Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vláda Andreje Babiše
aktualizováno 18.12.
reakce stran

Vláda schválila své priority, takhle reagovaly ostatní strany

Vláda Andreje Babiše v pondělí schválila návrh programového prohlášení. Podle premiéra jsou klíčovými body důchodová reforma, vznik samostatného důchodového účtu a také postoj vlády k Evropské unii. Naopak tento menšinový kabinet nechce zavést poplatky ve zdravotnictví nebo privatizovat nemocnice. Nyní čeká vládu setkání s jednotlivými stranami.

Poslanecká sněmovna
09.12.
Co nás čeká

Peníze učitelům, konec svátků bez nákupů. Co se ještě změní?

I když Andrej Babiš zatím jen těžko hledá podporu pro svoji vládu, neznamená to, že by jeho hnutí stálo úplně stranou od zbytku parlamentních stran. Naopak existuje spousta témat, na nichž se politici shodnou napříč politickým spektrem.

Jaroslava Němcová
aktualizováno 07.12.
schůzka s prezidentem

Sociální dávky čekají velké změny, prozradila adeptka na ministryni

Miloš Zeman dnes v Lánech zahájil schůzky s kandidáty na ministry v menšinové vládě Andreje Babiše. Jako první přijal adeptku na post ministryně práce a sociálních věcí Jaroslavu Němcovou. Ta po setkání řekla, jaké jsou její priority.

Prásk.tv píše:

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
čtěte o tématu priority na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Starostové a nezávislí
aktualizováno 04.09.
volební priority

Starostové představili program na nádraží. Slíbili zvyšování platů

Hnutí Starostů a nezávislých dnes představilo na pražském Masarykově nádraží své kandidáty do podzimních voleb. Kromě toho zástupci hnutí prezentovali také hlavní body volebního programu.

Babiš, Kalousek, Sobotka, Fiala
24.04.
předvolební sliby

Nový stadion i tarify za stovku! Na tohle lákají politici před volbami!

Politické strany pomalu ale jistě rozjíždějí volební kampaň. A sociální sítě se jen hemží předvolebními sliby. Jedni chtějí postavit nový hokejový stadion, další prosazují pohádkově vysoké mzdy, jiní zase usilují o vystoupení z Velrybářské komise. Čí sliby jsou nejbizarnější?

Jiří Drahoš
aktualizováno 30.03.
osvětlil priority

Jiří Drahoš bude kandidovat na prezidenta. Řekl, jak chce uspět

Bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš dnes před novináři poprvé promluvil o své kandidatuře na prezidenta republiky. Mimo jiné řekl, že se obává o osud demokracie a že je jednoznačně proevropský.

Bydlení
aktualizováno 10.01.
priority vlády

Vláda chystá vyšší příspěvky na děti či bydlení! PŘEHLED ZMĚN

ČSSD chce do voleb ve vládě prosadit zvýšení přídavků na děti či otcovskou dovolenou. Soustředit se bude i na seniory, zaměstnance nebo bezpečnost. Priority pro zbytek volebního období v úterý představil premiér Bohuslav Sobotka.

Nová vláda Bohuslava Sobotky
21.12.
volební rok

Rok do voleb: Sobotka představil 10 priorit vlády

Vláda by podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) bez ohledu na blížící se volby do Poslanecké sněmovny neměla ztratit tempo a příští rok by se měla soustředit na deset hlavních priorit. Patří mezi ně čerpání z evropských fondů či zahájení klíčových dopravních staveb.

Šťastný zaměstnanec
13.10.
Úspěch zaručen

5 věcí, které dělají úspěšní lidé po probuzení. Dělejte je také

Věděli jste, že jak člověk tráví první hodinu po probuzení, může mít pozdější vliv na váš úspěch či naopak? Podle odborníků, nejúspěšnější lidé v byznysu dělají každé ráno 5 zásadních věcí, které jim zajistí produktivní den. Zaručený úspěch!