 24.03.
Sexuální skandál

Krásná učitelka zneužívala žáka (13). Lechtivé SMS našla matka

Skandál hýbe základní školou Las Brisas Academy ve městě Goodyear v americkém státě Arizona. Policisté zatkli sedmadvacetiletou učitelku Brittany Zamoraovou. Podezřívají ji, že se pravidelně oddávala sexu s teprve třináctiletým studentem. Ten možná nebyl jedinou obětí chlípné učitelky.

Prachový ďábel v akci
aktualizováno 28.09.
malá tromba

To je podívaná! Arizonou se prohnal obří prašný ďáblík

Příroda umí vytvořit skutečně úchvatnou podívanou. Jeden takový zážitek si prožili obyvatelé arizonského města Tempe, kterým se prohnala ohromný prašný vír, který viděly desítky lidí. Naštěstí je tromba téhle velikosti poměrně neškodná, lidé si tak mohli užít úžasnou podívanou.

Bleskové povodně zasáhly Arizonu
aktualizováno 17.07.
smrtelný živel

Bleskové povodně se prohnaly Arizonou, nejméně 9 mrtvých

V obrovskou tragédii se změnil nedělní výlet do národního parku Tonto v americké Arizoně. Na místo, na kterém se lidé koupou v přírodních jezírcích, přišla bez varování mohutná povodňová vlna. Výsledkem je nejméně devět mrtvých.

Prásk.tv píše:

Dámská peněženka
čtěte o tématu Arizona na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Matt si vzal svou lásku ze školky - 3
07.07.
Foto ze svatby

Stará láska nerezaví! Ve školce slíbil, že si ji vezme, slib dodržel!

Málokdo se může pochlubit, že mu láska vydržela tak dlouho. Matt ale svou vyvolenou poznal už v mateřské školy. Když ji ve třech letech poznal, hned věděl, že si ji jednou vezmu. A tak se po 20 letech opravdu stalo! Matt a Laura už jsou manželé.

Podlaha z dřevěných špalíků
aktualizováno 24.05.
galerie levné a originální

Rodina si vyrobila dřevěnou podlahu úplně sama! POSTUP

Manželé si vyrobili dřevěnou podlahu z odřezků suchých stromů. Výsledkem je originální a ekologická podlážka v celém domě.

Holčičku těsně minuly vystřelené kulky
14.04.
Nespokojený zákazník

Dívka si hrála v kadeřnictví, pak jí svištěly kolem hlavy kulky. VIDEO

Teprve čtyřletá dívka málem přišla o život v kadeřnictví ve městě Chandler v americké Arizoně. V podniku, který provozuje její dědeček, si hrála. Najednou výlohou proletěly dvě kulky, které holčičce prosvištěly jen pár centimetrů od hlavy! Střílel nespokojený zákazník sousedního tetovacího salónu.

Matteo Tafuri
aktualizováno 12.01.
Galerie + video italský prorok

500 let staré proroctví: Až bude 2 dny sněžit, svět skončí! Už sněží

Podle 500 let starého proroctví italského filozofa Mattea Tafuriho má přijít konec světa, až bude v italském resortu Salento po dva dny sněžit. To se nyní vyplnilo. Jindy teplé klima na jihu Itálie vystřídaly mrazy a tlustá sněhová pokrývka. Je to snad opravdu další znamení, že se blíží apokalypsa?

Ďábel Arizona
07.01.
podivné zjevení

Záhadná fotka: Okřídlený démon se objevil na ulici v Arizoně

Přes sto tisíc lidí už na sociálních sítích zhlédlo fotografii muže, který v Arizoně vyfotil podivný úkaz. Na fotografii je totiž jasně vidět temná silueta osoby s obrovskými křídly. Někteří v tajemné postavě vidí ďábla, jiní černého anděla. Každopádně se poměrně velká část lidí shodla, že výskyt takovéto postavy značí konec světa.

Pudl
22.05.
Náboženský fanatik

Potrestal dceru kvůli oblečení! Strašně se pomstil na jejím psovi

Muž z americké Arizony se rozhodl drsným způsobem potrestat svou dceru za výběr oblečení. Protože si nechtěla svléci své "ďábelské" tričko, vzal jejich pudla a živého ho zavřel do roztopeného grilu. O případu informoval portál Mirror.

Podivný tvor
08.05.
Podivný tvor

Mimozemšťan nebo malý mutant? Toto stvoření našli v Americe!

Muže opravdu vyděsilo stvoření, které objevil na svém pozemku. Prohlédněte si detailní video vetřelce, který byl nalezen v Americe!