Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Roman Knap a Lubomír Metnar
18.06.
Nový ředitel pošty

Pošta se změní, slibuje ministr. Už se prý nestane, že dopis nedoručí

Nový generální ředitel České pošty Roman Knap musí zhruba do října předložit ministrovi vnitra strategii budoucího fungování podniku. Bude muset snižovat náklady a redukovat počet lidí v managementu společnosti. Řekl to ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar.

Michal Murín a Andrej Babiš
aktualizováno 08.06.
Uprázdněné místo

Do čela GIBS se zájemci nehrnou, Babiš vypíše druhé kolo výběru!

Premiér Andrej Babiš (ANO) vyhlásí druhé kolo výběrového řízení na pozici ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů, které je od začátku května volné po odchodu Michala Murína.

Jiří Zíka
aktualizováno 29.05.
Zíkův konec

Šéf Cermatu končí! Ministr školství ho kvůli chybám odvolal

Ministr školství v demisi Robert Plaga zbavil ředitele Cermatu funkce. Důvodem bylo několik skandálů, které letos provázely státní zkoušky, naposledy to byl maturitní test z českého jazyka.

Prásk.tv píše:

Utajený šéf: Emoce, slzy a dva zachráněné životy! - 1
čtěte o tématu ředitel na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Miloš Trojánek
aktualizováno 16.05.
Personální změna

Šéf pražské policie končí. Dřív se zastal vyšetřovatele Čapího hnízda

Ředitel pražské policie Miloš Trojánek odchází z funkce. Své rozhodnutí prý oznámil už jak kolegům, tak nadřízeným. Trojánek na sebe upozornil loni, když se výrazně zastal vyšetřovatele kauzy Čapí hnízdo Pavla Nevtípila.

Česká pošta - 4
30.04.
změna vedení

Česká pošta má nového ředitele, výběrové řízení vyhrál Knap

Novým generálním ředitelem České pošty bude dosavadní generální ředitel firmy SAP Česká republika a SAP Slovensko Roman Knap (42). Zvítězil ve výběrovém řízení vypsaném ministerstvem vnitra. Resort to v pondělí uvedl v tiskové zprávě.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun
aktualizováno 26.04.
Utajený šéf

Pracovníci popsali, jaký je Lukáš doopravdy! Jak to teď v hotelu je?

Zaměstnanci jsou vždy stavebními kameny celé firmy. Nejinak je to i v případě hotelového řetězce Lukáše Pytlouna, který se účastnil reality show Utajený šéf. Ředitel v přestrojení se seznámil i s jejich příběhy a některé ho přímo dojaly. Jak jsou na tom pracovníci dnes?

Lukáš Pytloun
26.04.
Nová reality show

Kdo je Lukáš Pytloun? Tohle jste o utajeném šéfovi nevěděli! PROFIL

Ve středu večer mohli diváci sledovat zbrusu novou reality show Utajený šéf. V prvním díle si práci svých zaměstnanců na nižších pozicích vyzkoušel ředitel hotelového řetězce Lukáš Pytloun. Dnes úspěšný hoteliér přitom nápad na podnikání dostal náhodou.

Utajený šéf: Lukáš Pytloun - 2
aktualizováno 25.04.
Utajený šéf

Lukáš připraví o peníze vlastní firmu! Recepční šéfa seřve jak dítě

Už dnes večer startuje na TV Nova reality show Utajený šéf, která se stala celosvětovým fenoménem. Ředitel firmy se změní k nepoznání a vyzkouší si práci svých zaměstnanců. V prvním díle se diváci seznámí se zákulisím hotelového řetězce.

Učitelce škola doplatila ušlou mzdu
23.03.
měla obtěžovat studenty

Kauza učitelky z Tršic je u konce. Škola jí doplatí mzdu i výlohy

Kauza učitelky, kterou vyhodil ředitel ze školy v Tršicích kvůli tomu, že osobně dohlížela na hygienu chlapců ve sprchách nejspíš definitivně končí. Vandě Fabiánové škola doplatila ušlou mzdu, ve škole je nová ředitelka a škola zaplatila i soudní výlohy.

Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů Michal Murín
27.02.
Tvrdá slova

Šéf GIBS: Babiš chce, abych hned skončil. Jinak prý bude skandál

Ředitel Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Michal Murín tvrdí, že premiér v demisi Andrej Babiš na něj velmi tlačí, aby složil funkci. Na úřad, který vyšetřuje trestnou činnost policistů či příslušníků veřejné služby, tento týden také dorazila kontrola z ministerstva financí.