Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lupiči přepadávali herny
aktualizováno 10.10.
zatkli i kumpány

Prvoligového exhokejistu obvinili z loupeže! Měl přepadávat herny

Bývalý profesionální prvoligový hokejista a současný rozhodčí žákovských hokejových soutěží podle policie loupil. Spolu s další dvojicí kompliců je obviněný, že přepadl v Ostravě několik heren.

Vaše téma - s Janem Platilem
aktualizováno 28.02.
bývalý hokejista

Vaše téma: Jan Platil o největších hrozbách a pokušeních ve sportu

Dnes byl hostem pořadu Vaše téma bývalý hokejový reprezentant České republiky a dlouholetý hráč ruské KHL Jan Platil. Moderátor Lukáš Jůdl se ptal na to, jaké jsou největší hrozby a pokušení pro profesionálního sportovce, ale i na to, jak je těžké se vyrovnat s koncem sportovní kariéry. Řeč byla i o dlouhověkosti Jaromíra Jágra.

Roman Čechmánek
aktualizováno 27.10.
Insolvence

Čechmánkův pivovar se prodal, kupec za něj dal skoro 8 milionů

Někteří z věřitelů zkrachovalé hokejové legendy Romana Čechmánka mají šanci se znovu dostat ke svým penězům. V rámci insolvenčního řízení byla totiž vydražena budova jeho minipivovaru s restaurací na okraji Zlína.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr - 1
čtěte o tématu hokejista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Harrachov – manšestr už na osmou

Sportovní Harrachov hlásí v únoru bezvadné lyžařské podmínky, o čemž svědčí i provoz černé sjezdovky na Rýžovišti. Nám se tentokrát v Harrachově nejvíc líbil ranní manšestr na rýžovišťské červené pistě a z pochoutek nás zaujala belgická wafle s karamelem.

Jaromír Jágr a Veronika Kopřivová
aktualizováno 09.02.
galerie Gratulujeme

Jaromír Jágr se znovu zamiloval! Kdo je ta krásná blondýnka?

Jaromír Jágr má novou lásku! Nestárnoucí hokejista si našel o 19 let mladší krásku Veroniku Kopřivovou, modelku a vystudovanou kadeřnici. S Jágrem si užívá na pláži i na ledě a týmu Panthers pravidelně fandí z tribuny. S informací přišel deník Blesk.

Katka a její přítel
aktualizováno 18.09.
ROZHOVOR

Jágrova Katka promluvila! Reakce jejího přítele vás šokuje

Vyfotila se v posteli s Jaromírem Jágrem. Nyní v očích veřejnosti vypadá jako zlatokopka, které jde pouze o slávu. Skandál narostl do takových rozměrů, že ohrožuje nejen její pozici modelky, ale i přítelovu kariéru. Proto se rozhodla nakonec promluvit a uvést vše na pravou míru. S čím vším se nám Katka svěřila?

Palo Habera vyfotil selfie ze své ložnice
aktualizováno 18.09.
MUSÍTE VIDĚT

Pavol Habera paroduje Jágrovu fotku. KOUKNĚTE, jak se vydařila!

Kdo ještě neviděl populární fotku Jaromíra Jágra v posteli s mladou modelkou, rozhodně by si měl rozšířit obzory. Na sociálních sítích se totiž začínají objevovat velmi povedené parodie. První "vlaštovku" vypustil i nekompromisní porotce SuperStar Pavol Habera.

Jaromír Jágr
aktualizováno 18.09.
zůstal nad věcí

Jágrova reakce na postelovou fotku? Prozradil další milenku

Bouřlivé reakce vyvolala fotka mladé modelky, která si v posteli vyfotila selfie s Jaromírem Jágrem. Celý národ se pře o to, zda je dívka obětí, nebo zlatokopkou, přitom hlavní aktér Jágr bere celou situaci s humorem. Na svém Facebooku na aféru velmi vtipně zareagoval.

Katka s Jágrem
18.09.
BOUŘLIVÉ REAKCE

S Jágrem v posteli: Fotka rozdělila fanoušky - kdo je viník? Hlasujte

Fotografie slavného hokejisty Jaromíra Jágra a mladé modelky v jedné posteli vyvolala bouřlivé reakce. Někteří Jágrovi fandí, jiní celou aférku odsuzují. Co si myslíte vy?

Katka a její přítel
aktualizováno 17.09.
Galerie Má ráda hokejky

Vše o krásce z Jágrovy postele. Podvedla nadějného hokejistu!

Dívka, která se na sociálních sítích chlubí fotkou s nahým Jaromírem Jágrem, je ambiciózní modelka, která má velkou zálibu v hokejistech. Kromě hvězdy NHL dostala do postele i nadějného hokejového reprezentanta.

Jarda Jágr
aktualizováno 17.09.
Choulostivé foto

Odporné kšefty s Jágrovou nahotou! S kým měl sex?

Hvězdný hokejový útočník Jaromír Jágr se stal terčem odporného útoku. Někdo se snaží vydělat na jeho choulostivých fotkách.