Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Robinsonův ostrov - Soutěžící Dominik
09.05.
Robinsonův ostrov

Dominik se neměl kam vrátit! Popsal, jak ho přítelkyně zdrtila

Kromě vyřazení z Robinsonova ostrova se musel Dominik vypořádat ještě s další ránou. Při prvním telefonátu domů po třech týdnech přítelkyně přiznala, že byla nevěrná, rozešli se. Jak dlouho se z toho Dominik vzpamatovával? A jak probíhalo setkání expartnerů?

DJ Avicii
aktualizováno 21.04.
světová hvězda

DJ Avicii: Strach z vystupování, zdravotní problémy a obří talent

Zpráva o smrti mladého švédského hudebníka Avicihoi zarmoutila hudební fanoušky po celém světě. Mluví se o tom, že příliš pil alkohol a také měl zdravotní problémy se slinivkou. Mladý umělec, který se vlastním jménem jmenoval Tim Bergling, zemřel v pátek v Ománu v pouhých 28 letech.

Údajný vrah servírky Antonín Stojka
aktualizováno 12.04.
Surová vražda

Měl zavraždit partnerku a jít do hospody. Hrozí mu i nejvyšší trest

Téměř na den přesně se zlínský krajský soud začal zabývat rok starou vraždou, která se stala v Bezměrově na Kroměřížsku. Podle policistů tam svou družku brutálním způsobem zavraždil její přítel. Krátce po činu odešel do vedlejší vesnice, kde ho kriminalisté zadrželi v hospodě. Hrozí mu výjimečný trest.

Prásk.tv píše:

Matyáš Valenta má novou přítelkyni - 1
čtěte o tématu přítelkyně na Prásk.tv
Karlovarský stalker
aktualizováno 02.03.
hrozí mu tři roky

Stalker pronásledoval přítelkyni. Hrozil, že má pro ni rakev

Karlovarský soud dopoledne rozhodoval o uvalení vazby na 24letého muže, který s nožem v ruce vyhrožoval své bývalé partnerce. Jak se ukázalo, v ohrožení života se mladá žena ocitla už před třemi lety. Soud mu za to tehdy dal podmínku.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
01.03.
smrt Jána Kuciáka

Místo svatebního oznámení parte. Bratr Martiny o detailech pohřbu

Martina a Ján se v květnu měli brát. Místo svatby však jejich rodiny plánují pohřby. Na věčnost nakonec nebudou uloženi spolu, ale každý ve svém rodném městě. Detaily pohřbu Martiny exkluzivně pro TN.cz prozradil její vlastní bratr Lukáš.

Zavražděný novinář se svojí přítelkyní na Slovensku
aktualizováno 26.02.
vražda na Slovensku

Novináře střelili do hrudi, ženu do hlavy. Policie má o motivu jasno

Slovensko šokovala vražda investigativního reportéra Aktuality.sk Jana Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové. Mladý pár někdo zastřelil v jejich rodinném domě. Muž se věnoval odhalování daňových podvodů z okolí slovenské vládní strany Směr.

Násilník před soudem
aktualizováno 27.10.
brutální napadení

Zbitá žena omdlela, tyran jí vykopal hrob! Teď si vyslechl trest

Za brutální napadení ženy v Měrotíně má jít Libor Hekele sedět. Krajský soud v Olomouci ho v pátek poslal za mříže kvůli tomu, že loni v červnu napadl a škrtil svou přítelkyni. Nakonec jí měl vykopat hrob. Ženě se podařilo utéct, agresor ale dostal sedm let.

Ženy lídrů
25.10.
velká galerie

Který politik má nejhezčí ženu? Seznamte se s partnerkami lídrů

Lídry politických stran, které se po letošních volbách probojovaly do Sněmovny, vídáme v médiích pořád. Napadlo vás ale někdy, jaké na ně doma čekají partnerky? Podívali jsme se na zoubek současným i bývalým manželkám a milenkám předsedů devíti zvolených politických stran.

Megan Barker a Adam Francis - 1
aktualizováno 22.10.
Děsivý zážitek

"Prasknutí a spousta krve!" Žena popsala, jak příteli zlomila penis

Megan Barkerová z anglického Guildfordu popsala děsivý moment, kdy svému partnerovi při sexu zlomila penis. Z ošklivého zranění už se prý zotavil, nikdy ale nezapomněl.

Hodiny dusil těhotnou přítelkyni
aktualizováno 03.10.
rozhodnutí soudu

Hodiny dusil těhotnou přítelkyni, za vraždu dostal výjimečný trest!

Za brutální vraždu těhotné přítelkyně v Kalech na Brněnsku dostal Pavel Radziszewski výjimečný trest 23 let, jeho dovolání Nejvyšší soud zamítl.