Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rytmus a Jasmina Alagič - 3
02.09.
Krásná moderátorka

Čeká už s Rytmusem dítě? Jasmina o tom poprvé promluvila!

Moderátorka Jasmina Alagič se rozpovídala o svém vztahu s rapperem Rytmusem. Prozradila, jak se poznali i to, kdy přeskočila pověstná jiskra. Zároveň se vyjádřila k fámám, že by už měla s populárním zpěvákem čekat dítě.

Generál Petr Pavel a Miloš Zeman
aktualizováno 31.08.
Vyhubení novinářů

"Stydím se za svého prezidenta!" pustil se generál Pavel do Zemana

Generál Petr Pavel veřejně odsoudil výroky prezidenta Miloše Zemana, za kterého se prý stydí. Při proslovu na udělování ceny Hanno R. Ellebogenové kritizoval jeho slova na adresu novinářů, které "je třeba vyhubit".

Miloslav Kala, Miloš Zeman
aktualizováno 01.08.
Česko v rozkladu

Důrazné varování! Stát selhává, napsal šéf NKÚ Kala Zemanovi

Veřejný sektor je brzdou rozvoje, řízení státu je pod silným tlakem ekonomických skupin a úředníci se hlavně snaží problém odsunout a nespálit se při jeho řešení, tak by se daly shrnout závěry dopisu, který poslal šéf Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) Miloslav Kala prezidentovi Miloši Zemanovi. Prezident z něj citoval při jednání o důvěře vládě.

Prásk.tv píše:

Ewa Farna - 1
čtěte o tématu kritika na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Tomáš Klus, Jan Rejžek
aktualizováno 30.07.
hudební expert

Usvědčil kolegy z pokrytectví! Za útok na Babiše kritik Kluse chválí

Tomáš Klus, Matěj Ruppert, Jiří Macháček, Iva Pazderková a další umělci veřejně vystoupili proti premiéru Andreji Babišovi a rozhodli se bojkotovat média, která vlastní, i akce, které sponzoruje. Jak se na zapojování zpěváků do politiky tváří hudební expert?

Umělci protestují proti Andreji Babišovi
aktualizováno 29.07.
bojkot umělců

Umělci útočí na Babiše: Ke Klusovi se přidaly další hvězdy

Zpěvák Tomáš Klus vyvolal tento týden velký humbuk, když vydal prohlášení, že bude bojkotovat všechny akce a média, která jsou financována trestně stíhaným premiérem Andrejem Babišem. Nyní se k němu přidali další umělci Jiří Macháček, který poslal zpěvákovi otevřený dopis, ve kterém mu vyjadřuje podporu, a Matěj Ruppert z Monkey Business.

Mše za prezidenta Miloše Zemana a vlast
12.07.
Představení v Brně

Ježíš na pódiu znásilňoval muslimku. Žalobu podal i Duka!

Arcibiskup Dominik Duka podal žalobu na divadelní představení v Brně, které proslulo scénou znásilnění muslimky Ježíšem. Podle Duky výjev silně zasáhl do jeho vyznání. Informoval o tom portál lidovky.cz.

Jednání v Poslanecké Sněmovně
aktualizováno 12.07.
Reakce na důvěru

Končí dosavadní republika, zoufá si opozice. K vládě bude tvrdá

Vznikem nové vlády s podporou komunistů skončila v České republice podle části opozice dosavadní republika. Vidí vznik poloprezidentského systému či "babišovské demokracie". Opoziční strany slibují být tvrdou, ale konstruktivní opozicí.

Blogerka Constance Hallová - 1
10.07.
Kritika blogerky

Žena pobouřila fotkou po porodu! Až ji uvidíte, pochopíte proč

Australská blogerka Constance Hallová se na sociální síti pochlubila novorozenou dcerkou. Místo pochval ale schytala pořádnou kritiku. Ostatní matky pobouřila nejen samotná fotka, ale i komentář blogerky.

Taťána Malá
aktualizováno 23.06.
Kritika kandidátky na ministryni

Opozice tepe Malou, která má vést spravedlnost. Toto jim na ní vadí

Sestavování vlády má další zádrhel. ČSSD, komunisté a opozice mají problém s Taťánou Malou z hnutí Ano, která by se měla stát ministryní spravedlnosti. V čele rezortu by podle nich neměl být člověk, který prohlásil, že by se mohlo odložit trestní stíhání Andreje Babiše na dobu, kdy už nebude premiérem. To podle kritiků naprosto popírá rovné postavení občanů před zákonem.

Separace uprchlíků v USA - 1
aktualizováno 20.06.
Migrační krize

Skandál v USA: Dětské migranty oddělují od jejich rodičů

Veřejnost ve Spojených státech pobouřily záběry z tamního detenčního centra pro dětské migranty, na kterých plačící děti zoufale volají své rodiče. Pod palbou kritiky je hlavně vládní politika nulové tolerance. Kvůli ní prý žijí v uprchlických zařízeních tisíce dětí bez kontaktu s rodiči.